counter
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 64 dni.

Czy zdarzają się nadgodziny w Piotr Olczyk Vendor?

Lara Nowy wpis

Czy są obecnie jakieś oferty pracy w Szwecji? I czy wystarczy tam znajomość podstawowa języka angielskiego?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 577 dni.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Piotr Olczyk Vendor?

Andrzej

Niestety ale Pan Piotr jest mało profesjonalny, nie polecam. "Kpina i żart".

Piotr Olczyk :-) Nowy wpis
@Andrzej

Niestety nie wiem kim jest Pan (usunięte przez administratora), szczerze jestem bardzo ciekawy.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Tok

Niestety nie polecam tego Pana.Obiecuje pracę w Szwecji a przed wyjazdem pyk i go nie ma

Piotr Olczyk
@Tok

Dzień Dobry , Z Panem Tomaszem Massowa , próbowaliśmy zacząć współpracę , na samym początku Pan Tomasz nie był zainteresowany jednak zaproponowaliśmy Panu Tomaszowi i jego ekipie 75 000 zł które mógłby zarobić wraz z ekipą w miesiąc pracy. Pan Tomasz przed rozpoczęciem prac zażyczył sobie 60% zaliczki - co oczywiście spotkało się z absolutną dezaprobatą , następnie zaproponowaliśmy Panu Tomaszowi żeby pojechał z nami do "Szwecji" obejrzeć miejsce montażu , Pan Tomasz nie jest jednak wstanie zainwestować w wyjazd (bilety lotnicze , hotel oraz wyżywienie ~ jakieś 1000 zł ) i zażyczył sobie abyśmy to "MY" zorganizowali mu darmową wycieczkę , opłacili bilecik , oraz hotel a także wyżywienie. Przypomniałem Panu Tomaszowi że nie mamy z sobą żadnej wiążącej nas umowy , a nasza działalność nie polega na organizacji darmowych wycieczek , na co otrzymałem SMS "Nie dobrze , nie zależy wam na współpracy?" - kpina?. Zaproponowałem Panu Tomaszowi , aby przyjechał do naszego biura zobaczyć draft umowy ale to też było nie lada wyzwaniem finansowym (około 70 km drogi). Po wielokrotnych telefonach zarówno wcześnie rano jak i w nocy a także w niedziele bądź święta postanowiłem odmówić współpracy , z racji tego że współpraca polega na tym że obie strony dają coś z siebie DAJE. Pan Tomasz zachował się bardziej jako "pracownik" który WYMAGA od PRACODAWCY , aniżeli właściciel firmy. Po zdecydowanej odmowie usłyszałem kilka dość nie miłych słów , Panie Tomaszu , brzydko jest życzyć komuś wszystko najgorszego oraz komuś grozić bez zasadnie zresztą. Tak czy inaczej życzę Panu Tomaszowi wszystkiego dobrego oraz aby każdy jego klient wpłacał mu oczekiwane zaliczki , opłacał podróże i wyżywienie oraz odbierał telefon 10 razy dziennie o różnych porach. Pozdrawiam , Piotr Olczyk Właściciel firmy Vendor.

Czekamy na nowe sprawozdania odnośnie firmy Piotr Olczyk Vendor w miejscowości Gdynia i tego jak to wygląda teraz.

Zostaw merytoryczną opinię o Piotr Olczyk Vendor - Gdynia

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad