Opinie o Firma Usługowa Transporter Arkadiusz Bury w Choszczno

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Firma Usługowa Transporter Arkadiusz Bury. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Firma Usługowa Transporter Arkadiusz Bury o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Usługowa Transporter Arkadiusz Bury w Choszczno

DB

Jak tak czytam te wasze wypociny, to się zastanawiam ,czy wy kierowcy macie odpowiednie kwalifikacje w tym aktualne psychotesty. Panie szefie, wy naprawdę chcecie przestać z nami jeździć? Wystarczy,że ktoś z mojej góry to sobie poczyta i sajonara. Ja to się zaczynam bać o swoje zdrowie i życie.

DB
@DB

Zwłaszcza jadąc z Grzegorzem z Poznania. Ten to już w ogóle przegina

Collins

To ciekawe bo ja i kilku innych kierowców wiem że robili. Może Tobie nie kazano bo odrazu wiedzieli żeś (usunięte przez administratora) :D

Miałem nie reagować na ten post bo ludzi chorych od alkoholu należy omijać szerokim łukiem. Tak więc posłuchaj panie tadeuszu panie piszę specjalnie przez małe (p) Od samego początku słyszałem na swój temat wiele komentarzy które docierały do mnie przez maszynistów... a które ty glosiles Puszczałem to między uszy ponieważ znam cię dłużej niż się wydaje przyjeżdżałeś do mnie z Alicją do sklepu wysyłac totolotka... Powiedz a z tamtej pracy w urzędzie w Rzepinie dlaczego cię zwolnili??? Tam kto cię (usunięte przez administratora) A u Pani Karpińskiej podobno też poszło nie tak??? (usunięte przez administratora) Gdy ja pracowałem to ty leżałeś na tej ławce ..życzę szybkiego powrotu do zdrowia

Adrianek

Brawo,Brawo,Brawo,Brawo,TEDE w końcu ktoś powiedział prawdę o tym the Billu

Zez

Co do Ciebie puzonie to nie każdy z tobą chce też wsiadać do auta, bo nie jesteś w stanie dojechać z otwartymi oczami do celu tylko śpisz za kierownicą.

Zeus
@Zez

Siedź kolego na tej wiosce bo wiem kim jesteś i nie obrażaj ludzi bo gdy (usunięte przez administratora) jeździł to ty stukałeś w bębenek

ZeZ
@Zeus

Jaka wioska i jaki bębenek? Ha ha ha

Tadeusz D
@Marcin

Zamówiłem już dwie tony wapna żeby żaden atom z tego (usunięte przez administratora) się nie wydobył na zewnątrz jak znowu zaśniesz na zawsze za kierownicą.

jarosław

PRACUJĘ W " FIRMIE" CZWARTY ROK. WYPŁATY SĄ TERMINOWE A NAWET "PRZED". NIKT NIKOGO NIE ZMUSZA DO PRACY PONAD SIŁY. WOZIMY LUDZI A NIE TOWAR - POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA SPRAWĄ NAJWAŻNIEJSZĄ. NIE REALIZUJĘ KURSÓW KIEDY JESTEM "NIE DYSPOZYCYJNY" I PRZERASTAJĄ MOJE SIŁY . " LICZ SIŁY NA ZAMIARY". NIE ODNOSZĘ SIĘ DO PRZECZYTANYCH WPISÓW

Tadeusz D
@jarosław

Jarosław od razu kojarzy mi się z kleptomanem z Głogowa , który z każdego samochodu kradnie gaśnicę , trójkąt ostrzegawczy i apteczkę.....

Goryl

Mieliście wszyscy wybór, albo się uczyć i mieć adekwatne stanowisko i zawód, lub pracować jak teraz. Tak wybraliście. Nikt was nie trzyma, pretensje do Siebie. Mimo wszystko życzę rozumu.

