Opinie o Gabinet Psychiatryczny Anna Miadziołko-Bronowicka w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Gabinet Psychiatryczny Anna Miadziołko-Bronowicka. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Gabinet Psychiatryczny Anna Miadziołko-Bronowicka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze specjaliści
Lekarze specjaliści Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gabinet Psychiatryczny Anna Miadziołko-Bronowicka w Wrocław

Dzień dobry. szukam pracy jako rejestratorka medyczna. Pani gabinet działa od 20 lat a nie widzę tu zbyt wielu opinii od pracowników. czy ktokolwiek na rejestracji teraz się zatrudnia?

Klarysa Nowy wpis

jedna Pani na forum pisała, że uważa Panią Doktor za najlepszego lekarza psychiatrii we Wrocławiu. Ja obecnie przeglądam Gabinety za praktyką, więc czy ktoś kto podejmował się współpracy zawodowej mógłby się co do tego odnieść? Sa one możliwe?

AntyMiadziołko Nowy wpis
@Klarysa

Absolutnie NIE IDZ do tego (usunięte przez administratora) nie lekarz.Bylam u niej.NIE POLECAM

ona Nowy wpis

brak empatii i profesjonalizmu w badaniu dziecka

rozczarowana

No cóż,nie polecam.Szukajcie pomocy gdzie indziej.Pani bagatelizuje problemy a przez to wszyscy tracą ogólnie rzecz ujmując.

Amazonka
@rozczarowana

Przez co i kto co traci? Wydaje mi się że pani rozczarowanej wystarczyłaby melisa, może z rumiankiem. Uważam że dr Anna Miedziolko jest najlepszym psychiatrą we Wrocławiu. Jeżeli czyjś problem jest wyimaginowany to może nie mieć dla niego dużo czasu. Ale jeśli jest inaczej, poświęca pacjentowi co najmniej !!! Godzinę. Niech pani sama zmieni lekarz a nie udziela niemądrych rad innym

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Gabinet Psychiatryczny Anna Miadziołko-Bronowicka się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Dietetyk
logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR
Józef czekański

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Brak profesjonalizmu, cwaniactwo, lekceważenie pacjenta. Te wszystkie tytuły naukowe to chyba w chipsach pani wygrała

Zostaw merytoryczną opinię o Gabinet Psychiatryczny Anna Miadziołko-Bronowicka - Wrocław

Gabinet Psychiatryczny Anna Miadziołko-Bronowicka
  • Kluczborska 7 lok. 5