Opinie o Vorster Sp. z o.o. w Zduńska Wola

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Vorster Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Vorster Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vorster Sp. z o.o. w Zduńska Wola

Produkcja

Żenada? Nie, to nie to! To dobre serce Pana miłościwie nam panującego kierownika i jednego z jego podwładnych. Zakład produkcyjny? Nie, od teraz zajmujemy się węglem! Na każdym kroku, kiedy tylko się da, kierownik i jeden z tych najmądrzejszych próbują namówić Cię na... A jakże, na wegiel! Teraz promocyjna cena, próbują łupić każdego kto nie wie, że wegiel na stronie PGG jest tańszy niż przed rokiem. Przecież to jakaś komedia. Czy nikt tego nie widzi? Wchodzisz do biura i z marszu pytanie "masz wegiel?, a może znajomy Twój nie ma? Babcia? Ciocia?" jeżeli szukacie "pracy" i odrobinę droższego węgla niż na oficjalnej stronie kopalni zapraszamy do Vorstera!

CZY NADAL SA PRZYJECIA W FIRMIE ?:)

@Anonimek

z tym zatrudnieniem na produkcji, to wiecie, czy jest opcja pracy nie na cały etat, ale na pół? Chodzi mi o to czy jest możliwość połączenia tej pracy ze studiami? Firma daje studentom elastyczne warunki/godziny pracy?

Ciekawy

Hej, wie ktoś może czy zmienił się wreszcie kierownik na produkcji? Bo zakład w sumie fajny, ale z tą osobą nie da się współpracować..

@kiero

Panie kierowniku! Punkty od 4 do 6 to złoto! Może gdybym nie znał, to bym uwierzył :) na resztę też by się coś znalazło, jednak szkoda pisać takiej rozprawki jak Pan. W dwóch slowach: stek bzdur. Oszczędzę tym może komuś trochę czasu na czytanie Pana wypowiedzi. Pozdrawiam

@Ciekawy

Chciałbym niedługo wysłać tam cv na produkcję, a tu takie wieści. Dlaczego zależy ci na zmianie kierownika, w jaki sposób utrudniona współpraca była? Też chętnie się dowiem jak to wygląda teraz z atmosferą na zakładzie.

Judasz

Obecnie to na firmie jest więcej kierowników/dyrektorów/liderów/koordynatorów niż pracowników produkcji:)

Albi

Nieprawda szukają też magazyniera.Wiem bo chce aplikować. Na magazynie ilu jest kierowników? Pytam na wszelki wypadek bo w sumie jak więcej to nie wiadomo kogo polecenia wykonywać. Magazyn też pracuje na dwie zmiany jak produkcja?

XYZ
@Albi

Na magazynie jest jeden kierownik. Magazyn pracuje w godzinach 7-15.

@Albi

Zastanów się z tym magazynem, bo zawsze tam brakuje materiału. Wcześniej podobno jeden z byłych brygadzistów wynosił materiał i się stany nie zgadzały. A teraz podobno działkowicze z sąsiednich działek wynoszą. Tak słyszałem.

Produkcja

Pracuje w Vorsterze ponad 5 lat i rzeczywiście masz rację... ktoś jest nawet dzień w dzień w stanie nieważkości, nie raz nawet dwa razy na dzień ???? tyle, że nie jest to były brygadzista... nie jest to nawet obecny brygadzista, który został złapany na alkomacie... tylko kierownik produkcji. Kto pracuje w tej firmie dłuższy czas dobrze wie jak wygląda codzienności i nie uwierzy w te twoje wypociny. Nie pozdrawiam.

bozo wporzo Nowy wpis
@Produkcja

Hahaha no tego jeszcze nie grali xD Ładną masz odklejkę kolego. Może nie jestem jakimś starym pracownikiem, ale też pracuje dobre parę lat na CNC i sobie chwalę, cała załoga całkiem spoko poza kilkoma toksycznymi osobami, które wszystko psują i nie mam tu na myśli brygadzistów odkąd się zmienili ani nikogo z biura kierasa. Jakoś na tym dziale nie ma już problemu z alko po zmianie kadry w przeciwieństwie do innych działów. Zamiast gadać bzdury to leć do szefa na skargę bo przecież alkomat gdzieś jest. Również nie pozdrawiam.

