Opinie o Artur Skubera Usługi Konsultingowe Artur Skubera w Siemianowice Śląskie

Monika Nowy wpis

A jaki macie system motywacyjny?

Roberta Nowy wpis

W branży medycznej w której razem ostatnio pracowaliśmy stał się bliskim współpracownikiem i szefem. Pomimo złej atmosfery próbował wdrożyć podstawowe formy szkoleniowe i system motywacyjny. Szkoda, że jego szef nie dostrzegł tego potencjału. Nie dziwie się bo zawsze mało widział.

Marek Nowy wpis

Dobre wprowadzenie dla systemu monitoringu i logistyki materiałów reklamowych opartych o pracę w chmurze. Szybkie wdrożenie systemu i umiejętne jego dopasowanie do realiów firmy.

Tomasz Karolak Nowy wpis

Merytorycznie i bardzo doradczo przekazuje zakres swojego długoletniego doświadczenia. Jako jeden z nielicznych potrafi skutecznie łączyć wiedzę z wielu branż z nietypowymi rozwiązaniami dla sprzedaży. Zostaliśmy na dłużej w kontakcie.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Czekamy na nowe info. Czy ktoś z Was pracuje w firmie Artur Skubera Usługi Konsultingowe Artur Skubera w mieście Siemianowice Śląskie i może coś o nich napisać, albo macie informacje o nowych ogłoszeniach pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Artur Skubera Usługi Konsultingowe Artur Skubera - Siemianowice Śląskie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Artur Skubera Usługi Konsultingowe Artur Skubera
5/5 Na podstawie 1 ocen.