counter
1 1 11 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 310 dni.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Auto Części Mariola Bazylewicz?

bic43 Nowy wpis

Zapraszam wszystkich poszkodowanych do kontaktu e-mail vicdentall1@wp.pl lub tel.537648484 w sprawie odzyskania pieniędzy za nie uczciwą transakcję. Ja co prawda domagałem się zwrotu pieniędzy dwa miesiące ale w końcu większą część udało się odzyskać :)

bic43 Nowy wpis

U mnie podobna historia, przed kupnem maski upewniłem się telefonicznie o jej stan zapewniono mnie że stan maski jest bardzo dobry, po otworzeniu przesyłki okazało się że maska ma setki wgnieceń i setki rys, absolutnie nie nadawała się do naprawy. W ten sam dzień zadzwoniłem z reklamacją, telefon odebrała Kobieta i powiedziała że musi omówić sprawę z szefem. Następnego dnia telefon z ogłoszenia był już nie aktualny, jeszcze przez kilka dni próbowałem się dodzwonić na numer tel. z ogłoszenia. Znalazłem inny kontakt telefoniczny i po wielu pertraktacjach kurier zabrał maskę do zwrotu ale 350zł. nie odzyskałem :( zostaje tylko basball i ciężki (usunięte przez administratora)

Filip Nowy wpis

Jakie trzeba mieć wykształcenie żeby ubiegać się o pracę w tej firmie?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

kajtyk

Bardzo mi przykro, ale ta firma to nie firma tylko (usunięte przez administratora) kupiłem towar na allegro, który był niezgodny z treścią, towar odesłałem z reklamacją i na tym się skończyło. Pieniędzy ni oddali, mało tego zwinęli interes zakładając nowe konto. Co to za firma, która nabija klienta na 375 PLN i wieje jak złodziejaszek. Poza tym do każdego towaru doliczają koszty pszesyłki, jak kupujesz kilka przedmiotów walą wszystko w jednej paczce. Żadna firma, stado szczeniaków łakomych na każdy grosz. Wiele zazy próbowałem ugody i cisza, głowa pod spódnicę mamusi.

majorek

Reklamacje składa się na adres firmy a skoro piszecie na forum pracowniczym to nic dziwnego, że brakuje wam kontaktu z firmą!!

nail77

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wysyłają towar niezgodny z opisem po prostu nieuczciwie

Uczciwy

Zamówiłem felgi , dostawa szybko , ale felgi zardzewiałe nie te z ogłoszenia . Po próbie kontaktu rozłączają telefon i zmienili na inne nr. Odradzam zakupy w tej firmie.

Miroslaw

No cóż u mnie to samo co u Pani powyżej, zamówiłem atrape i nie powiem przyszła szybko niestety ma połamane mocowania gdy zadzwoniłem coś tam pracownik powiedział a później zablokował mój numer, dzwoniłem na inny numer i dowiedziałem się że jestem debile, idiota muszę kupić sobie okulary a jak przyjadę oddać towar to mi nakopia do (usunięte przez administratora) , zadzwoniłem do szefowej było miło ale się skończyło. Odradzam zakupy stanowczo

Sylwia

Zamawiając hak kompletny tej firmy pani Marioli bazylewicz przyjecia realizacji Pan który odebrał tel zapewniał 3 razy że to jest to i co zamawiam ale doszło tylko belka bez kuli do haka za pobraniem 190 zł w ogłoszeniu było 150 nie wiem skąd dalsze opłaty po rozmowie tel poszło na zwrot i nie przyjęli odmowiajac że takiej paczki nie zamawiał. Po wrocwniu do adresata odebrali tel i wyzwal od debi i nie odbierają (usunięte przez administratora)

Tak1Nie

Czy w firmie Auto Części Mariola Bazylewicz w miejscowości Irządze należycie docenia się pracowników i czy warto tutaj pracować? Wypowiedz się. Twoja szczerość zmienia rynek pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Części Mariola Bazylewicz - Irządze

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

1/5 Na podstawie 1 ocen.