Opinie o Boss PL Transport Robert Waszczak w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Boss PL Transport Robert Waszczak. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Boss PL Transport Robert Waszczak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Boss PL Transport Robert Waszczak w Łódź

12adrian ... Nowy wpis

Pana Roberta poznałem wiele lat temu , wspaniały człowiek, zawsze z sercem do ludzi , zawsze nawet w sytuacjach które miałyby dla niego niekorzystne wpływy, przyjął by je tylko dlatego aby kogoś innego "ochronić " by inni nie ponosili konsekwencji . Zawsze pomocny , w tych czasach nie ma już takich ludzi , tak godnych zaufania .Jedna z nielicznych o ile nie jedyna osoba która zawsze była godna zaufania i w każdej sytuacji pomocna , uczciwa. Życzę sukcesów zawodowowych na które Pan niewątpliwie zasługuje.A przyszłym pracownikom gratuluję takiego Szefa jest to wielki zaszczyt i współpraca która będzie owocna .

Adam Nowy wpis
@12adrian ...

Pracowałeś w tej firmie czy właściciela znasz po prostu prywatnie i tak chwalisz? Bo mnie bardziej interesowałoby jak współpraca wygląda pod kątem zawodowym. Wiesz może jak płaci pracownikom?

Były Nowy wpis
@Adam

Solidnie.

Mariusz Nowy wpis

Widzę po wpisach jakieś sprzeczki? Szkoda tylko, że robił to poprzez forum, bo to nic nikomu nie mówi, nie sposób dociec prawdy. Jedyny skutek taki, że firma ma nieciekawą opinię. Czy słusznie, to może niech ktoś z obecnie zatrudnionych napisze? Bo nie wiem, czy warto samemu sprawdzić, zatrudniając się? Jakie są obecnie warunki pracy, chodzi głównie o wysokość zarobków, ale również o organizację, wcześniej wspomnianych noclegów, gdy są potrzebne, kwestie współpracy ze spedytorem, opłat za autostrady i paliwo oraz jaki jest stan techniczny aut? Wiem, dużo tego, ale lubię wiedzieć, na czym stoję. Pozdrawiam i dzięki, jeśli otrzymam odpowiedź.

Czy jesteś zadowolony z pracy w firmie Boss PL Transport Robert Waszczak w mieście Łódź? Dodaj komentarz i pomóż innym podjąć decyzję, czy warto starać się w tej firmie o pracę. Twoja opinia o firmie Boss PL Transport Robert Waszczak może okazać się na wagę złota. Napisz jak pracowało ci się u tego pracodawcy i czy warto starać się u niego o zatrudnienie.

Olesia Hrytsiuk

Hahah wagę złota ????????????????kłamca jest on nie oddaje kasę kierowcam

Robert
@Olesia Hrytsiuk

Bezczelnie kłamiesz po namowie kogoś koleżanko ale tacy są już pseudo koledzy twój facet dostał pieniążki w dniu zjazdu a ja od niego piękny mandat 3.500 . Szkoda ze nie mogę wstawić potwierdzenia ale zainteresowanym chętnie wyślę !

@Robert

Mandat dostał ty Robert , bo ty miał pomyśleć ze jak ktoś jedzie od ciebie i zostaje na week w Francje , to nie może spac w samochody, on musi spać w hosteli ,i ten mandat przez to , ja była tam i ja wszystko słyszała jak to mówił policja , i ja wiem kto kłamie a kto nie ....ty miał zapłacić kasę jak mówił , a nie kłamiąc i robić tak ze niby moj facet winni , jak by był hostel nikt by nic nie dostał mandat ,i o tym miał myślec ty i miał wiedzieć , tak mówiła policja .A jak ty masz firmę i nic nie umiesz robić ,No to ty winni, a nie ktos ) I to czekaj każdego kto pójdzie do pracy , ty zawsze będziesz kłamiąc i mówić ze ktoś winni i nie oddawać kasę

