Opinie o Phu Kamcars Magdalena Niewiadomska w Łask

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Phu Kamcars Magdalena Niewiadomska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Phu Kamcars Magdalena Niewiadomska o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Phu Kamcars Magdalena Niewiadomska w Łask

Marian Nowy wpis

Bardzo polecam tą firmę, miła i kompetętna obsługa a przede wszystkim uczciwa co się rzadko zdarza w tych czasach.Polecam.

Janusz Bełchatów Nowy wpis

Polecam.Bardzo rzetelna firma.Kupiłem wczoraj samochód jestem bardzo zadowolony.Profesjonalna obsługa.

Polecam Nowy wpis

Polecam

Sławek i Maria R. Nowy wpis

Witam. Kupiliśmy od Pana Kamila i Pani Magdaleny Opla Astrę Turbo. Siedzę i zastanawiam się jakich słów użyć aby opisać zadowolenie i radość że trafiliśmy na tak wspaniałą firmę. Obsługa to kosmos nie spotykany w tym kraju . Samochodzik nie wiem co napisać , myślę że Pan Kamil kupuje chyba nowe samochody z fabryki i sprzedaje jako używane żeby zrobić radość ludziom bo co można napisać jak to NÓWKI . POLECAM POLECAM POLECAM POLECAM i jeszcze raz POLECAM. Wszystkie drogi prowadzą do ŁASKU do państwa Magdaleny i Kamila .

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Phu Kamcars Magdalena Niewiadomska? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

Witam. Kupiłem auto Grand Scenika II z silnikiem 2.0 turbo z 2005 roku. Sprzedający bardzo zachwalal samochod... Byłem zaskoczony tym ze auto z 2005 roku potrafi tak ladnie wyglądać wnętrze w bardzo dobrym stanie niezniszczony jak nowy, z zewnątrz do kosmetyki. Silnik 2.0 turbo jest ich bardzo mało zależało mi żeby kupić w dobrej kondycji teraz mogę powiedzieć że po przejechaniu 8 tys kilometrów nie było problemu żadnych z tym autem.Po założeniu gazu spalanie kolo 10-12 litrów ekstra. Sprzedającemu powiedziałem ze jak po pol roku się nic nie stanie wszystko będzie okej to napisze opinie i wszystko jest w porządku zadnej usterki mogę polecić w 100 % tego sprzedającego.

PawełPiotrków

Kupiłem u pana Kamila samochód Marki Toyota Auris. Auto w stanie idealnym lakierniczo, silnik laleczka może nie był najtańszy ale warto było zapłacić trochę więcej. Autem cieszy się żona od ponad pół roku bez problemów. Dobry dojazd, pełna dokumentacja co nie jest na komisach standardem. Żadnych problemów, coś co bardzo mi się podobało to sposób wytłumaczenia procesu rejestracji pojazdu super kontakt nawet po zapłaceniu gotówki. POLECAM.

Mirek

Samochód bez ukrytych wad z kompletem dokumentów wymaganych do rejestracji. Obsługa na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm i fachowe doradztwo. Firma godna polecenia, zachęcam wszystkich którzy zamierzają kupić auto do kontaktu z właścicielem komisu . Pozdrawiam

Krzysztof Śliwiński

Bardzo polecam komis KAMCARS. Kupiłem super auto w idealnym stanie i dobrej cenie.Nie miałem przy tym żadnych problemów. Obsługa profesjonalna i bardzo dobre podejście do klienta. Jestem bardzo zadowolony z tego, że trafiłem na tak sympatycznych ludzi. Serdecznie polecam wszystkim

Staszek

Tylko w dobrej firmie pracownicy dają z siebie tyle, że klienci wychodzą zadowoleni o czy nie omieszkają pisać na forum.

ROman.N

Fajne auta w przystępnej cenie plus gwarancja,pierwszy raz spotkałem się z takim podejściem do klienta,dodatkowo fachowa i miła obsuga.Komis godny polecenia!

Malinka

Przesympatyczna obsługa, bardzo fachowa i pomocna . Polecamy razem z mężem ten komis. Warto kupować tutaj auta.

Sławek

Firma bardzo uprzejma i słowna, godna polecenia . Gwarancja działa nawet po miesiącu, awarię skrzyni biegów usunęli bez żadnych problemów. Potrafią fachowo doradzić. Kupiłem już drugi samochód w tym komisie i wszystko jest ok.

Remus320

Dziekuje za bardzo milo obsluge polecam wszystkim auto komis Pani Niewiadomskiej jest osoba bardzo uczciwa nie ukrywa zadnych wad auta potrafi doradzic jakie auto bedzie najlepsze jestem bardzo zadowolony jeszcze raz dziekuje

Zostaw merytoryczną opinię o Phu Kamcars Magdalena Niewiadomska - Łask

Phu Kamcars Magdalena Niewiadomska