kiero Nowy wpis

Witam szanowne grono "anonimowych" komentujących na tym portalu. Przeczytałem całe Wasze wypociny i jestem niestety zażenowany całą tą sytuacją.. Osobiście z reguły nigdzie w necie się nie wypowiadam na żadne tematy ani nie udzielam się w żadnych mediach, ale tu chyba jestem zmuszony gdyż nie dość, że moja osoba jest wielokrotnie obrażana to w dodatku celuje to w jakimś stopniu negatywnie w firmę, w której pracuje. Odniosę się po kolei do każdego zarzutu punktując wszystko. Po 1. Odkąd pracuje w tej firmie to rozstaliśmy się z pracownikami w burzliwych stosunkach niewiele razy i na palcach jednej ręki ich bym wyliczył i to pewnie oni te głupoty wypisują, tylko nie wiem czemu? Co to w ich życiach zmieni? Czują się trochę lepiej? Planują wrócić do firmy jak już mnie w niej nie będzie? Panowie czas zamknąć pewne rozdziały i iść dalej. Po 2. Jak to w każdej firmie jest, są czasy lepsze i są czasy gorsze, są dni spokojne i są dni nerwowe, nie zawsze jest jak w bajce niestety. Jak ktoś popełnia błąd to rolą przełożonego jest go z tego rozliczyć i nie zawsze jest to poklepanie po plecach i tekst w stylu "no nic się nie stało, jakoś to będzie, kiedyś Ci się uda". Oczywiście wiem, że czasem za bardzo kogoś zjadę, ale jak ktoś popełnia wielokrotnie te same błędy lub strzela gafy jak żółtodziób to niestety, ale nerwy puszczają.. Pomimo wszystko chciałbym bardzo przeprosić wszystkich urażonych byłych i obecnych pracowników. Po 3. Ja się sam nie mianowałem kierownikiem ani się nie pchałem na stołek, taka była decyzja szefa za dobrze wykonywaną pracę. Jak ktoś ma jakieś obiekcje do tego jak kieruje zespołem to niech przyjdzie i chętnie z nim o tym porozmawiam. Jeśli ktoś ma jakieś ciekawe pomysły to również zapraszam bo przecież cały czas zakład się rozwija i się doskonalimy. Staram się jak tylko mogę, żeby to hulało jak najlepiej. Bardzo też możliwe, że wkrótce się wszyscy pożegnamy. Po 4. Bzdury o węglu? No kpina.. Nie handlowałem węglem i nie mam zamiaru. W czasach kryzysu pomagałem ludziom przy kupnie bo posiadam pewne umiejętności informatyczne. Po 5. Picie w pracy? Dzień w dzień nawalony? Może jeszcze palę zielsko? Litości... Owszem jak każdy Polak czasem mogę przyjść do pracy wczorajszy, ale w wydychanym jest zawsze 0 bo nigdy nie jeżdżę po alko. Jest alkomat w pracy, także jak ktoś ma mi coś do zarzucenia to zapraszam. Po 6. Podejście do kobiet? wtf? A może podejście do żydów, muslimów i asfaltów? Jak jest beka to z każdego. Chyba, że masz na myśli szacunek to może i owszem, bo ja szanuje tylko ludzi inteligentnych, pracowitych i przede wszystkim szczerych, bez różnicy, czy to kobieta, czy facet, a całą resztę tylko w miarę toleruję. Po 7. Wynoszenie alu przez wszystkich, a nawet działkowców.. Wg mnie brednie, nigdy nikogo nie złapałem. Ktoś porozrzucał pełno bezpodstawnych słów na wiatr i to nie tylko o alu, ale o wszystkim co mamy w zakładzie i się teraz ciągnie ten smród za nami. Najlepiej narobić smrodu, posprzątać, a potem zbierać oklaski, że się po sobie posprzątało.. masakra. Po 8. Nie pieką mnie cztery litery bo mam wygodne krzesło. Po 9. Inwektywy. Panowie to nie czasy gimbazy, że każdy wyzywa każdego od (usunięte przez administratora) i nikt sobie nic z tego nie robi. Jesteśmy dorośli i mamy rodziny więc nie życzę sobie obraźliwych inwektyw w moją stronę na publicznych portalach, a kilka było wycelowanych dokładnie we mnie. Jeśli ludzie wypisujący te głupoty choć trochę mnie znają to powinni wiedzieć, że lubię dużo wiedzieć, lubię bezpieczeństwo i jestem ubezpieczony od wszystkiego, w tym od hejtu w necie. Niestety jak zagłębiłem się w temat to nie jest jakaś kasa, którą mi przeleją na konto (a szkoda bo już się cieszyłem, że jeszcze zarobię na hejterach xD ), tylko pomoc prawna/sądowa i informatyczna w celu zlokalizowania "anonima" za friko i wyciągnięcie konsekwencji. Także póki co z tego nie skorzystam bo mi się nie chce, ale kusi:) Podsumowując ten cyrk: Przepraszam każdego, kto moimi działaniami/słowami czuje się urażony i zapraszam na piwo. Jeśli ktoś ma do mnie jakieś żale to zapraszam do kontaktu na priva i sobie to wyjaśnimy. Jeśli jesteś kłamliwym, głupim leniem to niestety, ale się nie polubimy, będę Cię jednak tolerował (nie mylić z szacunkiem). Jeśli jesteś byłym pracownikiem firmy to szczerze Ci dziękuje za współpracę, bo na pewno w jakimś stopniu mnie zmieniłeś. Jeśli jesteś obecnym pracownikiem firmy i coś Ci nie pasuje, to podejdź, to sobie porozmawiamy w cztery oczy i może dojdziemy do jakiegoś porozumienia. Jeśli jesteś porządnym człowiekiem i planujesz być przyszłym pracownikiem to gorąco zapraszam do firmy na rozmowę, jeśli nie na CNC to na inny dział. Mam nadzieję, że ten wpis rozwieje wszelkie wątpliwości i usatysfakcjonuje wszystkich, nie będę kontynuował tej dyskusji. Dziękuję każdemu za wspólnie spędzony czas, przepraszam każdego za przykre chwilę, pozdrawiam wszystkich i życzę szczęścia w przyszłości.

