Opinie o Przedsiebiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe. Eksport-Import Lech-Pol Leszek Iwanicki w Syców

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Przedsiebiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe. Eksport-Import Lech-Pol Leszek Iwanicki. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedsiebiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe. Eksport-Import Lech-Pol Leszek Iwanicki na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiebiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe. Eksport-Import Lech-Pol Leszek Iwanicki w Syców

Administrator Nowy wpis

Pracujesz w firmie Przedsiebiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe. Eksport-Import Lech-Pol Leszek Iwanicki? Jaką masz umowę?

Gdzieś tam rzuciło mi się w oczy, że firma ma status zakładu pracy chronionej. Tak jest? Na jakie posady mogą liczyć osoby z orzeczeniem? Czy możliwe są przejścia pracowników z jednej do innej spółki właściciela, np. do City Mall albo LI Estate? PS. mam nadzieję, że odpowie ktoś uprzejmy, nie ta osoba, która tutaj w drwiący sposób "orze" po wszystkich. Chyba nie reprezentuje firmy publicznie ktoś taki?

Przemysław Nowy wpis

Witam , firma nie ma statusu zakładu pracy chronionej , jak każda inna zatrudnia odpowiednią ilość osób z grupą ze względu na obowiązujące przepisy. Co do stanowiska pracy na jakim osoba taka była by zatrudniona to wszystko zależy od umiejętności i wykształcenia . Nikogo nie dyskwalifikujemy a jedynie oceniamy pod kątem przydatności i kompetencji .

Czy w Przedsiebiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe. Eksport-Import Lech-Pol Leszek Iwanicki poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Skołowana

Tak oglądam wyniki wyszukiwania w necie i firmy Lech pol w Sycowie znalazłam 5. O co tu się rozchodzi? To jakiś majstersztyk aby zyski wyprowadzić do innych swoich spółek i nie płacić ludziom za robotę czy o co kaman? Czy jest tam robota biurowa? Ktoś wie? Średnią krajową da się wyciągnąć?

Odpowiedz dla nawiedzonej Nowy wpis
@Skołowana

Dla skołowanych ludzi nie ma pracy administracyjnej. Dla ludzi skołowanych i z problemami są specjalne ośrodki. Średniej krajowej jak nie ma Pani wiedzy to chyba nigdzie nie „wyciągnie”. Bo wyciąga się rzeczy z Polki, a pieniądze się zarabia. Jak ma się wiedze oczywiście. I droga Pani firma cały czas inwestuje zarobiony kapitał wystarczy być spostrzegawczym żeby zauważyć coraz więcej nowych inwestycji spolki. Proszę podnieść kompetencje aby aspirować na prace na stanowisku biurowym;) spółka jest od 30 Lat na rynku i cały czas się rozwija, nie przez nie rozliczenie należności pracownika, a przez biznesowa wiedze i umiejetność podejmowania ryzyka droga Pani skołowana

Łucja

Są tu głosy o słabej atmosferze, a mnie interesuje przede wszystkim kasa ;) Ktoś pisał o minimalnej, a z kolej później że pensje stale rosną. To jak kto jest, może jakiś obecny pracownik zweryfikuje? I czy jest opcja robienia płatnych nadgodzin aby dorobić do pensji? No i na jakich umowach się pracuje, umowa o pracę to norma?

@Łucja

Wszystko można napisać żeby oczernić na koniec współpracy. Umowa o pracę na pełen etat to standard a do pracy chodzi się dla kasy i jak chce poznać Pani szczegóły proszę o kontakt telefoniczny 607880073 .

Łucja
@Przemysław

To rozumiem, że pan tam teraz pracuje? I te najniższe wynagrodzenie to nie miało nic wspólnego z prawdą? Przepraszam, ale nie mam w zwyczaju dzwonić na obce numery :( Może tu pan jednak napisze coś więcej?

@Łucja

Tak , jestem pracownikiem tej firmy . Za to ja nie rozmawiam o pieniądzach na forum . Pani Łucjo razie pytań zapraszam do bezpośredniego kontaktu .

Renata
@Przemysław

To zarobki w tej firmie to tajemnica? Dziwne...Chyba logiczne, że osoby zainteresowane pracą pytają się o zarobki. Nie można podać chociaż orientacyjnych widełek wynagrodzenia w tej firmie?