Czy rekrutacja na stanowisko Kierowcę kat B - Bagażówka Przeprowadzki w firmie Firma Usługowa Transporter Arkadiusz Bury odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Gucio

Ludzie są falszywi jak (usunięte przez administratora).kazdy dużo (usunięte przez administratora)i oczernia innych przez takie pisanie jeszcze brak odwagi ujawnić sie.(usunięte przez administratora) jeden z drugim i kolejnym (usunięte przez administratora)macie cos do kogos to czemu brak wam odwagi powiedziec im to prosto w oczy a nie tylko narzekać umiecie.a co do czego to z Żadna (usunięte przez administratora) nie powie nic a co lepsze to sprzeda innego kierowce aby swoją (usunięte przez administratora) ratowac.ci co tak narzekają na Elwire Arka czy Dyspozytorki są bandą (usunięte przez administratora) którzy niczego nie mają i mieć nie będą jedynie narzekać umią straszyć.skoro komus nie pasuje ta praca to niech (usunięte przez administratora) na budowe nikt nikogo nie zmusza i na sile nie trzyma ja od kąd tu pracuje a juz trochę minęło nie mogę złego slowa powiedzieć o tej firmie wszystko jest na czas i nikt nikogo nie (usunięte przez administratora) a takiego pracodawce w tych czasach znalac to zycze powodzenia.

c/: format
@Gucio

Gucio- jak jesteś taki odważny- dlaczego się nie podpisałeś? Już Ci wyjaśnię: po pierwsze- sam "sprzedałeś" przynajmniej nas 3 ratując swoje 4 litery, po drugie: też wstydziłbym się swojego analfabetyzmu- wiem , że prawdopodobnie matka biła Cie od dzieciństwa słownikiem ortograficznym po głowie, a do szkoły chodziłeś tylko żeby kolegom kraść kanapki, ale nie rób nam wstydu - nie chcę aby nas kierowców ktoś identyfikował z Twoim poziomem intelektualnym ( który, wnioskując po stylu Twojej pisowni jest przynajmniej poniżej przeciętnej). Piszesz referat o odwadze, który jest wydźwiękiem Twoich głupich zagrań? "Słodzisz" dyspozytorkom, właścicielom, bo masz coś na sumieniu? Odpowiem ci- masz. Przedstawić fakty? Proszę: po rozmowie z dyspozytorką, podczas której płaszczyłes się jak minister obrony przed prezesem- zakańczasz rozmowę i co robisz???? - Na cały głos ryczysz do wyłączonego telefonu: "Nie będziesz mi szm...to rozkazywać" - nawet się nie rozejrzałeś, czy ktoś Cię nie obserwuje( sic!) Gadasz bzdury do dyspozytorek co kto robi u kogo w samochodzie - a sam z "zimnym łokciem"wozisz się po Rzepinie z fajką w zębach- liczysz na to że wyrwiesz Ukrainkę- nie licz na to - w większości są mądrzejsze od Ciebie i nie "polecą" na służbową Toyota. A co do fajek - znowu zaczniesz gadać bzdury, że maszyniści ci napalili i przy okazji nanieśli błota na wycieraczki? Najpierw popatrz na siebie i swoje zakłamanie. Przestań za naszymi plecami nas obgadywać i nie mieszaj nas do swoich konfliktów ( tym bardziej konfliktów z maszynistami - bo wiem przynajmniej o 5 osobach, na które działasz jak płachta na byka - z trzech firm). A nam kierowcom przynajmniej trzem zaszedłeś za skórę. Tak, "Dariuszu l Prawdomówny" z Rzepina, twoje błędy ortograficzne wyśmiał nawet mój 10 letni syn - więc większość z nas odrazu rozpoznało Twój specyficzny styl pisowni. Co do pracy- każdy z nas jest dorosły i wie co robi, na co się zgodził i jakiego zadania się podjął- co daje nam nam do myślenia w jaki sposób sami gospodarujemy swoim czasem zarówno pod względem pracy jak i czasu wolnego. Konflikty w relacjach pracownik- pracodawca, były, są i będą- wszędzie. Czasu na przemyślenia mamy podczas jazdy dużo, co w końcu doprowadzi nas do konstruktywnych wniosków. Piszę w tym stylu, mając nadzieję, że Dariuszowi nie przepalą się zwoje mózgowe. " Nullum dolororum nullum quaestrum" Tadziu, jak szefostwo da mi tydzień wolnego - zgłasze się do Ciebie na tygodniowy melanż spirytystczny- mam nadzieję, że podczas twojego Twojego przywództwa duchowego, moje mitochondria osiągną stan równowagi pozwalający przejść w apogeum Nirwany. Kiedyś może osiągnę Twój mistrzowski poziom lewitowania miedzywymiarowego. Pozdrawiam Szefostwo, kierowców, dyspozytorki , a w szczególności słodziutki głosik Klaudii.

