Opinie o Quality Logistics Dominik Grela w Ołudza Stara

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Quality Logistics Dominik Grela. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Quality Logistics Dominik Grela o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Quality Logistics Dominik Grela w Ołudza Stara

Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Jak długo trwa proces awansu w Quality Logistics Dominik Grela?

Operator

Kawał cwaniaka I (usunięte przez administratora) Strata czasu I pieniedzy facet już raz zbankrutował. Doug na długu teraz juz nie może prowadzić działalności to na żona. Nie wypłacaja kasy. Lokalizacja bazy Dabrowa Gornicza tak to sobie moga kombinować na tej swojej wsi

Adam Nowak Nowy wpis
@Operator

Jeśli w internecie jesteś taki wygadany to czemu w rzeczywistości nie mogłeś tego powiedzieć? Właściciel nigdy nie był chytry ani cwaniak zawsze starał się dogodzić każdemu z kim współpracował. I co do długów to właściciel może ma długi ale ma działalność na żonę i ostatnio jakieś 3 lata temu odbił się od dna i zgromadził naprawdę niezły majątek na spółce. Wiem kto napisał tą opinię wiem o tobie więcej niż ty sam oprócz tego że masz 11 komorników na sobie to absolutny brak majątku do tego mieszkasz w bloku z rodzicami i kradniesz gdzie popadnie w dodatku jesteś zachłanny. Mam nadzieję że tyle wystarczy żeby uświadomić cię jakim jesteś zerem wobec własciela. Pozdrawiam wszystkich czytelników a zwłaszcza właściciela dobrze że nie przejmuję się opinią nic nie znaczących ludzi. Z góry przepraszam za błedy ale jestem zmęczony i pisałem to o późnej godzinę. Pozdrawiam.

Tt Nowy wpis
@Adam Nowak

Link sponsorowany nie jednego (usunięte przez administratora) nie wywiązał się z umowy. Nagle mu znika 4 pracowników. Wcześniej Ukraińcy mu nawet uciekli a taki dobry uczciwy. Zresztą sam sobie odpowiedziałeś teraz żona zbankrutuje. To później na kogo będzie rejestrował następnym razem. Swoją drogą znowu szuka kierowców tak tak powiększa tabor nie rozśmieszaj mnie bo mam zajady. Mamy własnego spedytora . Giełdziarze gawędziarze z giełdy wszystkie zlecenia trochę słabo .

Igor kwiatek Nowy wpis
@Tt

Nie bawi się już w transport od 2 lat więc nie wiem skąd te informacje

Strona

Co do firm to super się rozwijają .co do kogucika i wiejskiego cwaniaka nie zauważyłem choć długo z nim współpracuje normalny gość jak to mówię ja lepszy prosty chłop ze wsi nic miejski cwaniaczek . A ludzie którzy piszą takie rzeczy to pewnie kierowcy którzy wszystkie rozumy zjadali a jedyne co zrobili w życiu to prawko na Tira choć i to powinno niektórym spowrotem pozabierać pozdrawiam szefostwo oby takich więcej

Wioska cudòw
@Strona

Strona przestań lizać (usunięte przez administratora) . Dlatego ma atonement na olx. Pomyśl wiem że zajmie ci to dużo czasu. Dlatego że nie zrobili tak jak ty tylko prawa jazdy dlatego ich tam nie myśl. Teraz masz zadanie na drugi tydzień do myślenia żal mi Ciebie bo bedziesz musiał tam tyrać do końca bo emerytury nie doczekasz

Lucky

Co tydzień nowa nazwa firmy dobrzy są

Firma Quality Logistics Dominik Grela poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Na szczęście byly kierowca

Tak jak pisał przed mówca firma kogucik wiejska mentalność właścicieli . Kursy z (usunięte przez administratora) głównie z giełdy same (usunięte przez administratora) Oczekiwania i marudzenie szefostwa cały czas. Ktoś zupełnie się nienadaje zeby prowadził transport a musi udowodnić ze jest inaczej. Nie opłaca się zamykam dziekuje a nie biznesmen się męczy i całą okolice przy okazji. Nie polecamy

Zostaw merytoryczną opinię o Quality Logistics Dominik Grela - Ołudza Stara

• Jak się pracuje w Quality Logistics Dominik Grela?

Zobacz opinie na temat firmy Quality Logistics Dominik Grela tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Quality Logistics Dominik Grela?

Quality Logistics Dominik Grela
  • 30