Adres: Swarzewska 26, 85-731 Bydgoszcz

NIP: 5541043495 REGON: 090086773

Opinie o Prywatny Gabinet Psychiatryczny Doktor Nauk Medycznych Specjalista Psychiatra Ewa Pilaczyńska-Jodkiewicz

Ktoś

Lekarz, który nie umiał zdiagnozować zaburzeń psychicznych u mojego byłego męża. W efekcie cierpi dziecko, które było dwukrotnie porwane, któremu podano środki nasenne na czas uprowadzenia. To lekarz, który sam pracuje według schematu: wyrodna matka- cudowny tatuś. Nie polecam tej osoby pacjentom-kobietom.

Temat przedsiębiorstwa Prywatny Gabinet Psychiatryczny Doktor Nauk Medycznych Specjalista Psychiatra Ewa Pilaczyńska-Jodkiewicz w mieście Bydgoszcz jeszcze na wątku się nie zaczął, więc może macie jakieś nowe wieści odnośnie pracy tam?

Zostaw opinię o Prywatny Gabinet Psychiatryczny Doktor Nauk Medycznych Specjalista Psychiatra Ewa Pilaczyńska-Jodkiewicz - Bydgoszcz

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prywatny Gabinet Psychiatryczny Doktor Nauk Medycznych Specjalista Psychiatra Ewa Pilaczyńska-Jodkiewicz