Opinie o Błaszczyszyn Mateusz INTER-DECO w Manasterz

4/5
Na podstawie 1 ocen.

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Błaszczyszyn Mateusz INTER-DECO. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Błaszczyszyn Mateusz INTER-DECO o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Błaszczyszyn Mateusz INTER-DECO w Manasterz

Aktualność
Dzień dobry Państwu,
Chciałem serdecznie powitać   i z góry podziękować za zainteresowanie oraz odwiedzenie naszego profilu firmy.
  Na początek kilka słów aby móc przestawić siebie jako osoby odpowiedzialnej za fachowe wykonanie usługi , którą jest powierzenie waszych marzeń o nowym domu, renowacji starego obiektu lub zaplanowaniu Inwestycji..
 Jestem typowym przedstawicielem gatunku wymierającego na tej półkuli, w dzisiejszych czasach jako faceta potrafiącego piękne słowa zamienić w czyny...
 Cała wiedza jaką dysponuje jest efektem ciężkiej pracy fizycznej oraz wieloletniej umiejętności kumulowania wiedzy teoretycznej nabytej w praktyce.
  Jako instruktor systemów budowlanych oprócz technicznego podejścia , trzymania reżimu technicznego stawianego na pierwszym miejscu dozuje i dokładam do tego nutę poczucia stylu aby z polotem zaaranżować wnętrze .
 Ludzie współpracujący z moją osobą są wyszkoleni osobiście przeze mnie dzięki czemu występują jako przedłużenie moich rąk i sposobu myślenia w pracy.
 Doświadczenie to już 16 lat na rynkach europejskich , gdzie wspominam z łezką w oku okres Paryski i naukę mojego Wója , który to jako pierwszy zaszczepił we mnie miłość do sztuki a także nadał charakter ruchom pędzla, elektronarzędzi.
 Kolejne lata to nieprzerwany okres rozwoju i nabywania wiedzy teoretycznej wraz ze szkoleniami technicznymi, .. Do dziś gdzie służę radą i pomocą gdyż warto uchronić ludzi od byle jakości i taniości..
  W imieniu całego zespołu zachęcam do współpracy...
Z wyrazami szacunku
Mateusz Błaszczyszyn Inter-Deco.
Bolesław

Jestem byłym klientem tego rzekomo świetnego tynkarza. Nie dosyć że krzywo to jeszcze drogo. Nie patrzyłem na ręce jak robili tynk i nie sprawdziłem poziomnicą przy rozliczaniu bo na oko było ok. To co Pan tu piszesz mija się z prawdą.

Właściciel
@Bolesław

Witam , Każda robota wykonana przechodzi odbiór techniczny przed rozliczeniem więc Pana opinia jest nie merytyryczna. Skoro zapłacił Pan za usługę to musi być Pan z niej zadowolony. Obowiązuje okres gwarancji więc jeśli czuje się Pan pokrzywdzony to proszę i zgłoszenie .

Adam Nowy wpis
@Bolesław

Proszę o nr tel do wlasciciela

Edi

Profesionalna firma a właściciel niezłe ciacho ???? (ale zajęty). Polecam.

Weronika Nowy wpis
@Edi

Przez zone ? Czy dziewczynę ?

kati1989 Nowy wpis

Nie polecam tej firmy, krzywe tynki odparzone sufity,nie wywiązują się z terminów; pomimo że wykonawca udzielił gwarancji nie poczuwa się do odpowiedzialności i nie odbiera telefonu. Poprawki będą nas kosztować krocie a miało być tak pięknie od razu do malowania. Porażka nie dajcie się naciągnąć i omijajcie tą firmę z daleka!

Wiesz kto Nowy wpis
@kati1989

Standard działań Pana Mateusza. Zrobić piar nabrać towaru w hurtowni niepłacąc, odwalić fuszerkę za którą płaci klient i zniknąć. Prawda Panie Błaszczyszyn?

Wlasciciel

Z calym szcunkiem ale praca na budowie bierze za soba potezna odpowoedzialnosc zarowno materialna oraz takze zdrowotna. Odpowiadamy za powierzona prace dajac gwarancje, a takze za nasze zdrowie poprzez zle warunki w pogodowe, prace na wysokosci , stres zwiazany z naciskiem klientow dotyczacym terminow itd... Czy nie uwazacie drodzy czytelnicy ze praca przy tynkach maszynowych jest praca przyjemna I lekka?? Jesli juz wykonamy prace to nie ma zadnych podstaw prawnych skoro zarzucacie nam Panstwo zle wykonana prace zeby za nia placic. Jesli sie z nami rozliczacie za robote nalezycie wykonana to dlaczego niby was okradamy a ciezko zarobionych pieniedzy. Wstaje rano o 5 w kazdy poniedzialek I klade sie dopiero w sobote o rodzinie 20 po 6 dniowym tygodniu pracy . W zyciu wiele razy niestety jak kazdy z nas fachowcow Mialem swoje podtkniecia, gdyz nie popelniajac bledow nie nauczyl bym sie pelnej perfekcji. Do tego dochodzi ryzyko sytuacji, zalanych budynkow, scian, temperatur pracy I czasami zlej chemii dostarczonej przez producenta. Ale naprawde na dzien dzisiejszy bedac bezposrednio pray kazdym wykonanym zleceniu nie mam zadnych problemow z jakoscia a tym bardziej z dobrowolnym zaplaceniem za ta usluge. Prosze o pisanie logicznych opinii. Jesli natomiast cos wymaga analizy to na kazde zlecenie przysluguje gwarancja pisemna na okres 5 lat. Pozdrawiam

