„AUTOMARK” Marek Rosiak

Zduńska Wola

Opinie o „AUTOMARK” Marek Rosiak

Irek

szkoda, że pracuje się w dni, kiedy teoretycznie powinno mieć się wolne, chyba, że przez dwa lata polityka firmy uległa zmianom i pracownik ma już więcej czasu dla rodziny

gość_zdw

nie polecam, zbyt duże wymagania jak na te zarobki, niewynagradzana praca w niedziele i święta

wzburzona

Fatalny pracodawca!!! Nikomu nie życzę mieć z takim do czynienia. [usunięte przez moderatora] nie zna przepisów prawa, mało wie na temat porozumiewania się z pracownikami, jest niekompetentna a zachowuje się jakby wszystkie rozumy pozjadała!!! Pracownicy sa zatrudnieni na najniższą krajową. mało tego nawet \"pod stołem\" nie dostaja nic więcej!!! Totalny [usunięte przez moderatora]! Wstyd zeby w takiej firmie pracownicy byli pozatrudniani za tak niskie pensje. radzę unikać tej firmy!

Zostaw opinię o „AUTOMARK” Marek Rosiak - Zduńska Wola

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie „AUTOMARK” Marek Rosiak