Opinie o Indywidualna Praktyka Lekarska Franciszek Gromala w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Indywidualna Praktyka Lekarska Franciszek Gromala. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Indywidualna Praktyka Lekarska Franciszek Gromala o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze specjaliści
Lekarze specjaliści Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Indywidualna Praktyka Lekarska Franciszek Gromala w Bydgoszcz

bogbis Nowy wpis

Jestem zaskoczony tymi opiniami, ja mam zupełnie inne zdanie. Byłem na komisji w Nakle i nie mogę nic złego powiedzieć o tym lekarzu. Zbadał mnie bardzo dokładnie, musiałem się rozebrać, ale dzięki temu bezbłędnie wyłapał wszystkie wady postawy, przeprowadził szczegółowy wywiad i orzekł mi niepełnosprawność na stałe. Dotychczas chodziłem na komisję co dwa lata i żaden lekarz tak szczegółowo mnie nie zbadał. Doradził również zakup gorsetu ortopedycznego. moim zdaniem bardzo dobry lekarz!

Czy Indywidualna Praktyka Lekarska Franciszek Gromala zapewnia kartę multisportu?

K

Byłam u tego lekarza na komisji lekarskiej w Powiatowym Zespole ds. Orzekania o Niepełnosprawności w Bydgoszczy. Podczas badania traktował mnie jak symulantkę, karząc coraz bardziej się pochylać mimo, że już bardziej nie mogłam. Gdy nie wykonałam tego co chciał na siłę mnie dotykał, próbując przy tym coraz bardziej mnie pochylać, mimo że miałam blokadę. W dodatku stał za mną jakieś 5 minut, kazał wypiąć biodra do tyłu i dotknął moich miejsc intymnych... jakby to miało być pomocne w zbadaniu kręgosłupa!!! (Dodam że kazał rozebrać mi się do majtek). Miałam robić przysiady a lekarz patrzył wiadomo gdzie..., było to bardzo krępujące. Następnie miałam położyć się na kozetce na plecach, podnieść nogi do góry i je rozłożyć, lekarz patrzył się na miejsca (usunięte przez administratora) i kazał coraz bardziej rozszerzać nogi. Kiedy zbuntowałam się zrobiło mu się głupio i zaprzestał, jednak stwierdził, że na tym polega badanie. Pierwszy raz w życiu spotkałam się z czymś takim a miałam już X wizyt u ortopedów. W dodatku (wydaje mi się, że specjalnie) zrzucił część papierów z biurka, by zobaczyć czy je podniosę. Lekarze którzy molestują pacjentki nie powinni istnieć, a ten powinien już dawno przejść na emeryturę. Mam nadzieje, że nie spotkam tego lekarza już więcej na swojej drodze i zdecydowanie nie polecam.

Lucja Nowy wpis
@K

Mam podobne doświadczenia z komisji z tym przewodniczącym, na szczęście Okręgowa izba Lekarska.

Czy urlop w Indywidualna Praktyka Lekarska Franciszek Gromala jest płatny 100%?

Firma Indywidualna Praktyka Lekarska Franciszek Gromala poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Fudeko S.A.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.

Ten lekarz to jakas pomylka. Ignoruje pacjentow i ich uzdrawia. Na komisjach robi z nich symulantow. Czas na emeryture. Wyrzucili Go z komicji w Mogilnie, gdyz byly na Niego skargi a teraz przeniesli Go do Bydgoszczy. Nie polecam

Olga
@Karolina

Masakra jakaś, czy ten pan w ogóle prowadzi jakieś badania jak ktoś do niego przyjdzie, czy stwierdza to wszystko przez rozmowę??

@Olga

Przez rozmowe rowniez. Brak slow na tego pseudo lekarza. Powinni wszyscy sie zebrac i zlozyc na Niego skarge...

Renata
@@Karolina

A jak masz zamiar wyłapać te wszystkie osoby do skargi? Wątpię, żeby tu każdy zaglądał tak szczerze

@Renata

To powinni zagladac. Ten Dr byl na komisji w Mogilnie ludzie pisali na Niego skargi i Go wyrzucili stamtad. Teraz cudownie uzdrawia ludzi w Bydgoszczy.

Renata
@@Karolina

No ale widzisz i pewnie tam w Bydgoszczy to go kochają. Może tam pójdzie mu o wiele lepiej?

@Renata

Dziwię się ludziom, że skarg nie liszą na Niego i Go nie wyrzucą z Bydgoszczy. Brak słów...

Olga
@@@Karolina

Czego ci ludzie się boją? :D

@@@Karolina
@Olga

Właśnie nie rozumiem tych dziwnych ludzi. Przecież będzie cały czas uzdrawiał chorych ludzi. I obmacywał kobiety. On nadaje się do zwolnienia... Brak słów.

Bardzo niemiły i wulgarny lekarz. Uzdrawia pacjentów na komisji lekarskiej. Z poważnie chorych osób robi symulantów. Czas na emeryturę. Nie polecam...

Małgorzata

zgadzam się,lekarz bardzo niemiły.I rzeczywiście pyta o sprawy które ortopedy nie powinny interesować i nie maja znaczenia na komisji lekarskiej. Ciężko mu przychodzi wydanie orzeczenia na"tak" najchętniej by wszystkiego odmówił.

Zostaw merytoryczną opinię o Indywidualna Praktyka Lekarska Franciszek Gromala - Bydgoszcz

Indywidualna Praktyka Lekarska Franciszek Gromala
  • Mikołaja Bołtucia 6 lok. 3