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Błaszczyszyn Mateusz INTER-DECO spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Murarz
MT Industrietechnik GmbH & Co.KG
logo firmy Kierownik Robót Teletechnicznych
Doraco Sp. z o.o. Korporacja Budowlana
Karolina i Robert

Zwykle tylko czytam opinie w Internecie, ale tym razem zrobię wyjątek :), gdyż jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanych tynków. Firma solidna, wszystko wykonane w terminie i starannie, Obecnie podpisaliśmy następne umowy na prace wykończeniowe i elewację domu. Jeśli ktoś się obawia to zapraszam do Krzemienicy do oglądnięcia i jeszcze raz bardzo polecam :)

@Karolina i Robert

Jest mi bardzo miło czuć się docenionym za pracę wykonaną na rzecz drugiego człowieka. Dziękuję w imieniu całego składu za ciepłe przyjęcie, pomóc w realizacji a przede wszystkim terminowość rozliczenia. Do zobaczenia wkrótce

Łukasz

Pozdrawiam.i życzę powodzenia

Kojot

Miałem okazję pracować u Mateusza. I muszę przyznać że merytorycznie jest przygotowany do tego zawodu na bardzo wysokim poziomie. Generalnie bardzo cenię takich ludzi.Natomiast jeśli chodzi o traktowanie pracowników to bardzo pozytywne zaskoczenie bo nie wielu szefów to potrafi. Wypłata zawsze zgodna z umową. Czytałem również negatywne opinie o nim ale sądzę że to " zazdrosna konkurencja" ponieważ w 100% nie jest zgodna z rzeczywistością. Polecam tego Pana zarówno jak klient jak i pracownik

Janek

Nie polecam wypłaty z opóźnieniem zawsze coś jest ważniejsze niż pracownik, nie wspomnę o jakości naszej roboty.

Stary Pracownik
@Janek

Ja działałem z Mateuszem przez rok na terenie Francji przy wykończeniach wnętrz i dzięki temu zarobiłem na część domu budowanego. Później była przerwa i oo kątach znowu wróciłem na tynki gdzie robiliśmy na dobrej stawce z metra i jestem z tego okresu bardzo zadowolony. Miesięcznie na głowę byliśmy w stanie wyciągnąć 6- 8 tyś. Szkoda że przez kilku szmaciarzy wszystko się urwało i Facet zmienił profil działalności. Tak to jest jak komuś coś idzie a inni nieudacznicy tylko wytykają błędy. Z tego co wiem kłody pod nogi rzucali najbliżsi znajomi którzy się trzymali jego tyłka jak rzepy psiego ogona. Mati nauczył niejednego fachu od zera i dzięki takim gościom mamy fach w ręku i możemy zarabiać na chleb w czasie Pandemi.(usunięte przez administratora)

Przyszły klient,być może.
@Stary Pracownik

Witam, Panie Janku czy mogę prosić o Pana numer tel.chciałabym zadać parę pytań. Sporo różnych opinie ,wręcz trochę to zagmatwane.Pytam bo słyszałam że w miarę tą firma A ja szukam wykonawcę na wiosnę.

@Janek

Nie działamy w systemie pracownik lecz wszyscy na obecną chwilę są współodpowiedzialni za wykonaną robotę wraz z przekazaniem budowy. Wyszkoleni ludzie działają jako podwykonawcy w systemie akordowym. Taka forma to jedyny sposób na wyegzekwowanie terminu realizacji wraz z jakością prac. Każde opóźnienie może wyniknąć z braku odbioru roboty przez klienta. Albo zarabiamy i idzemy do przodu wspólnie , jeśli popełniamy błędy to musimy odpowiedzialnie podejść do zlecenia poprawiając robotę i czekać na rozliczenie. Najwyższa jakość , dłuższe terminy na realizację ale zadowolenie klientów w pierwszej kolejności.

Elżbieta

Fachowa i rzetelna firma a Pan Mateusz profesionalny wykonawca. Polecam!!!