Paweł Nowy wpis
@kiero

Renata Nowy wpis

Czy specjalista ds. planowania produkcji też pracuje w godzinach 7-15 czy jakoś inaczej to wygląda? Syn jest chętny na pracę, ale nie chciałby pracować w systemie zmianowym. Jakie nagrody są za te nowe pomysły usprawniające prace, coś rzeczowego?

Zajrzałam na zakładkę kariera tam na ich stronie i widzę, że mieli jakieś rekrutacje jeszcze niedawno. Warto iść na projektanta maszyn? Na jakiej umowie to się pracuje, trzeba mieć działalność gospodarczą?

@Kasia

Konstruktor maszyn ma umowę o pracę. Warto spróbować i samemu zanieść CV, od razu zaproszą na rozmowę.

Od początku ma się uop czy trzeba najpierw przejść jakiś okres próbny? Na jaki czas zawierane są tu umowy? Czy warto zanosić papiery nawet kiedy nie ma aktualnych ogłoszeń? Ile trwa taka rozmowa, jest to jedyny etap rekrutacji?

Ciekawy

Hej, mógłby ktoś opowiedzieć coś o dziale produkcji? Kilka lat pracowałem na cnc i chciałbym wiedzieć jakie mają wymagania, ew. stawki też mile widziane. Pozdrawiam

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Vorster Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Jak jest z pakietem medycznym w Vorster Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Wiktor

Witam, jak aktualnie funkcjonuje firma? Są nowe przyjęcia na produkcji? Bo z tego co słyszałem to jest jakiś ogromny zastój. Zastanawiam się tylko dlaczego...

