Opinie o Furafix Agnieszka Czerw w Jaślany

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Furafix Agnieszka Czerw, i Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Furafix Agnieszka Czerw o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Furafix Agnieszka Czerw w Jaślany

Dobry ten warsztat Nowy wpis

Parę lat temu (2016, dokładnie nie pamiętam) oddałem do naprawy samochód Volkswagen Passat 2003r a dokładnie napinacz paska rozrządu do wymiany , dostaje tel od właściciela, że auto do odbioru gość do mnie dzwoni pod wpływem alkoholu i mówi, że za robocizne należy się 0,5 Jacka Daniela, jadę na miejsce gość pijany i mówi mi tak " założyłem Panu oryginalny napinacz (około 500zł) bo według mnie nie ma co zamienników używać" Gdyby nie to, że za 2 dni miałem wyjazd za granicę to wydzieral by to na swój koszt i wystawiał zamiennik. Właśnie sobie przypomniałem o tym zdarzeniu i stwierdziłem, że muszę napisać opinie.

Wiecie może coś nowego o tym co dzieje się w firmie Furafix Agnieszka Czerw w miejscowości Jaślany, bo nic nie pojawiało się na ich temat? Czekamy na aktualne info odnośnie pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Furafix Agnieszka Czerw - Jaślany

Furafix Agnieszka Czerw
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • 27
    39-332 Jaślany
  • NIP: 8171466985 REGON: 364337223

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Furafix Agnieszka Czerw