Klient Głuchów

Dostałem informację o tym hejcie na Internecie od znajomej której poleciłem Pana Mateusza do tynkowania i wykończenia wnętrz. Zostałem obsłużony na najwyższym poziomie i zaopatrzony w najlepsze materiały na budowie. Wpłaciłem zaliczkę przy podpisaniu umowy na materiały i wszystko odbyło się należycie. Ja przeżyłem sytuację stresująca w związku z kwarantana za granicą i musialem przełożyć termin prac tynkarskich. Wystarczył jeden telefon i wszystko Pan Mateusz poprzestawiał dla dobra ogółu. Wywiązanie się z terminem, robota na najwyższym poziomie i nie wspomnę o tych wszystkich radach technicznych w związku z innymi etapami budowy. W tym roku realizujemy docieplenie naszego domu i w ciemno podpisałem umowę zaraz po tynkach żeby mieć pewność że to właśnie firma Inter-Deco zajmie się całością. To ja prosiłem o podpisanie tej umowy, gdyż naprawdę rzadko spotyka się kogoś o tak fachowym podejściu. Firmę oceniam na 5 !!!

Jestem pracownikiem firmy i nie zgadzam się z tą opinią. Pierwsze Primo- Tynki zostały wykonane należycie i odebrane. Działaliśmy przez 4 dni do godzin późno wieczornych czyli 22. Dostaliśmy na odchodne flaszkę od właściciela za dobrze zrobioną robotę . Po drugi Primo to Szef zapytał grzecznie o możliwośc zrobienia zdjęć i klient zaproponował nawet zawieszenie baneru na ogrodzeniu po czym umówił się na kolejne etapy robót. Po trzecie skoro jechał dokończyć tynki to jak mógł udostępniać zdjęcia renowacji której rzekomo nie wykonaliśmy??;;!!!:):) Po czwarte dlaczego od rzekomo roku do teraz nie było tych wpisów i tego hejtu na necie???!!! Dobre prawda??? Po czwarte skoro zje... Robotę to dlaczego dalej robiliśmy podwieszane sufity u klienta i polecał nas do swojej znajomej na tynki?? Po piąte to zrobiliśmy cukierek ze starej rozwalającej się stajni i teraz mamy takie podziękowanie w Internecie???!!! Ludzie jesteście naprawdę Parszywi dla siebie nawzajem... Jestem w ekipie już od dawna i działamy nadal, przewijali się kombinatorzy i ściemniacze co partaczyli robotę ale już delikwentów nie ma . Dla porównania my robimy domek w tydzień, a goście robili w 3 o takim samym metrażu- z tego powodu trzeba było zrobić porządek no i niestety kilku klientów ucierpiało z terminem ale wszystkie roboty pozamykane więc srają nadal Ci co dostali kopa i taka prawda.

Jakie są mocne strony pracodawcy Błaszczyszyn Mateusz Inter-Deco?

Odpowiedź

Jak się chce to można dobrze zarobić.

Zadowolony klient

Myślę że bardzo fachowe wykonanie prac oraz najwyższą jakość usług. Przeciąga z terminami gdyż działa jako jedną ekipą a do tej pory miał 4 brygady. Ale jakość jest na tą chwilę najwyzsza.

27#

To jest żenada zeby byly pracownik, wydzwanial i podawal sie za rzekomo niezadowolonych ķlientow. A moze sa niezadowoleni bo sam Panie Łukaszu K. ta robotę im spartaczyles?

Falsz

Zauważyłam ze pojawiają się notorycznie negatywne komentarze z jednego IP. dziwne... Ci wszyscy niezadowoleni klienci korzystają z jednej sieci ?! Panie Lukaszu pomówienia i falszywe informację sa karalne. Proszę o tym pamiętać. W dzisiejszych czasach nikt nie jest anonimowy w sieci. Mam nadzieję ze zostanie Pan i Pana przyjaciele pociągnięci do odpowiedzialnosci - kwestia czasu Nie pozdrawiam.

Kamila
@Odpowiedź

Dziękuję za to, że odpowiedziałeś, napisałeś, że w Inter-Deco można całkiem nieźle zarobić. A wyjaśnisz, o jakie stanowisko pracy chodzi i jakie są dokładnie stawki? Z góry dzięki.

Pracuje już od 5 lat w tej firmie . Wymagania większe niż w innych firmach lecz idzie za tym większa kasa. Nauczyłem się wszystkiego od podstaw i za to jestem bardzo wdzięczny. Dzięki zaradności właściciela nie mieliśmy nigdy ani dnia przestoju nawet w największe mrozy . Możliwość pracy akordowej . Najbliżsi współpracownicy zostawiali budowy nieskończone , ciągle poprawki na które często byliśmy zaangażowani - za wszystko zapłacone pomimo że Szef nie miał zapłacone. Wiele robót które pseudo fachowcy wykonywali szef musiał płacić za co nie otrzymywał wynagrodzenia. Teraz jest jedna solidna ekipą i nie ma żadnych problemów i poprawek. Były zawsze dobre warunki noclegowe na delegacji i ciuchy robocze wraz ze zwrotami za paliwo. Ja jestem zadowolony

Klient

Jestem bardzo zadowolona z wykonanych prac przez firmę INTER DECO. właściciel wszystkiego dopilnowal za co jestem mega wdzięczna ! Polecam z czystym sumieniem.