Roman

Czy oprócz podstawy jak się domyślam to najniższa krajowa jest przyznawana dodatkowo jakaś premia? Pozdrawiam

@Roman

Tak, ale uzależniona od wielu czynników. Podstawą jest Twoje zaangażowanie i humor kierownika w dniu jej przyznawania, a także to czy bierzesz L4 czy nie, bo jeśli weźmiesz, to premii 0. Prawdopodobnie jak w każdym zakładzie wokół.

@Adam

A co z umową? W sensie czy w umowie jest zawarta jakaś klauzula czy informacja, w jakich sytuacjach pracownik dostanie premię i jakiej wysokości lub w jaki sposób jest naliczana?? Są formalne podstawy premii?

@Honorata

Nie, tylko na gębę.

Roman
@Adam

To w takim razie w jakiej kwocie oscylują zarobki? Oczywiście chodzi mi o kwotę netto.

Maria
@Roman

Podłącze się do pytania co do premii, jakie w ogóle kwoty wchodzą w grę? I czy takich premii można oczekiwać miesięcznie czy na przykład kwartalnie?

CZY NADAL SA PRZYJECIA W FIRMIE ?:)

@Nowy

Obecnie trwa rekrutacja na stanowiska: - Konstruktor / Projektant Maszyn - Operator maszyn CNC Zapraszamy do zapoznania się z ogłoszeniami zamieszczonymi na portalu O L X.

Stefan
@Michał

Po jakim czasie mogę spodziewać, się odpowiedzieć na aplikacje? Informacje zwrotne dostają wszyscy czy tylko osoby, które będą zaproszone na wstępne rozmowy?

Już nie nowy
@Nowy

Proszę Cię. Żenada, przerobiłem kilka firm w okolicy i to co się tam dzieje to jakaś parodia. Nie ma kto Cię nauczyć, bo najlepsi odchodzą i zwyczajnie im się nie chce... Może na innych działach jest lepiej, ale jeśli chodzi konkretnie o produkcję, to jest gorzej niż źle... Atmosfera tragiczna, kierownik oderwany od rzeczywistości. Byłem, gadałem. Myślę, że nie warto poświęcać czasu na tą firmę. Pozdrawiam.

@Już nie nowy

No właśnie, a ja jestem ciekawa pracy na produkcji. Skoro już o tym mowa, to można wiedzieć, ile jest zmian? To praca zmianowa? I jakie są godziny zmian? Wiecie coś o tym?

Bozena
@Honorata

Praca na produkcji jest dwuzmianowa, 1 zmiana 6-14, a druga 14-22, czyli tak jak to wygląda normalnie we wszystkich firmach dookoła

Zofia
@Bozena

To prawda, zmiany raczej standardowe, a jest taka opcja żeby dogadać się tylko na jedną zmianę 6-14, ze względu na małe dziecko? Jestem też ciekawa czy na produkcje przyjmują również kobiety i czy mają one takie same obowiązki jak faceci?

Anonimek
@Nowy

Tak, na produkcji przyjmują wszystkich jak popadnie. nie musisz mieć doświadczenia, a wręcz nie powineś, by przypadkiem nie byc w czymś lepszym od TYCH WYŻSZYCH, bo to nie kończy się dobrze ????

Anonimek

Trochę mylisz pojęcia, oni nie zostali zwolnieni, tylko sami się zwolnili. To według mnie ogromną różnica :)

@Anonimek

Jakie są warunki zatrudnienia w Vorster Sp. z o.o.?

Już nie nowy

To zależy na jaki dział. Każdy ma swojego kierownika i każdy podchodzi do tego inaczej. Sprecyzuj o co pytasz

Zofia
@Już nie nowy

A jak wygląda na produkcjui, bo właśnie ten dział mnie interesuje? Jak atmosfera na produkcji wygląda? Ja bym chciała jeszcze wiedzieć ile nowi mają na początek kasy proponowanej i czy przewidują jakieś premie. Nadgodziny płatne też można trochę popracować? Szkolenie BHP na początek jest dla każdego?

