Opinie o Indywidualna Praktyka Lekarska Lek. Med. Krzysztof Międlar w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Indywidualna Praktyka Lekarska Lek. Med. Krzysztof Międlar. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Indywidualna Praktyka Lekarska Lek. Med. Krzysztof Międlar na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze specjaliści

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Indywidualna Praktyka Lekarska Lek. Med. Krzysztof Międlar w Rzeszów

Danka

Nie polecam, w niczym nie pomógł. Szkoda czasu i pieniędzy.

Ems
@Danka

Nie zgodzę się, moim zdaniem najbardziej elastyczny i umiejący słuchać lekarz

Danka Nowy wpis

Nie polecam, w niczym nie pomógł. Szkoda czasu i pieniędzy.

Ems Nowy wpis
@Danka

Nie zgodzę się, moim zdaniem najbardziej elastyczny i umiejący słuchać lekarz

Kornela Nowy wpis

Jest tu informacja, że gabinet nie zatrudnia pracowników? I teraz nie wiem czy chodzi o lekarzy czy na przykład tyczy się to również etatu recepcjonistki. Wiecie może w jakich godzinach działa recepcja i czy jest kilka osób, które się zmieniają? Na jakie ewentualnie można by liczyć zarobki?

izabella Nowy wpis

Doskonały diagnosta,polecam.Bardzo duża wiedza medyczna i swietnie leczy.

Anna X

Bardzo negatywny człowiek. Odrzuca mnie swoją osobą.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Indywidualna Praktyka Lekarska Lek. Med. Krzysztof Międlar odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Dietetyk
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Wspaniały, wyprowadził mnie na prostą. Wysłuchał... A wcześniejsi lekarze lekceważyli mój problem. Dziękuję panie doktorze

Honorata
@Piotr

A gdzie byłeś u tych wcześniejszych lekarzy co lekceważyli Twój problem? Pisałeś im już może opinie? :/

Paola

Bardzo dobry lekarz, nie mogę nic mu zarzucić, wyprowadził mnie na prostą. Szczerze polecam każdemu kto ma problemy, ze swoim zdrowiem psychicznym. Wysłucha, porozmawia, bardzo dobry człowiek!

Dominika
@Paola

rozumiem że jesteś stałą pacjentką? więc pewnie się orientujesz czy doktor pracuje sam w gabinecie czy ma kogoś do pomocy? bo ja bym chciała zostać asystentką, mam doświadczenie :)

@Paola

Mam takie same doświadczenie.

orientuje się ktoś co do warunków pracy jako rejestratorka medyczna tutaj? czy w ogóle kogoś takiego tutaj zatrudniają...

Wierzaca

Najlepsza spowiedz według mnie i jest wszystko okey na duszy

Greg

Co to za pomoc jak trzeba płacić

Katrin

nie można ludzi oceniać I wystawiać pochopnie diagnozę

Bardzo dobry lekarz. Wyprowadził moją Ciocię z cięzkiej zapaści psychicznej , inni lekarze próbowali , ale bez rezultatów. Pan Dr. Międlar to też bardzo sympatyczny i wyrozumiały człowiek. Naprawdę polecam

Alojz

Wiele nachodziłem się za lekarzami psychiatrami. Poprzedni faszerowali mnie lekami, które nie przynosiły żadnych pozytywnych efektów. Dopiero doktor Międlar cierpliwie mnie wysłuchał, dobrał właściwą grupę leków i postawił mnie na nogi. Dziękuję!

Zostaw merytoryczną opinię o Indywidualna Praktyka Lekarska Lek. Med. Krzysztof Międlar - Rzeszów

• Jak się pracuje w Indywidualna Praktyka Lekarska Lek. Med. Krzysztof Międlar?

Zobacz opinie na temat firmy Indywidualna Praktyka Lekarska Lek. Med. Krzysztof Międlar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Indywidualna Praktyka Lekarska Lek. Med. Krzysztof Międlar
2.7/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Borowa 24C
    35-232 Rzeszów