cynk

to wszystko sie zgadza potrzebuja niewolnikuw

Niki Lauda
@cynk

Pan A stąpa po kruchym lodzie ...... Wyzyskują ludzi nie płacą za dni wolne za święta za nocki a Pani E bardzo złośliwa i pamiętliwa zajdziesz za skórę nie dostaniesz tras żadnych ogolnie dyspozytorki to klamczuszki ( cecha każdego dyspozytora)

@Niki Lauda

A z czym tak niby mówią nieprawdę te dyspozytorki?

Koko
@Karolina

A nie? Ile razy człowiek się pyta czy jest jakieś zlecenie to mówią że nie ma a zlecenia są rozdawane po cichu swoim (usunięte przez administratora). Taka jest prawda

Lelek
@Koko

Widzę że prawdę powiedziałeś że administrator zablokował Twoje zdanie. Co do rozdawania zleceń to w tej firmie tak jest że trzeba mieć dobre znajomości bo szefostwo żadnego wpływu nie mają tak jakby w ogóle ich nie było i nie interesują się co się dzieje.

@Lelek

To jak to się wszystko niby jakoś kręci skoro podobno nic ich nie interesuje?

Lelek
@Wanda

Wandzia, normalnie. Siadaj za kółko i zobaczysz a nie głupie pytania zadajesz. Dla nich wszystko jedno kto jedzie do zlecenia , aby było zrobione. masz znajomości u dyspozytorek to jedziesz a jak nie to siedzisz i tyle w temacie.

Patryk K
@Koko

One tez patrza kto ile ma km zeby kazdy w koncowym rozliczeniu mial po rowno. Kto ma sily robi nawet i po 20000km

@Lelek

Czyli to nie jest tak, że zmuszają na siłę kogokolwiek? Bo została dodana opinia jednej z żon i wynika z niej co innego i się zmartwiłam

Gucio
@cynk

Jak dla mnie pracodawca jest uczciwy wszystko jest na czas wyplaty pelna dokumentacja zatrudnienia i nikt nie żałuje w koszy eksploatacji aut.a ci co dużo tylko piszą to sa (usunięte przez administratora)i pijaki co myślą ze naj lepiej w domu siedzieć i miliony za rabiac.i wszystko pod nos podstawic.wes sie za robote jeden z drugim i trzecim pomysl trochę jak masz czym jeszcze to tez będziesz za rabial a nie tylko z zazdrosci oczerniac umiecie (usunięte przez administratora)

Zez

Taka prawda co do poniżania kobiet przez niego. Ale nie tylko we firmie a nawet słyszałem że na stacjach paliw kobiety to samo mają piekło z nim.

Zez

Co do zleceń to trafiłeś dobrze. Dostają najlepsze ci co w ogóle nie powinni pracować w tej firmie bo nie umie się zachować między ludźmi. Żeby jeden pracownik co się z nim tak teraz drapiesz rządził całą firmą i wyzywał Dyspozytorki od najgorszych? Gdzie jest (usunięte przez administratora)? Zero reakcji z ich strony. Czas najwyższy żeby ten człowiek opuścił tą Firmę puki kogoś jeszcze nie zabił.

Devil's helper

Tadeusz wcześniej walczyłeś z byłą pracodawczynią Martą może powiesz co tam wywalczyłeś?

