Opinie o Gabinet Psychologiczny Renata Przytulska w Wręczyca Wielka

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Gabinet Psychologiczny Renata Przytulska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Gabinet Psychologiczny Renata Przytulska o rekrutacji.

Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gabinet Psychologiczny Renata Przytulska w Wręczyca Wielka

Renata Przytulska Nowy wpis

Psychoterapia, to metoda rozwiązywania problemów osobistych oraz leczenia zaburzeń emocjonalnych i osobowościowych w trakcie kontaktu z terapeutą. Polega ona na rozmowie pacjenta i psychoterapeuty w bezpiecznych warunkach gabinetu. Psychoterapeuta dzięki głębokiemu skupieniu na pacjencie pomaga mu zrozumieć jego wewnętrzny świat, źródła konfliktów i trudnych emocji. Terapeuta używa takich technik jak klaryfikacja, interpretacja oraz konfrontacja pacjenta z jego przeżyciami, co może być czasem trudne. Przeanalizowanie i doświadczenie stanowi bazę do wprowadzania korzystnych zmian w funkcjonowaniu psychicznym i społecznym pacjenta. Psychoterapia prowadzi do lepszego poznania siebie, wypracowania sposobów radzenia sobie w sytuacjach dotychczas trudnych i stresujących, ma celu polepszenie dobrostanu psychicznego pacjenta. Aby tak się stało niezbędne jest zaangażowanie ze strony pacjenta w proces zmiany. Ważne jest aby sesje odbywały się zgodnie z ustalonym settingiem i najczęściej jest to 1 raz w tygodniu. W niektórych zaburzeniach sesje odbywają się częściej np. 2 razy w tygodniu. Wbrew częstym oczekiwaniom, psychoterapia nie dostarcza gotowych rozwiązań, przepisów ani rad, nie dostarcza gotowych recept na wybrany problem. Psychoterapeuta nie podejmie za pacjenta żadnych decyzji. Psychoterapia jest moją podstawową formą pracy. Pracuję w nurcie psychodynamicznym. Jest to terapia długoterminowa dążąca do dotarcia do źródła problemu, w odróżnieniu od innych psychoterapii skupiających się tylko na usunięciu objawów. Pozdrawiam serdecznie wszystkich odwiedzających tę stronę. Zapraszam na moją stronę firmową: www.psychologprzytuska-czest. pl

gość klient

Pani psycholog nastawiona tylko i wyłącznie na dużą ilość wizyt. Po prawie dwóch miesiącach chodzenia na terapię nie dowiedziałem się ani jednego słowa w kwestii pomocy, słyszałem tylko jedno.... proszę przychodzić regularnie co tydzień i nie omijać zajęć. Jednym słowem, kilka setek zł wyrzucone w błoto. absolutnie nie polecam tej pani

Zostaw merytoryczną opinię o Gabinet Psychologiczny Renata Przytulska - Wręczyca Wielka

• Jak się pracuje w Gabinet Psychologiczny Renata Przytulska?

Zobacz opinie na temat firmy Gabinet Psychologiczny Renata Przytulska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gabinet Psychologiczny Renata Przytulska?

Gabinet Psychologiczny Renata Przytulska
  • Sportowa 36