Opinie o D-Trans Transport Usługi Motoryzacyjne Łukasz Długołęcki w Myszyniec

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy D-Trans Transport Usługi Motoryzacyjne Łukasz Długołęcki. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie D-Trans Transport Usługi Motoryzacyjne Łukasz Długołęcki o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o D-Trans Transport Usługi Motoryzacyjne Łukasz Długołęcki w Myszyniec

Bolo Nowy wpis

Dobre zaroki, płaci w terminie.

Szkoda czasu Nowy wpis

Zdecydowanie odradzam współpracę w firmie transportowej d trans chyba że lubisz jak ci płacą pod stołem jak i obcinanie dniowek w dni zjazdowe... Bo zekomo za szybko zjechałeś to ci zapłaci za ten dzień 100zl lub 150zl. W biurze pani Ola zdecydowanie nie nadaje się kompletnie do niczego. Myśli że ma wolną rękę a prawdę mówiąc nie zna się na niczym i praktycznie 90% kierowców z firmy dtrans z którym nie pogadasz to każdy ją linczuje za brak wiedzy transportowej i to dzięki jej zaangażowaniu większość ludzi z tamtad ucieka. Jej braciszek kolejna osoba ratująca firmę z której wszyscy mają polewkę jedyne do czego się nadaje to do jazdy na 2 karty bo za to dostał posadke spędziła od szefa. Szef lubi takich... Reasumując jeśli lubisz być traktowany jak zero i nikt się z tobą ani z twoim czasem nie liczy i szanujesz płacę pod stołem jak i obcinanie dniowek to coś dla ciebie

@jedenzwielu Nowy wpis

Radzę omijać szerokim łukiem, zero koordynacji, zero przepływu informacji, dniówka 400zl, no chyba że zjazdowa to wtedy zależy ile godzin wyjedziesz tyle obetną kasy...wyjazd ze stałych firm, powrót to łapanka z giełdy, niby co weekend w domu a jednak często pada pytanie czy pojedziesz weekend, wyjmij kartę na 45h pauzy itd itd..."flota" to sypiące się DAF'y 105 i 106, jak coś jest do zrobienia to albo 'tak musi być' albo czekasz aż łaskawie 'kierownik warsztatu' da rozkaz do naprawy...obietnice złotych gór a tylko patrzą jak Cię z kasy oskubać. Niektóre osoby w biurze ogromny przerost formy nad treścią....czekasz godzinami albo dniami na informację NIE POLECAM

Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy w firmie D-Trans Transport Usługi Motoryzacyjne Łukasz Długołęcki w mieście Myszyniec? Dajcie znać!

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services

Zostaw merytoryczną opinię o D-Trans Transport Usługi Motoryzacyjne Łukasz Długołęcki - Myszyniec

• Jak się pracuje w D-Trans Transport Usługi Motoryzacyjne Łukasz Długołęcki?

Zobacz opinie na temat firmy D-Trans Transport Usługi Motoryzacyjne Łukasz Długołęcki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w D-Trans Transport Usługi Motoryzacyjne Łukasz Długołęcki?

D-Trans Transport Usługi Motoryzacyjne Łukasz Długołęcki
  • 23 Stycznia 9