@Renata

Nie są tajemnicą, ale rozmawiać o pieniądzach nie mam w zwyczaju na forum . Ponieważ wynagrodzenie zależne jest od stanowiska, doświadczenia i umiejętności a 95% wynagrodzeń jest naliczanych z akordu. Dlatego podałem nr telefonu z prośbą o kontakt bezpośredni zainteresowane osoby . (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

Kubi
@Przemysław

O nie wiedziałem że jest akord. Jeszcze dopytam czy jest duże tempo, nacisk na wyniki? Osoba bez doświadczenia da radę czy jest jakieś przeszkolenie?

@Kubi

Nacisk jest na jakość wykonywanej pracy ze względu na wysokie oczekiwania klientów a tempo pracy to już reguluje sam pracownik .

@Przemysław

To ponowię pytanie o szkolenie w takim razie. Szkolą nowych pracowników, skoro jak piszesz, stawiają na jakość pracy? Bo trochę strach tak bez pomocy na początku pracować.

Przemysław

Każdy nowo zatrudniony objęty jest 3 msc karencją szkoleniową podczas której ma czas na naukę i osiągnięcie normy akordowej . W tym czasie zabezpieczony jest jego zarobek na podstawie stawki godzinowej określonej i zaakceptowanej przez obie strony po przepracowaniu 1 tygodnia . W okresie karencji nie zarobi mniej ale w gdy próg akordu jest przekraczony to z automatu jest on wypłacony . W przypadku gdy pracownik jest perspektywiczny tj spełnia oczekiwania co do jakości a brakuje mu trochę do osiągnięcia normy akordowej okres karencji wydłużany jest o kolejne 3 msc . Sposób szkolenia i materiały udostępnione pracownikowi różnią się od siebie w zależności od działu na którym chce się być zatrudnionym. Mam nadzieję , że odpowiedź jest klarowna i zrozumiała.

@Przemysław

Ja rozumiem wszystko, tylko jedno mnie zastanawia, bo skoro po przepracowaniu tygodnia obie strony ustalają stawkę "karencyjno-szkoleniową" na czas nauki akordu w połączeniu z zadowalającą jakością, to ile się zarabia przez ten pierwszy tydzień?

Przemysław

Po tygodniu pracy określona jest stawka i właśnie tą stawkę wypłacamy . Dla określenia stawki brane są dwa czynniki jakość wykonanej pracy i oczywiście ilość. W przypadku gdy osoba rezygnuje przed czasem wypłacamy za ilość wykonanej pracy . Zaznaczam , że każdorazowo osoba chętna podjęcia próby jest informowana o warunkach.

@Przemysław

to brzmi to całkiem sprawiedliwe, a nie ma szans, żeby dowiedzieć się jaka jest stawka za akord? nie mam tu na myśli konkretnych kwot zarobków pracowników, a jedynie jakie najczęściej stawki za akord są średnio przyznawane. No chyba, że jest szansa chociaż dowiedzieć się jakie są orientacyjne widełki płacowe.

Przemysław

Wszystko zależy od działu na którym chce się znaleźć zatrudnienie a stawki są różne ponieważ taka specyfika pracy w akordzie. Zapraszam do kontaktu bezpośredniego w siedzibie firmy . W sekretariacie poprosić o rozmowę z Kierownikiem a o wszystkim powie na miejscu.

Remek
@Przemysław

No właśnie, skoro już mowa o działach, to mam pytanie. Mógłby Pan napisać czy są na ten moment wolne stanowiska pracy w firmie i jeśli są, to je wymienić? Nie wiem czy macie Państwo swoją stronę internetową, ale jej nie znalazłem, ofert w Google też nie i tak trafiłem na forum, ale w sumie dobrze się złożyło.

