Opinie o Z.U.H.P Automark Marek Rosiak w Zduńska Wola

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Z.U.H.P Automark Marek Rosiak. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Z.U.H.P Automark Marek Rosiak o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Z.U.H.P Automark Marek Rosiak w Zduńska Wola

Natalia Nowak Nowy wpis

ogólnie miejsce pracy bardzo fajne,ale niestety największym minusem jest szef;/

Kazimierz Nowy wpis
@Natalia Nowak

Co jest nie tak z szefem? Wprowadza negatywną atmosferę, wytwarza sztuczną presję, napięcie czy co się dzieje?

Natalia Nowak Nowy wpis
@Kazimierz

nie da się z nim normalnie po ludzku porozmawiać,olewczy stosunek do człowieka.

Artur Nowy wpis

Czy w tej firmie są staże ?

Krzysztof

Zaprowadziłem swój samochód,nie dość ze jak odebrałem to miałem cały bok przerysowany to cena za naprawdę była większa o 300zl niż się umawialiśmy,radzę znaleźć inny serwis do naprawy swojego samochodu.

Magda

firma jest dobra,tyle ze szef to jakieś nieporozumienie z gościem nie się zamienić normalnie słowa,nie szanuje swoich klientów i pracowników.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Z.U.H.P Automark Marek Rosiak? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Dekarz
COMMERCECON
logo firmy Praca w ochronie na terenie Sieradza
Zduńska Wola
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy Hydraulik wyjazd OD ZARAZ - atrakcyjne warunki
CDMD SHL Sp. z o.o.
Mariusz

Ogólnie nie polecam tego miejsca na naprawę własnego samochodu,z szefem Automarku nie da się normalnie porozmawiać bo ma się za niewiadomo kogo.

Henryk

Może komuś zabrakło chęci do pracy i dlatego tak narzeka? Ja przeciwnie polecam pracę!

Wanda

Czy zmieniło się wynagrodzenie w firmie od ostatnich komentarzy? Jak obecnie wygląda sytuacja w Z.U.H.P? Czekamy na opinie o oddziale w Zduńskiej Woli. Wasze opinie będą pomocne dla innych użytkowników!

Irek

szkoda, że pracuje się w dni, kiedy teoretycznie powinno mieć się wolne, chyba, że przez dwa lata polityka firmy uległa zmianom i pracownik ma już więcej czasu dla rodziny

gość_zdw

nie polecam, zbyt duże wymagania jak na te zarobki, niewynagradzana praca w niedziele i święta

wzburzona

Fatalny pracodawca!!! Nikomu nie życzę mieć z takim do czynienia. [usunięte przez moderatora] nie zna przepisów prawa, mało wie na temat porozumiewania się z pracownikami, jest niekompetentna a zachowuje się jakby wszystkie rozumy pozjadała!!! Pracownicy sa zatrudnieni na najniższą krajową. mało tego nawet \"pod stołem\" nie dostaja nic więcej!!! Totalny [usunięte przez moderatora]! Wstyd zeby w takiej firmie pracownicy byli pozatrudniani za tak niskie pensje. radzę unikać tej firmy!

Zostaw merytoryczną opinię o Z.U.H.P Automark Marek Rosiak - Zduńska Wola

• Jak się pracuje w Z.U.H.P Automark Marek Rosiak?

Zobacz opinie na temat firmy Z.U.H.P Automark Marek Rosiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Z.U.H.P Automark Marek Rosiak?

Z.U.H.P Automark Marek Rosiak
1.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Mostowa 3
    98-220 Zduńska Wola