Beata

Jestem klientką u której zostały wykonane tynki maszynowe . Mogę z czystym sumieniem polecić tą firmę jako najwyższą jakość usług i profesjonalna obsługę. Dzisiaj jest czas , gdzie na dobrego fachowca trzeba czekać dlatego postanowiliśmy skorzystać z usług wykończenia wnętrz czekając na wolny termin.

@Beata

Dobry wieczór Pani Beato ,czy mogę prosić o kontakt do pani. Ja w sprawie tej pracy wykonanej u pani,czy była by możliwość oglądnięcia wykonanych TYNKÓW.pozdrawiam

Beata
@Monika

Dobry wieczór, Proszę podać telefon kontaktowy to się umówimy na oględziny gdyż nie widzę żadnych problemów. Tynki zostały wykonane w Miejscowości Łańcut . Są w pełni wysezonowanie , po szlifowaniu przygotowane pod malowanie .

Właściciel

Gratuluję prostactwa !!! Przykro mi bardzo ale wszystkie roboty od 15 lat wykonujemy z polecenia dzięki poczcie pantoflowej . Ciężko uwierzyć w takie zarzuty. Spód naszej ręki wyszło wielu świetnych Tynkarzy , którzy dzisiaj uwielbiają nasz szkalować po Internecie. Pozdrawiam i życzę powodzenia nowo powstałej brygadzie. Zwłaszcza Ryzykowi , który buduje swój silny zespół w oparciu o zbieraninę alkoholików i papraczkow.

Potencjalny klient Łukasz

Dzień dobry, Proszę uważać na osoby udostępniające fałszywe informacje dotyczące tej firmy . W dniu dzisiejszym po konfrontacji numerów telefonów okazało się że były pracownik firmy podszywał się pod rzekomych (usunięte przez administratora)klientów próbując oczernić właściciela firmy. To nie do pomyślenia do czego dzisiaj zdolni są ludzie. Osoba ta podszywa się za np Pana Tomka. Na miejscu właściciela wystąpił bym na drogę sądową o zniesławienie. Kontaktowałem się z wieloma klientami zadowolonymi z usług tej firmy i potwierdzają stan rzeczy. W ostatnich miesiącach nastąpiło przesunięcie terminu wykonania robót że względu na ograniczenie ilości ekip co przełożyło się na lepszą jakość usług . Panie Mateuszu niech się Pan trzyma w tym świecie pełnym Wilków. Dobra robota zawsze obroni Pańskie Imię

Pani Małgosią

Jestem klientką u której wykonywane były tynki przez jedną z brygady pana Mateusza i muszę przyznać, że fachowa i solidna robota. Wydaje mi się, że te negatywne opinie i oszczerstwa bo to są oszczerstwa, wynikają tylko i wyłącznie z ludzkiej zawiści , zazdrości lub robi to były pracownik by zaszkodzić! Bo w końcu jesteśmy Polaczkami a jak wiadomo czyjś sukces zawsze boli.

Agnieszka

Kto pracowal całe życie tylko na etacie, nie wie jak ciężko jest prowadzić działalnosc gospodarczą. Przez FAŁSZYWE opinie innych osob zostalam wprowadzona w blad, myslac ze zostałam oszukana tak jak podobno oni. Tak na prawdę wystąpił tylko poslizg z terminem... a rzekomo oszukanych osob brak. Komuś zalezy na budowaniu negatywnej opinii INTER DECO.

Zadowolony klient

Bardzo jestem zaskoczony zła opinią na temat tej firmy dlatego że robota została wykonana solidnie i fachowo. Właściciel sam osobiście wykonywał u mnie tynki maszynowe ze swoją ekipą. Jesteśmy na etapie kolejnych prac wykończeniowych. Bardzo mi pomógł w doradztwie technicznym i rozwiązaniach systemowych. Proszę o kontakt wraz potrzeby odpowiem na pytania 608666459

Zostaw merytoryczną opinię o Błaszczyszyn Mateusz INTER-DECO - Manasterz

• Jak się pracuje w Błaszczyszyn Mateusz INTER-DECO?

Zobacz opinie na temat firmy Błaszczyszyn Mateusz INTER-DECO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Błaszczyszyn Mateusz INTER-DECO?

Błaszczyszyn Mateusz INTER-DECO
  • 230