Opinie o Agnieszka Andrzejewska Agi w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Agnieszka Andrzejewska Agi. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Agnieszka Andrzejewska Agi o rekrutacji.

Branże: Nieruchomości i usługi powiązane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agnieszka Andrzejewska Agi w Wrocław

Nikola

Osoby z orzeczeniem maja szanse w tej firmie ?

Pracownik Nowy wpis
@Nikola

Tak

Byly pracownik Nowy wpis

Jestem w posiadaniu dokumentow in blanco, rachunkow i zestawien wyplat, tam

ja Nowy wpis

@Karina kiedy dostaje się 1 umowę? w 1 dniu pracy?

Karina

Polecam współpracę z tą firma. Wszystko wypłacane na czas składki odprowadzane umowy na biezaco. Atmosfera super. A Pani Kasia ma problem poważniejszy z sobą i niech od naszej firmy już na stałe z daleka będzie.

Katarzyna
@Karina

Pani Kasia to ja. Problem w tym, że ja problemu ze sobą nie mam :) wręcz przeciwnie, mam się bardzo dobrze. Problemy były w firmie. Pracownicy dostają pieniądze w firmie nie w pełni oskładkowane. Emeryci nie dostają podwyżek emerytur własnie z tego powodu, ponieważ ich dochody świadomie są zaniżane. Wiele z tego powodu było nieporozumień, pracownicy żalili się pani Kasi czyli mnie, często mnie obarczając za politykę firmy. Umowy zlecenia wystawiane po czasie albo wogóle. Walczyłam o każdą umowę z p.Andrzejewską. Nie obchodzi mnie już ani ta firma ani opinie popleczników takich praktyk. Pani Andrzejewska dobrze wie, że (usunięte przez administratora) ludzi, nie dba o ich bezpieczeństwo, patrzy wyłącznie na zysk. A ci co usłużnie bronią tych nieuczciwych praktyk będą to robić dopóki im samym coś się nie stanie. Np. wypadek przy pracy ( czego nie życzę ) lub choroba. Wcześniejsza koordynatorka miałą wypadek samochodowy autem służbowym i na szczęście żyje.Ale zostałą z niczym, nie dostała żadnego odszkodowania ani rekompensaty od p.Andrzejewskiej. Pozdrawiam

A Nowy wpis
@Katarzyna

Pani Katarzyna chyba zbyt krótko pracowała w firmie aby nabyć wiedzę potrzebną do wydawania powyższych oszczerstw .Pisząc o dobrowolnym ubezpieczeniu nie do końca nawet ma pojęcie czego takie ubezpieczenie dotyczy .To samo jeżeli chodzi o wypadek samochodem służbowym rekompensata , odszkodowanie takie sprawy przechodzą przez ZUS i są zgłaszane jako wypadki w pracy .Niedoinformowanie z Pani strony i chęć pozbycia się konkurencji ( podobno chciała otworzyć Pani swoją firmę porządkowa ) doprowadziło Panią do czynów nieetycznych i nie zgodnych z normami ludzkich postępowań

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Agnieszka Andrzejewska Agi? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko PRACOWNIK PORZĄDKOWY
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
...

Po dziś dzień pracownicy negatywnie wypowiadają się na temat współpracy z Panią Katarzyną , niektórzy otworzyli właścicielce oczy na jej zachowania , podstępne intrygi , brak rzetelności i niewywiązywanie się z obowiązków .Kontrahenci negatywnie wypowiadali się na temat koordynacji i podejścia Pani Katarzyny .Ciekawe dlaczego dwa lata Pani Kasia pracowała w tej firmie , dopiero jak szefowa zobaczyła do czego chce doprowadzić i usłyszała od pracowników że chce ją zniszczyć ,nagle Pani Katarzynie przestało się właściwie współpracować .Ciekawe ...już dawno nie spotkałam na swojej drodze osoby która tak umiejętnie zastraszała pracowników oraz dążyła do destrukcji firmy

Jork

Firma solidna, dobra dla pracowników ,więc spokojnie polecam pracę.

Od kiedy szefowa podziękowała za współpracę Pani Kasi jednej z koordynatorem wrócił spokój i chęć do pracy, ta kobieta wprowadzała chaos i zamieszanie nic więcej , tylko narzekała na wszystko i nie za wiele robiła.Praca ok.

Młoda

Pracuję w tej firmie 4 rok i nic zlego nie można powiedzieć. Szefowa-spoko babka. Przede wszystkim spokojna i wszystko da się załatwić. Ma pod sobą zgrany zespół który wspiera się każdego dnia.

Katarzyna

Firma "kogucik" Praca bez podstaw BHP, wypłaty nieregularne, pieniądze wypłącane w części minimalnej na konto, reszta do ręki.Nie muszę dodaawać, że część wypłącana do ręki nie jest oskładkowana jak również nie jest opodatkowana. Umowy podpisywane nie na czas, z dużym opóźnieniem lub wcale! Krętactwo na każdym kroku; szczególnie ubezpieczenia dobrowolnego jak i innych aspektów ważnych dla pracowników. Praca w nocy za psie pieniądze! Absolutnie nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Agnieszka Andrzejewska Agi - Wrocław

• Jak się pracuje w Agnieszka Andrzejewska Agi?

Zobacz opinie na temat firmy Agnieszka Andrzejewska Agi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agnieszka Andrzejewska Agi?

Agnieszka Andrzejewska Agi
  • Jurija Gagarina 24 lok. 3