Opinie o Ewelina Krasowska Lodziarnia Słodka Pokusa w Międzyzdroje

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Ewelina Krasowska Lodziarnia Słodka Pokusa. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ewelina Krasowska Lodziarnia Słodka Pokusa o rekrutacji.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ewelina Krasowska Lodziarnia Słodka Pokusa w Międzyzdroje

Kamila Nowy wpis

Pracowałam u Pani Eweliny wiele lat, dalej mimo stałej pracy bardzo chętnie wracam na weekendy. Złota kobieta, wiele można się od niej nauczyć. Wynagrodzenie wysokie ale też adekwatne do zaangażowania w pracę. Jak najbardziej polecam prace w Słodkiej Pokusie!

Administrator Nowy wpis

Obecnie firma Ewelina Krasowska Lodziarnia Słodka Pokusa poszukuje na stanowisko Sprzedawca. Czy ktoś składa CV?

Halina

W Słodkiej Pokusie pracuje już 3 rok, mój syn 2 rok. Pani Ewelina jest bardzo pozytywną osobą. Z pracy jesteśmy bardzo zadowoleni, atmosfera jest przyjazna .

hania Nowy wpis
@Halina

a dane można syna prosić?

Piotr Nowy wpis

Witam. Czy pracodawca do swojej lodziarni zatrudnia tylko i wyłącznie na podstawie umowy zlecenie czy może po przepracowaniu określonego czasu jest realna szansa na to, aby dostać pełną umowę o pracę? Kwestia ta mocno mnie interesuje, więc fajnie będzie, jak ktoś mi po prostu odpowie. Z góry dziękuję.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Obsługa klienta w lodziarni w firmie Ewelina Krasowska Lodziarnia Słodka Pokusa? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Angela

Na jaki czas jest zawierana umowa po okresie próbnym ?

Prawdę pisząc

Halin, Ola, Sandra i Karolina... Dobrze wiem jakie macie zdanie ???? i albo lizecie pupę albo zapacili wam za te pozytywne kom. Gdyby tylko zamontować podsłuch w magazynie to by uszy Pani zwiędły od tego jak pracownicy nie miło o Pani mówią i życzą ???? a Pan pianista chyba pomylił konta społecznościowe to konto jest do opinii pracodawcy a nie Klientki. Ona już tak ma... Ktoś znajomy przyjdzie miła aż w pupę wejdzie a dla pracowników jadawity wąż... Reszta pozytywnych kom. To nic innego jak sama szefowa z córką ????zrobi wszystko aby nikt nic brzydkiego o niej nie napisał.... A więc w tym obozie racy prą ownikom wchodzi się na psychikę po czym dziewczyny dużo płaczą nawet kilka razy dziennie.... Obiza stawki za (dyskutowanie, nie przystowienie krzesełka do stolika lub lekko spalonego gofra) klimatyzacji nie włącza jak pracownicy proszą a jest ponad 37° w budce.. Dopiero jak pracownic zasłabnie ale co z tego że zasłabł ma wstać i dalej pracować bo 6 osób na 8m budki to za mało... Dziewczyny przy przechodzących wczasowiczach muszą skakać w śmietniku i ubijać śmieci bo szefowej szkoda pieniążków 2x w tyg wywóz śmieci... W tym roku tzn 2020r po jej okrutnych zachowaniach odeszło 3 pracowników ????z czego jedna to była młoda niewinna dziewczynka. Która została tak o krotnie potraktowana ze ona sama powiedział szefowej że (poczuła się jak śmieć.)... Prasowanie koszulek pracowniczych kończyło się pracowaniem prywatnej garderobu szefowej. Nie wspomnę o tym że każdy pracownik bal się o cokolwiek zapytać... Bo nie wiadomo czy znów nie przyjechała z popsutym humorem związanymi ze sprawami rodzinnymi... Karma Wraca ???? a kto chce to sam pójdzie i zakosztuje tego (usunięte przez administratora)

Siema
@Prawdę pisząc

„młoda niewinna dziewczynka” jak Pan/Pani raczył/a napisać pracowała tam w okresie wakacyjnym w celu pracy dorywczej, wiec radzę dobrze zapoznać się z tematem jeśli popiera Pan/Pani swoją tezę przykładem jej osoby. Co do całej treści komentarza jako klient i osoba znajoma jednej z pracowników uważam, że oczernianie pracodawcy jak i przytaczanie tego typu sytuacji w komentarzu publicznym jest nie na miejscu. Nie znając całej sytuacji z własnego doświadczenia opiera się Pan/Pani na faktach wyssanych z palca, myślę że opinie pracowników bądź byłych pracowników są bardziej trafne niż osoby postronnej. (Poza tym proszę o stosowanie poprawnej polszczyzny w mowie pisanej, bo w niektórych fragmentach trudno wywnioskować o co chodzi). Pozdrawiam

Super warunki pracy , wspaniała szefowa ,bardzo ugodowa , na pewno wrócę tam do pracy w przyszłym sezonie.

Pianista39

Przede wszystkim mogę napisać, że z pewnością przyprowadziłbym tu własną rodzinę aby mogli skosztować "naszych" wyrobów. Krótko pisząc: Panią Ewelina traktuję jak dobrą ciocię, która wymaga, konstruktywnie skrytykuje, ale zawsze można się do niej zwrócić i na niej polegać.

Sandra

(usunięte przez administratora) Warunki sa bardzo dobre, atmosfera przyjazna. Moja ocena pracodawcy i miejsca oracy jest bardzo pozytywna.

Praca jest wymagająca, lecz pracodawca docenia pracowników i zawsze służy swoją pomocą. Cały zespół przyjął mnie bardzo życzliwie. Między pracownikami panuje przyjacielski nastrój.

Ola

Atmosfera w pracy jest bardzo miła. Pracodawca jest wymagający ale potrafi docenić pracownika, służy pomocą w trudnych sytuacjach. Panuję koleżeńska atmosfera między pracownikami, co jest bardzo ważne moim zdaniem .Szczerze polecam tą firmę :)

Żaneta

Nie polecam pracodawcy. Pracowałam w tej ,,pseudo-firmie" i jeszcze nigdy nie spotkałam się z takim brakiem szacunku do praw pracownika. Pod sztucznym uśmiechem, kryje się (usunięte przez administratora) i nieposzanowanie zdrowia pracownika.

Zostaw merytoryczną opinię o Ewelina Krasowska Lodziarnia Słodka Pokusa - Międzyzdroje

• Jak się pracuje w Ewelina Krasowska Lodziarnia Słodka Pokusa?

Zobacz opinie na temat firmy Ewelina Krasowska Lodziarnia Słodka Pokusa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ewelina Krasowska Lodziarnia Słodka Pokusa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 7 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ewelina Krasowska Lodziarnia Słodka Pokusa
  • Bohaterów Warszawy -