Opinie o Piotr Olczyk Vendor w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Piotr Olczyk Vendor. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Piotr Olczyk Vendor o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piotr Olczyk Vendor w Gdynia

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Czy Piotr Olczyk Vendor organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Andrzej Nowy wpis

Niestety ale Pan Piotr jest mało profesjonalny, nie polecam. "Kpina i żart".

Piotr Olczyk :-) Nowy wpis
@Andrzej

Niestety nie wiem kim jest Pan (usunięte przez administratora), szczerze jestem bardzo ciekawy.

Tok

Niestety nie polecam tego Pana.Obiecuje pracę w Szwecji a przed wyjazdem pyk i go nie ma

Piotr Olczyk Nowy wpis
@Tok

Dzień Dobry , Z Panem Tomaszem Massowa , próbowaliśmy zacząć współpracę , na samym początku Pan Tomasz nie był zainteresowany jednak zaproponowaliśmy Panu Tomaszowi i jego ekipie 75 000 zł które mógłby zarobić wraz z ekipą w miesiąc pracy. Pan Tomasz przed rozpoczęciem prac zażyczył sobie 60% zaliczki - co oczywiście spotkało się z absolutną dezaprobatą , następnie zaproponowaliśmy Panu Tomaszowi żeby pojechał z nami do "Szwecji" obejrzeć miejsce montażu , Pan Tomasz nie jest jednak wstanie zainwestować w wyjazd (bilety lotnicze , hotel oraz wyżywienie ~ jakieś 1000 zł ) i zażyczył sobie abyśmy to "MY" zorganizowali mu darmową wycieczkę , opłacili bilecik , oraz hotel a także wyżywienie. Przypomniałem Panu Tomaszowi że nie mamy z sobą żadnej wiążącej nas umowy , a nasza działalność nie polega na organizacji darmowych wycieczek , na co otrzymałem SMS "Nie dobrze , nie zależy wam na współpracy?" - kpina?. Zaproponowałem Panu Tomaszowi , aby przyjechał do naszego biura zobaczyć draft umowy ale to też było nie lada wyzwaniem finansowym (około 70 km drogi). Po wielokrotnych telefonach zarówno wcześnie rano jak i w nocy a także w niedziele bądź święta postanowiłem odmówić współpracy , z racji tego że współpraca polega na tym że obie strony dają coś z siebie DAJE. Pan Tomasz zachował się bardziej jako "pracownik" który WYMAGA od PRACODAWCY , aniżeli właściciel firmy. Po zdecydowanej odmowie usłyszałem kilka dość nie miłych słów , Panie Tomaszu , brzydko jest życzyć komuś wszystko najgorszego oraz komuś grozić bez zasadnie zresztą. Tak czy inaczej życzę Panu Tomaszowi wszystkiego dobrego oraz aby każdy jego klient wpłacał mu oczekiwane zaliczki , opłacał podróże i wyżywienie oraz odbierał telefon 10 razy dziennie o różnych porach. Pozdrawiam , Piotr Olczyk Właściciel firmy Vendor.

Zostaw merytoryczną opinię o Piotr Olczyk Vendor - Gdynia

Piotr Olczyk Vendor