Ja już ponad pół roku w tym cyrku nie robię za małpę z powodu treserki ,będącej żoną szefa i katastrofą firmy. Ona zwalnia ludzi hurtowo, a Arek wstawia ogłoszenia , że szuka kierowców .To jest jeden wielki cyrk.

Kryspin
@Tomek

Szanujcie ludzi do pracy bo za tą stawkę w obecnych czasach nie znajdziecie i budowa pałaców się skończy proponuję was z wiosną przewietrzyć trochę i wprowadzić nowy ład

@Kryspin

hurtowo tzn., jak konkretnie w tych liczbach? ilu kierowców tutaj docelowo musi jeździć, żeby jakoś firma się kręciła?

Arek

Tak jak pisze Kryspin o budowie pałaców, to przechodzi ludzkie pojęcie żeby taka prosta kobieta ze wsi ,z (usunięte przez administratora)szałasu , która dorwała się do pieniędzy w taki bezczelny sposób poniewierała ludzi. Ty Mariusz wspomnisz moje słowa, bo ona zamiecie Ci firmę i wszyscy będziecie cierpieć za jedną (usunięte przez administratora). Masz jeszcze szansę , chociaż niektóre miejscowości strategiczne masz pozamiatane , a niektórzy kierowcy których potraktowaliście jak (usunięte przez administratora) już do was nigdy nie wrócą a rynek pracowników ci się kurczy, bo jeden drugiego zna.

Czy ktoś cos wie czy podwyżki będą w tym roku ? Najniższa krajowa dwukrotnie zwiększać będę to wypada nam też coś dołożyć nie sądzicie ?

Glapynsky

Będzie. Tak jak mówią w Neonówce - "podwyżka obniżki" ,a na razie jesteście na płaskowyżu. A tak na prawdę to wybrańcy po cichu mają płacone dużo więcej. Poczytaj tu o stawkach w różnych częściach kraju to i pytać nie będziesz musiał.

Nocny jeździec
@Glapynsky

Czasami się zastanawiam nad pozwem zbiorowym ciekawe czy znaleźliby się chętniej i odważni ??? Każda z dyspozytorek jak i szefostwo powinno popracować miesiąc czasu tak jak my pracujemy może wtedy by docenili naszą robotę

Glapynsky
@Nocny jeździec

Pomysł logiczny , ale mało prawdopodobny do zrealizowania. Większość kierowców jako (usunięte przez administratora) nie pójdą na taki proceder. Dla nich ważniejszym jest od własnej godności i poszanowania samego siebie , spłata kredytów , alimentów i innych zobowiązań. Jeśli chodzi o dyspozytorki , to przed wyjazdem jej jako kierowcy należałoby zaopatrzyć cały bagażnik w pampersy i przyczepkę z chusteczkami do wycierania czoła z potu i z pod pach. Dobrze jest zarządzać ludźmi w zaciszu domowym przy kawce wśród dzieci , rodziny i stadzie psów. Ciekawe ile czasu taka niunia żegnałaby się z rodziną przed wyjazdem w trasę 300-kilometrową ??? Smaczku do całej sprawy dodaje fakt , że to jest firma rodzinna i nikt nikomu nie pozwoli żeby członka rodziny zatrudnionej w firmie poniżać kursem z maszynistą ,który zszedł z lokomotywy z 60 lat śmierdzącą olejem , smarem i metalicznym posmakiem.

Ebe

Przecież to wszystko ma podtekst facet ewidentnie szuka pracy klękajcie narody Tadeusz nadchodzi

Nie jestem zwolennikiem ani uczestnikiem Waszych świąt , ale jak tradycja każe ,z pewna dozą sympatii i nienajgorszych wspomnień chcę złożyć Wam wszystkim życzenia świąteczne i dla kierowców, i wszystkich zaangażowanych w kursy ,Panie dyspozytorki , Wasze rodziny jak i oczywiście Mariuszowi i Arkowi całemu sztabowi księgowemu : WESOŁYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT . Wybrałem ten portal ze względu na niesłuszne podszywanie się innych ludzi pod moja osobę jak i z powodu niesłusznych oskarżeń wobec mnie przez niektóre osoby wyżej wymienione .Niech każdego kierowcę prowadzi gwiazdka bezpiecznie do domu, dyspozytorkom otwartych linii telefonicznych , a Wam panowie corocznych wygranych przetargów i pokornych kierowców...