@Robert

Dostał kasę za 11 dni ? Ile tu mówił a ile on dostał ??? Ja tez moge wysłać potwerdzienia jak ktoś chce i wysłał wiadomość i foto tego mandatu (przez tłumacz mocna przetłumaczyć i każdej niech zobaczę )i jak ktos bede chciał , mam wiadomości z telefona od ciebie ....on poszedł bo posłuchał ciebie jak kolega , a ty tak zrobił , z klamiel jego nie oddał całej kasę i jeszcze teraz mówisz ze on winni ...Ja była obok i wszystko wiem jak to było i kto kłamie ...Karma wraca ja tobie mówiła )

Robert
@Olesia

Ta praca to nie wycieczka jaką sobie zorganizował kierowca i ty nie zabiera się pasażera tysiąc sesji zdjęciowych na parkingu przez to same spóźnienia i towar rozładowany w złym miejscu a co do hotelu to miał jechać ale chciał zaoszczędzić bo musiałby za drugiego pasażera zapłacić wiec za jego głupotę poniosłem koszty i muszę czytać te brednie .

@Robert

Wycieczka ????????????????co tu kłamiesz ?jak ty miał wszystko sam wiedział gdzie on był , i zawsze pisał do niego a teraz kłamiesz ????? Tu jemy nawet nic nie mówił za hotel nie kłam tutaj ???? tak ja pojechała bo on by bez mnie nie pojechał i ty wiesz o tym ,on ciebie posłuchał bobry chciał do syna na komunie , ty kolega był , a ty wszystko kłamiesz i jeszcze kase nie oddał całej ) A za zdjęcia tak zrobiła bo obok siedziała i mogła sobie robić , i jak 2 dnia spac w samochody to tez miała czas na to ....a sobie stać na stancjach żeby zjeść coś on miał prawo i kiedy być zmęczony , to prawie 6000km Trzeba było dobrze miejsce podawać i adresu , i tu jak szef miał to wszystko zobaczyć i nie teraz kłamiąc żeby ktoś poszedł jeszcze do ciebie do pracy

@Robert

On ciebie zapytał czy może zabrać jeszcze mnie , bo inaczej nie pojedzie , ty jemu sam powiedział ze tak ) i sam do niego pisał po 100sms żeby jechał a teraz piszesz taki rzeczy ? Nawet po tym mandatu pisał żeby pracował w ciebie i mieszkał w Łodzi , dlaczego jak on winni za mandat ?nie kłam , ja mowie ze ja była obok i wiem jak to było ) I ja robiła zdjęcia tylko tam gdzie my byli i tylko kiedy mogła i kiedy on stawał żeby coś sobie zejść )) ja mówiła ze czas wszystko pokaże i żeby ty tak samo miał zawsze i taki mandaty jak wtedy on i przez twoje winny nawet sam policja mówił w Francji ...a za rozładunek szef ty ze wiedział zdjęcia i On wtedy dzwonił do ciebie ty ze powiedział ze ok wszystko , a późnej przez 6 dni zobaczył ze coś nie jest tak ??? On ciebie posłuchał a ty tak zrobił , i jeszcze chciał żeby wrócił znowu do pracy , a teraz piszesz tak , wiesz śmieszno z ciebie ....nie rób jego winnym jak to wszystko ty , jak już dawno jeździsz i tak dobrze wszystko wiesz

Olesia Hrytsiuk

On nie oddaje kasę kierowcam , kłamie wszystko , nie oddał całej kasę , głupi jest i nic nie umie załatwić

@Olesia Hrytsiuk

100% , jak ktos chce idź do niego go pracy , nich nie idę , on w końcu tak zrobie ze ty jest winni i nie oddać kasę za wyjazd .Zawsze coś zakombinuje żeby nie zapłacić

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Boss PL Transport Robert Waszczak? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
OlM

Nie warto idź do niego go pracy ,(usunięte przez administratora)

OIM

Prawda na 100% prawda

Firma rzetelna i wypłacalna polecam jako pracownik.

Kamil

Nie warto tracić czas żeby tam pracować , nie oddaje kasę

Zostaw merytoryczną opinię o Boss PL Transport Robert Waszczak - Łódź

• Jak się pracuje w Boss PL Transport Robert Waszczak?

Zobacz opinie na temat firmy Boss PL Transport Robert Waszczak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Boss PL Transport Robert Waszczak?

Boss PL Transport Robert Waszczak
  • Wolborska 3 lok. 10