Maciej Pabisiak Apm-Partner

Łask

Opinie o Maciej Pabisiak Apm-Partner

qwert

Widzisz Maciej jak łatwo można zniszczyć swoją osobę? Pazerność nie popłaca...

xxxdddxxxx

POTWIERDZAM. ŻAL. Człowiek niepoważny, kierujący się tylko własnymi pragnieniami materialnymi. Ty możesz dostawać [usunięte przez moderatora] co chwilę, pracujesz w soboty za free.. heheh gra niewarta świeczki.

dyzio

[usunięte przez moderatora] Uważajcie nad pracą u tego Pana. To zwykły [usunięte przez moderatora], jakich wiele na tym świecie. Kasa? Jest, ale ona wędruje do jego GŁĘBOKIEJ kieszeni.

Mateusz

Na temat Pana [usunięte przez moderatora] dużo by można mówić.Oczywiście same NEGATYWY. Na pewno o umowie o pracę, którą obiecuje można zapomnieć. Nie liczcie na to. Panu [usunięte przez moderatora] zależy tylko na tym, żeby on dużo zarobił, a pracownik najlepiej od siebie dołożył. Zgadzam się, że PLAY tylko przez niego traci renomę.

dyzio

Dla mnie to obsługa u Pana [usunięte przez moderatora] jest na zerowym poziome, liczy tylko na kasę i idzie po trupach do celu, psuje wizerunek Playa na rynku. Pozatym jest on [usunięte przez moderatora], nie płaci za pracę w soboty a o premii można zapomnieć.

Zostaw opinię o Maciej Pabisiak Apm-Partner - Łask

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Maciej Pabisiak Apm-Partner