LOTOS SP. Z O. O.

Rumia

Opinie o LOTOS SP. