Opinie o Sebastian Sobecki Sobeckitravel w Mosina

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sebastian Sobecki Sobeckitravel. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sebastian Sobecki Sobeckitravel o rekrutacji.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sebastian Sobecki Sobeckitravel w Mosina

Henryk Nowy wpis

Od kilku sezonów Pan Marian dzwoni wiele miesięcy przed rozpoczęciem sezonu zimowego i proponuje współpracę,podając termin turnusu,z kim będzie praca i podana stawka,zawsze wysoka i co roku wyższa.W ciągu kilkudziesięciu lat pracy instruktorskiej ,naprawdę,nie spotkałem tak jasnych,uczciwych i rozsądnych zasad.A ponieważ ta praca instruktorska jest ciągle dla mnie przyjemnością i radością ze szkolenia dzieci czy młodziezy serdecznie namawiam tak kadrę jak i młodzież do udziału w tych obozach narciarskich.Pan Marian potrafi z wyczuciem dobrać kadrę a młodzieży potrafi stworzyć przyjazne warunki tak do szkolenia jak i świetnie zorganizowanego wypoczynku.Grupę młodzieży/kurdzibąków/ z którą trenowaliśmy w poprzednim sezonie zapraszam do dalszego wspólnego podnoszenia narciarskich umiejętności ale też zacieśnienia przyjaznych relacji,które powstały podczas ostatniego zimowiska

Emilka

Z Sobecki Travel pracuję już niemal od 5 lat. Przez ten czas miałam okazję pracować zarówno jako wychowawca na obozach, instruktor na zielonych szkołach i pomagać w biurze. Wcześniej pracowałam w kilku innych firmach zajmujących się wypoczynkiem dla dzieci i młodzieży i to właśnie w Sobeckim znalazłam swoje miejsce, bo dopiero tu czuję się doceniona. Niestety, w wielu podobnych firmach szefostwo nastawione jest na wyniki, pokazówkę i liczy się tylko działanie według schematu, a tu, u Sebastiana, liczą się przede wszystkim dzieci i dobra kadra. W razie problemów zawsze można zwrócić się do niego lub Pana Mariana, a oni sami są otwarci na nowe propozycje, czego przykładem jest choćby wprowadzony od tego roku (usunięte przez administratora) artystyczny :) Pod względem finansowym również jestem zadowolona, co roku mogę liczyć na małą podwyżkę, zdarzały się premie, ponadto, zwracają za zaświadczenie o niekaralności, z czym nigdzie wcześniej się nie spotkałam. Obozy są względnie kameralne, bo największy liczy około 100 dzieci, co w porównaniu do firm organizujący wypoczynek dla ponad 400, jest naprawdę dużą różnicą. Dzieci dzielone są na grupy wiekowe, żeńskie, męskie i koedukacyjne. Na miejscu można liczyć na wsparcie pozostałej części kadry, każdy turnus obstawia co najmniej kilku stałych pracowników, dzięki czemu osoby nowe czy dopiero zaczynające swoją przygodę z wychowawstwem, są gładko wprowadzone i mogą liczyć na pomoc. Kierownictwo też jest jak najbardziej na plus! Te stanowiska obejmują doświadczone, ogarnięte osoby, które cieszą się uznaniem wśród reszty kadry i dzieci, ale nie budzą postrachu, przeciwnie, można na nich liczyć cokolwiek się dzieje! W związku z tym wszystkim, po prostu serdecznie polecam pracę w Sobecki Travel i Obozy Sobecki, ja, jak i wielu innych pracowników, z którymi spotykam się co roku, jesteśmy zadowoleni :D Team Goszczanowo

Zostaw merytoryczną opinię o Sebastian Sobecki Sobeckitravel - Mosina

• Jak się pracuje w Sebastian Sobecki Sobeckitravel?

Zobacz opinie na temat firmy Sebastian Sobecki Sobeckitravel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sebastian Sobecki Sobeckitravel?

Sebastian Sobecki Sobeckitravel
  • Nowa 1