Nowbud Przedsiębiorstwo Usługowo-Budowlane Karol Nowak

Opinie o Nowbud Przedsiębiorstwo Usługowo-Budowlane Karol Nowak

Filtruj opinie po kryteriach:

anonymous
 Opinia

Nie polecam. Szemrany człowiek. Niedługo na pewno cbś zgarnie majątek przepisany na żonę... radzę uważać na interesy z Panem Karolem ponieważ można narobić sobie problemów za sam kontakt z nim.

Pomocna?
TakNie
 Opinia

Wiecie coś nowego odnośnie firmy Nowbud Przedsiębiorstwo Usługowo-Budowlane Karol Nowak w mieście Szczecin, bo nie piszecie nic o nich, a nie wiemy jak u nich z zatrudnieniem jest.

Pomocna?
TakNie

Zostaw opinię o Nowbud Przedsiębiorstwo Usługowo-Budowlane Karol Nowak - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nowbud Przedsiębiorstwo Usługowo-Budowlane Karol Nowak

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.