@Remek

Tapicera i szwaczkę od ręki . Na inne działy udało mi się już pozyskać nowych pracowników.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Przedsiebiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe. Eksport-Import Lech-Pol Leszek Iwanicki? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

Czy Przedsiebiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe. Eksport-Import Lech-Pol Leszek Iwanicki organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Przemysław

Tak , jak najbardziej . W przeciągu ostatnich 12 msc odbyło się na firmie kilka kursów i szkoleń miedzy innymi : - kurs dla operatorów wózków widłowych ( 3 operatorów ) - pracownicy administracji odbyli szkolenie z zakresu działania programu księgowego Optima ( 4 pracowników ) - obsługa Solid Works (1 pracownik ) . - kurs (usunięte przez administratora) ( 1 pracownik ) - kurs pierwszej pomocy ( 6 pracowników ) - chęć wysłania pracowników administracji na kurs języka angielskiego - niestety brak chętnych !!! Każdy kto zgłosi chęć podniesienia Swoich kwalifikacji poprzez szkolenia dostaje taką możliwość a koszty z tym związane pokrywa firma .

Irena
@Przemysław

Czy szkolenia odbywają się w trakcie pracy? No i z czym wiąże się w firmie podnoszenie kwalifikacji? :) Jest możliwość awansu, wyższej stawki, premii?

@Irena

Jeśli jest taka możliwość to szkolenia odbywają się w godzinach pracy i siedzibie firmy , jednak nie w każdym przypadku szkoleniem bezpośrednio wpłynęło na wyższe pobory pracownika aczkolwiek od 12 msc pensje w fabryce mebli systematycznie rosną. Wszystko w miarę możliwości ale progres w tej materii jest zauważalny.

Przemysław

Przy obecnie szalejącej inflacji zarząd firmy skupił się na podnoszeniu rzeczywistego uposażenia pracowników tak aby proza życia nie była tak odczuwalna. Osiągnęliśmy to dzięki zaufaniu i ciężkiej pracy Naszych pracowników którzy uwierzyli w zmiany i wspomogli je Swoją ciężką pracą. W niektórych przypadkach podwyżka osiągnęła nawet 50 % . Benefitów strikcte materialnych obecnie nie ma za to oferujemy szkolenia, kursy etc . Nad mienie , że wszystko odbywa się w godzinach pracy i wszystkie koszty pokrywa pracodawcy .

Małgorzata
@Przemysław

Mam prośbę, bo tam admin wyciął nazwę kursu, który miał jeden pracownik. Nie wiem, co to było, ale może warto jeszcze raz napisać? Może to coś dla pracowników w biurze, dlatego mnie ciekawi.

@Małgorzata

To był akurat kurs dla pracownika obsługi zakładu. Ogólnie przyjęta zasada obecnie mówi , że jeżeli ktoś potrzebuje do szkolenia powinien zgłosić to Kierownikowi Zakładu. Każdy kurs i szkolenie jest tak naprawdę inwestycją, która zwraca się w postaci efektywność pracy .

biurowa

złą atmosfera w pracy. problemy z terminową wypłatą pensji. na papierze minimum socjalne a reszta o ile jest to na czarno. głośne kłótnie rodziny o pieniądze. wyśróbowane normy pracya warunki socjalne jak w średniowiecznym zamku. ogólny bałagan i ogólna improwizacja. brak szans na poprawę pensji czy warunków pracy.

Ostrzegam firma nie płaci

najemnik

praca za minimum socjalne. premia na czarno. zła atmosfera w pracy. warunki socjalne jak za sanacji. toaleta bez mydła bez ciepłej wody bez papieru toaletowego ale na parkingu same maybachy. polecam samobójcom.

koleś co był i wie

na legalu masz płacę minimalną. reszta pod stołem. kłótnie rodziny o pieniądze bo na ludzi zawsze brakuje a na drogie samochody i wycieczki pieniądze są zawsze, toaleta z zimną wodą bez papieru toaletowego z krzywymi tynkami pomalowana na olejno, pamięta ona czasy PRL. herbatę czy kawę musisz mieć swoją. firma to wielki bałagan, małe pieniądze i ogromnie wysokie mniemanie szefostwa.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiebiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe. Eksport-Import Lech-Pol Leszek Iwanicki - Syców

• Jak się pracuje w Przedsiebiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe. Eksport-Import Lech-Pol Leszek Iwanicki?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiebiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe. Eksport-Import Lech-Pol Leszek Iwanicki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiebiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe. Eksport-Import Lech-Pol Leszek Iwanicki?

• Szosa Kępińska 1
    56-500 Syców