Tak
@Zofia

Nie rozumiem o co pytasz... Jaka atmosfera? Tam nie ma takiego pojęcia... A sory... Musisz wiernie służyć kierownikowi i o wszystkim mu mówić, może wtedy nie polepszy sie atmosfera, ale będziesz mieć pewność, że przenigdy Cię nie zwolnią, ani nie zdegradują. Pozdrawiam

Błażej

Czy to prawda, że ogarnięci pracownicy uciekają z Vorstera z powodu kierownika produkcji ????

Czy Vorster Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Firma VORSTER jest podzielona na kilka działów: - montażu - praca w systemie jednozmianowym - 6-14 - obróbki CNC - praca w systemie dwuzmianowym - 6-14 oraz 14-22 Dział biurowy pracuje przeważnie w godzinach 7-15 lub 8-16.

Rekrutacja

W ofercie jak każdej atrakcyjne warunki pracy a praca za mniej niż najniższa krajowa.

@Rekrutacja

Firma VORSTER nie zatrudnia pracowników za mniej niż najniższą krajową. Uważam, że jeżeli chodzi o firmy produkcyjne ze Zduńskiej Woli to wręcz przeciwnie oferuje jedne z najlepszych stawek.

@Michał

Czyli podstawa jest dużo ponad najniższą czy chodzi tu o jakieś podbijanie wynagrodzenia premiami?

@Helena

Podstawa jest znacznie wyższa niż najniższa krajowa i oczywiście zależy od posiadanej wiedzy oraz umiejętności. Stawka jest uzgadniana z każdym pracownikiem indywidualnie.

@Michał

Dziękuję i rozumiem, czyli o stawkach ogólnie w firmie raczej nie mówi się głośno? Bo jeśli chodzi o atmosferę to nie zdarzało się może, że ktoś rościł sobie jakąś niesprawiedliwość względem współpracowników?

@Helena

Stawki za wykonywaną pracę - oficjalnie tak, jak w większości firm nie są jawne. Co pracownicy przekazują pomiędzy sobą ciężko mi powiedzieć. Uważam, że każdy zarabia tyle na ile według Kierowników oraz Szefa zasługuje. Jeżeli ktoś nie jest zadowolony to szuka innej pracy - tak jest wszędzie.

j

Jak praca na stanowiskach biurowych? Jaka atmosfera ?

@j

Dopytaj od razu o stawki i ile osób aktualnie w nim pracuje. Ciekawe czy wgl potrzebują kogoś nowego?

@Helena

Obecnie trwa rekrutacja na Pracownika Biurowego / Handlowca - ogłoszenie widnieje w portalu O L X Praca. Praca na tego typu stanowiskach wymaga dużego zaangażowania oraz chęci do pracy ze strony pracownika - na pewno jeżeli firma VORSTER będzie zainteresowana Państwa kandydaturą skontaktuje się z Państwem.

Witam. Mam kilka pytań odnośnie specyfiki pracy w firmie Vorster Sp. z o.o.. Czy pracodawca wspiera nowo zatrudnionych kandydatów? Czy spotkanie rekrutacyjne odbywa się zdalnie? Czy atmosfera w miejscu pracy jest odpowiednia ? Szczerze dziękuje za odpowiedź.

Firma VORSTER ze względu na stały rozwój obecnie prowadzi rekrutację na stanowiska: - monter maszyn / elektryk - operator maszyn CNC - pracownik produkcji / operator linii galwanicznej - anodowania Zapraszamy do zapoznania się z ogłoszeniami zamieszczonymi na portalu O L X. W przypadku zainteresowania na pewno odeziwemy się do Pani / Pana.

Czy w Vorster Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

W firmie VORSTER - można otrzymać dodatkową premię świąteczną. Dodatkowo co roku urządzana jest impreza integracyjna dla dzieci pracowników wraz z animatorami, podczas której dzieci otrzymują prezenty od Mikołaja.

Zostaw merytoryczną opinię o Vorster Sp. z o.o. - Zduńska Wola

• Jak się pracuje w Vorster Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vorster Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vorster Sp. z o.o.?

Vorster Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Andrzeja Struga 9-11
    98-220 Zduńska Wola