Opinie o Embud Jarosław Murawski Systemy Suchej Zabudowy Wnętrz w Kulice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Embud Jarosław Murawski Systemy Suchej Zabudowy Wnętrz. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Embud Jarosław Murawski Systemy Suchej Zabudowy Wnętrz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Embud Jarosław Murawski Systemy Suchej Zabudowy Wnętrz w Kulice

Jarosław Nowy wpis

Jestem ciekawy czy coś się zmieniło w kwestii atmosfery w Embudzie. Poprawiła się komunikacja i ogólne relacje między pracownikami? A co z podejściem pracodawcy do swoich podwładnych? Warto w tym momencie aplikować? Proszę o wypowiedź na ten temat.

Syfek Nowy wpis
@Jarosław

Z tego co słyszałem od szwagra a jest tam starszym już psem to nic się nie poprawiło jest gorzej.

Nieznany Nowy wpis

Jakos Pan Jaroslaw Sambor niby jest na zwolnieniu lekarskim a ciongle pije

Maja Nowy wpis

Czy w trakcie pandemii pracujecie w firmie Embud tak jak zawsze czy coś się zmieniło? Bardzo proszę, powiedzcie coś o tym, jak się tam pracuje obecnie w tej trudnej sytuacji i czy pracodawca stosuje jakieś środki bezpieczeństwa, żeby ograniczyć ryzyko zakażenia się pracowników.

GG

Pracuje tam typowa pała która donosi do szefa informacje które nie pokrywają się z prawdą a szefuncio łyka wszystko żeby czasami się nie przejechał zanim będzie za późno

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Embud Jarosław Murawski Systemy Suchej Zabudowy Wnętrz.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Karol

Jak z zaliczkami?

On

Podwykonawcy płacą? Dają zaliczki? Proszę o podpowiedź bo mam zamiar wejść z tą firmą współpracę.

Keńdzior

Firma dobrze funkcjonuje da się. Zarobic lecz w kazdym stadzie. Sa. Czarne owce czyli papaj machnik i kisiu ta trójka uwaza się za majstrow gonią sprzedawaja i ponizaja pracowników cboc sami nadają się do pchania karuzeli pracują nieuczciwie wyzyskuja innych majstry prawej reki szefa. Z pierwszej łapanki

Nieznany
@Keńdzior

Czemu nie badajom alkomatem dosc ludzi jezdzi pod wplywem alkocholu wczoraj tez jeden czlowiek jechal pod wpywem co to z firma

Leon

Trzeba być przede wszystkim dobrym w swojej pracy a nie będzie powodu do narzekania bo to solidna firma.

gosc

firma Embud to jest wielka porazka wiem bo tam pracowalem,jak pracownik sie zwalnia to zostaje solidnie oszukany,wszyscy brygadzisci nie maja zadnego pojecia o organizacji pracy,oskarzaja nie winnie pracownikow a sami sa leserami,a podwyzki dostaja ci ktorzy donosza i wchodza w (usunięte przez administratora),pseodo brygadzistam a ci co uczciwie pracuja sa traktowani jak woly do roboty....nie polecam tej firmy.

Artur
@gosc

Starałeś się bezskutecznie o podwyżkę i stąd Twoje rozczarowanie? Dodaj, czy można było ubiegać się o premie lub dodatkowo płatne nadgodziny, żeby podwyższyć pensję. Chętnie o tym przeczytam.

Raczek
@Artur

Nadgodziny żeby otrzymać większą pensję nie bądź śmieszny chłopie i być wtedy o 20 w domu tak by Jarek chciał najlepiej a swoim leserom daje premie za nic nie robienie.

Wielbiciel
@Raczek

Firma ok

Cylka

Nie polecam tej firmy !!! Panuje tutaj układ w którym samozwańczy majster Arnold nic nie robi cały dzień siedzi na dupsku i bierze za to nie małe pieniądze. Obserwuje ludzi i odpisuje godziny z byle powodu sam mając płacone uczciwie za cały miesiąc a przerobionych godzin ma może z 20. Wszyscy pracują na twoją wypłatę a ty jeszcze im godziny odpisujesz konfidencie. Mobbing w tej firmie to codzienność dlatego odradzam prace tutaj jest się 12 godzin poza domem a pisane 9.5 i jeszcze kilka godzin w miesiącu skradzionych. Człowiek liczy ile zarobi żeby było na życie a wyplatami rządzi chłopiec po zawodówce bez żadnych kwalifikacji.

Szpachlarz

W firmie pracuje nie jaki Grincz pseudo brygadzista, swoim wyglądem by pasował do nie jednego horroru jest tak brzydki i paskudny, a do tego (usunięte przez administratora) byłem świadkiem jak kradł materiał firmowy typu profile i gładź i sprzedawał to dalej. O pracy to on pojęcia nie ma,zna się tylko na donoszeniu ,jednym słowem konfitura i (usunięte przez administratora)

Nadal nie widać zbyt wielu info o przedsiębiorstwie Embud Jarosław Murawski Systemy Suchej Zabudowy Wnętrz w miejscowości Kulice. Czy ktoś z Was będzie chciał się podzielić swoim doświadczeniem? Czekamy na Wasze opinie!

Tus

Upokarzajom ludzi ciongle som nie wypłacalni nie placom w terminie

Jerzyk

Są faktycznie problemy z uzyskaniem świadectwa pracy?

wściekły

witam proszę nie utrudniać mi życia zwolniłem się dla spokoju by psychicznie odpocząć chcąc nie chcąc pracodawca musi oddać mi świadectwo pracy nie chce już żadnych pieniędzy od was kupcie sobie za to cukierki tylko to świadectwo bo nie mogę dalej funkcjonować nie mam zamiaru jeżdzić i opłacać taxi po żadnych waszych budowach 2 razy już mnie wystawiono a paliwo kosztuje dziękuje za to że się mścicie doceniam to kur. czekam na konkrety prosze wyciągnąć z tego wnioski i przestańcie robić ze mnie głupka trochę odpowiedzialności i powagi naprawdę brawo

kojot
@wściekły

tak to ja kamil

Atmosfere w tej firmie psuje zięć szefa firmy tzw. "Papaj" nie ma zielonego pojęcia o budowlance a sie uwaza za najlepszego fachowca. W poprzedniej firmie nosił tylko wiadra z farba i sprzatał. A w tej firmie czepia sie kazdego i odrazu donosi do Tatusia. Przez niego ludzie uciekaja z tej firmy bo zle sie pracuje z falszywym kapusiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Embud Jarosław Murawski Systemy Suchej Zabudowy Wnętrz - Kulice

• Jak się pracuje w Embud Jarosław Murawski Systemy Suchej Zabudowy Wnętrz?

Zobacz opinie na temat firmy Embud Jarosław Murawski Systemy Suchej Zabudowy Wnętrz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Embud Jarosław Murawski Systemy Suchej Zabudowy Wnętrz?

Embud Jarosław Murawski Systemy Suchej Zabudowy Wnętrz
  • Pelplińska 1