RWA ARCHITEKCI Rafał Wochal

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o RWA ARCHITEKCI Rafał Wochal

Graźka Nowy wpis

Po ostatnim wątku widzę wyraźnie, że w zeszłym roku nie było wolnych wakatów. Nie wiecie przy tym jak może być teraz? nie mogę niestety znaleźć nawet archiwalnej oferty dla asystenta architekta a zależy mi by poznać ewentualne warunki zatrudnienia. czy ktoś je zna i mógłby mi je opisać?

Karolka Nowy wpis

Interesuje mnie stanowisko pomocy biurowej, ale nie znalazłam żadnej aktualnej oferty. Czy mimo to warto składać cv i liczyć na to, że się ktoś odezwie? Wiadomo coś ile kasy proponują na rękę? Jakie mogą mieć wymagania, doświadczenie czy może jakaś prezencja?

RWA ARCHITECKI Nowy wpis
@Karolka

BIURO NIE MA W OFERCIE STANOWISK POMOCY BIUROWEJ. ZATRUDNIA WYŁĄCZNIE WYSPECJALIZOWANE OSOBY NA STANOWISKA ARCHITEKT LUB ASYSTENT ARCHITEKTA, WYMAGANE JEST WYKSZTAŁCENIE KIERUNKOWE. OBECNIE NIE POSIADAMY WOLNYCH WAKATÓW.

Monika Dziuba

Profesjonalizm i perfekcjonizm na najwyższym poziomie.Pan Rafał potrafi zaprojektować marzenia i pomaga je zrealizować. Po wysłuchaniu naszych oczekiwań stworzył nasz wymarzony dom. Pomógł nam na każdym etapie budowy, przy kompletowaniu dokumentów, przyłączach, pozwoleniach, warunkach zabudowy. Był bardzo zaangażowany i za to jesteśmy mu bardzo wdzięczni. Polecamy w 100% Monika i Krzysiek

Grażyna
@Monika Dziuba

no jakoś poniższa opinia ma się nijak do tego co pani napisała... ale okej, minęły 3 lata... można się domyślać że firma się poprawiła :) duża jest ich ekipa?

Monika Dziuba
@Grażyna

Pani Grażyno, proszę sobie poczytać opinie na oferteo. Same pozytywne. My poszliśmy do Pana Rafała z polecenia i się nie zawiedliśmy. Polecam i bede polecać. Nie wiem jak było kiedyś, więc nie odniosę się do pytania ile osób pracuje. Biuro tętni życiem.

Honorata
@Monika Dziuba

Bardzo przydatna opinia, sama rozważam tę firmę jeśli chodzi o budowanie domu. może Pani powiedzieć czy cenowo wyszło to w miarę rozsądnie?

Monika Dziuba Nowy wpis
@Honorata

Tak, my byliśmy zadowoleni. Uważam, że ceny ok. Nie są przesadzone.

Zostaw merytoryczną opinię o RWA ARCHITEKCI Rafał Wochal - Częstochowa

RWA ARCHITEKCI Rafał Wochal