nik

wszyscy co chwala ta firme niech odpowiedza co nato rodzina kiedy niema was w swieta izeby byl chociaz jeden dzien w tygodniu byl wolny

Simon Tpler
@nik

Ciekawe ile na śledzie dostaniemy haha

F
@Simon Tpler

Z taką inflacja powinno być więcej :)

@nik

Najważniejsze żeby maszynista z DB dotarł na czas do domu, bo to jest w/g Elwiry priorytet , a ty możesz spędzić święta na parkingu przy Orlenie w Baranowie na przykład. Podzielisz się opłatkiem z babcią klozetową w WC i będzie git.

@Simon Tpler

Dwa pustaki z jednej z budów wyzyskiwaczy i możesz sobie z nich zrobić sałatkę na wigilię, a jak Ci będą życzyć wszystkiego najlepszego z okazji świąt, to tylko dlatego żebyś za chwilę pojechał reniferami jakieś 1500 km do Laponii albo Hoyerswerdy, "na Już"

#13
@nik

A to problem zadzwonić na dyspozyturę i powiedzieć że chce się wolne danego dnia? Potrzebuję wolnego to wysyłam esa, że mają nie dzwonić i mam spokój.

@#13

ale to chyba z jakimś wyprzedzeniem trzeba? oni wtedy dzwonią po kogoś innego i szybkie zastępstwo ogarniają? i za takie zastępstwo to się więcej kasy dostanie?

POMponik

Moja rada dla pani El-Kasa : Proszę wsiąść do auta i z Choszczna udać się w trasę do np. do Łukowa a w powrocie do Oder- Eldorado potem Poznań - Franowo i dopiero na wieś do domu.1610 km. Szerokiej drogi.

Synsynaty

Albo sama odejdziesz , albo sami cię zniszczymy. Nikt nie podniesie telefonu. Odejdź .

Synsynaty

Po tym co widzę i jak się czuję , daję pól roku na istnienie tej firmy za sprawą Elwiry i ani sekundy więcej. To jest destruktor i sam dopilnuję żeby sprawiedliwości stało się zadość , bo mi ona zrobiła bardzo dużo złego. Jesteś skończona popielnico. Dlatego , że niszczysz ludzi i masz ich za nic.Dopilnuję.

nik

ci co tak chwala ta firme niech powiedza jak swieta z rodzina czy maja wolne jeden dzien w tygodniu

@nik

Wolne to będziesz miał jak zneutralizujesz swój telefon na co namawiam, bo El Kasa będzie jak wesz wpijać się w Twoje życie .To jest nowobogacka karierowiczka bez zasad...ze wsi z kurnika.

Synsynaty

Chciałem tylko z czystej ciekawości zapytać dłużników, alimenciarzy, frankowiczów i innych mniej zaradnych (usunięte przez administratora) Toyot, Fordów i Motorynek, czy wasza wyzyskiwaczka -El Kasa jeszcze ssie czy już pogrążyła firmę w tarapaty, bo koniec nastąpi niebawem. El Kasa, kura ty podła popielnico nikt ciebie nie lub. Zapal sobie gupa.

@Synsynaty

Tak zła kobieto. Odejdź i daj nam spokojnie pracować w tych trudnych czasach. Odejdź!

Adrianek
@Synsynaty

A Ty arek nie minusuj , tylko pozbądź się tego szkodnika , bo wśród kierowców już jest bunt przeciw tej zadrze...

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Usługowa Transporter Arkadiusz Bury - Choszczno

• Jak się pracuje w Firma Usługowa Transporter Arkadiusz Bury?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Usługowa Transporter Arkadiusz Bury tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Usługowa Transporter Arkadiusz Bury?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 60, z czego 5 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Firma Usługowa Transporter Arkadiusz Bury
4.6/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Jarzębinowa 4B lok. 5
    73-200 Choszczno