Opinie o Julita Forszpaniak Nicol Firma Handlowa Import-Export w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Julita Forszpaniak Nicol Firma Handlowa Import-Export. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Julita Forszpaniak Nicol Firma Handlowa Import-Export o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Julita Forszpaniak Nicol Firma Handlowa Import-Export w Poznań

Gośka Nowy wpis

Firma w ogóle zatrudnia dodatkowych pracowników, bo mąż nie znalazł żadnych ogłoszeń w sieci? Interesuje go etat handlowca, jakie trzeba mieć tu doświadczenie? Czy firma zawsze płaci ludziom na czas? Pytam, bo ze względu na zobowiązania nie możemy pozwolić sobie na spóźnienia. Jakie godziny pracy tutaj obowiązują?

Klient

Kobieta sprzedała samochód w opłakanym stanie technicznym - auto bez przeglądu (właścicielka nie wyraża zgody na przegląd przed zakupem) a gdy po zakupie jedziesz zrobić badanie techniczne okazuje się że autem strach jest wracać do domu bo można się zabić. (usunięte przez administratora)

Mik Nowy wpis
@Klient

To prawda ze wszystkie auta które wciska ludzia nadają się tylko na afryke

Klient Nowy wpis

W ofercie opisują stan samochodu jako bardzo dobry, wręcz idealny, a na miejscu rozczarowanie nie zna granic, samochód bardzo zmęczony, połatany dodatkowo zagłuszali prace silnika drugim samochodem aby nie było słychać niepokojących odgłosów. (usunięte przez administratora)

xxx Nowy wpis

Odradzam każdemu współpracy z tą kobietą i tą pseudo ,,firmą” Cytując ogłoszenie, auto w świetnym stanie nie poobijanie, a w rzeczywistości: szyba czołowa pęknięta w 2 miejscach (bardzo widoczne miejsca), tył widać, że był bity, drzwi się nawet nie zamykają, aby otworzyć drzwi boczne trzeba mieć dużo dużo siły, na wyświetlaczu masa kontrolek od check engine po światła przez trójkąt z wykrzyknikiem, brak historii pojazdu i świetny tekst ,,kupcie sobie raport żebyście coś wiedzieli” brak słów i czyste (usunięte przez administratora) bo inaczej się tego nazwać nie da + oczywiście nie wspomniała o tym, że poduszki pos silnikiem są w opłakanym stanie i trzeba je wymienić. Omijać szerokim łukiem!!!! Auto wystawione za (usunięte przez administratora) a nie jest warte nawet połowy tego (usunięte przez administratora)

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Julita Forszpaniak Nicol Firma Handlowa Import-Export? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
Trans.eu Group S.A,
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
Michal

Ja byłem u tej kobiety oglądać busa dukato i (usunięte przez administratora)opony nalewki a pisała ze nowe i widzę po komentarzach ze tak robi wszystkie te Busy. I jak ktoś się nie zna to myśli ze nowe. Poza tym (usunięte przez administratora). Wszystko w tych autach szwankuje.(usunięte przez administratora) :)

Prawie klient

Nie polecam Ładnie prezentujący się samochód opisany że pierwszy właściciel. Niestety to nie jest prawda samochód po szkodzie całkowitej i nie jedyny właściciel ale to się da łatwo sprawdzić. Gorzej z tym czego nie da się łatwo sprawdzić. Pani nie zgadza się na stację diagnostyczną można tylko oglądać na miejscu.

Klient 222

Szanowni Panstwo niestety odradzam zakupu auta w tej firmie. Auta sa podpicowane wlascicielka trzyma wysokie ceny. Oto lista ktora dodatkowo wyszla czyli wady ukryte: -pękniete uszy resorow tego nie widac jak auto stoi na ziemi.Auto bylo przeladowywane. -zawieszenie przod plus wahacze -maglownica -piasty z lozyskami -spalone swiece zarowe -uszkodzony lewarek biegow -filtry paliwa i powietrza nigdy nie wymieniane co mnie zdziwilo jakoze to auto niby z holandiii a dokumenty z niemiec. Wal napedowy krzyzaki plus podpory walu. -wiele elementow brakujacych -uszkodzony ABS tak jakby ktos dłubał przed sprzedaza -przykrecili mi angielskie lusterko i nic nie bylo widac bo to angielskie jest krótsze -pani zachwalala jakie suoer oponki i faktycznie bieznik byl ok tylko na autostradzie odpadl bieznik bo kolo bylo tzw "nalewka" czyli bieznikowane. Zostaly mi takie 3 kola ale za darmo tego nikomu nie oddam bo strach jakby ktos mial miec wypadek z tego powodu. Przepraszam ale trudno jest dobrze ocenic taka firme niestety oszustwo i typowy komis naciagaczy.

Z ogłoszenia wynikało że Pani Julita jest właścicielką samochodu i ma go od nowoscie. Na miejscu okazuje się auto odbiega od stanu rzeczywistego. Nie jest jego właścicielka tylko pośrednikiem. Wizyta na skp nie wyraziła zgody. Stanowczo nie polecam !!!

Omijajcie panią z daleka, sprzedaje trefne auta. Kupiłem od pani dwa busy, na starcie w jednego wsadziłem 8tys w silnik a w drugim po miesiącu w tłoku dziura, silnik nieźle kręcony. Podczas rejestracji okazało się że brakuje po jednej z umów. Po przesłaniu przez panią zaległych fv na jednej wpis, auto uszkodzone bite, na drugiej uszkodzony silnik. Według Pani auta całe nie bite i nie były uszkodzone. (usunięte przez administratora)

Kupiec

Kobieta ktora handluje tymi samochodami jest niepowazna . Przyjezdzam ogladac craftera 250 km . Z opisu wynika ze auto jest perfekcyjne . Akumulator do smieci , cos mocno puka w zawieszeniu , lusterko zbite . 3 kontrolki sie pala . Nic nie bylo o tym w opisie . Na moje pytanie czy mozna na stacje podjechac ( juz umowilem ) mowi ze nie stanowczym tonem i ze w pandemii nie jezdza , ale syna z nami autem puscila na przejazdzke probna kilka przecznic . Pytam sie skoro mozna sie przejechac to dlaczego nie mozna na stacje to(usunięte przez administratora)

Władi

Kobieta ma w (usunięte przez administratora) klienta tydzien wydzwaniania wgl nie odbiera w poniedziałek pisze żeby zadzwonić w piątek dzwonie w piątek od samego rana i nie odbiera później pisze że nieaktualne.

Zostaw merytoryczną opinię o Julita Forszpaniak Nicol Firma Handlowa Import-Export - Poznań

Julita Forszpaniak Nicol Firma Handlowa Import-Export
  • Żorska 15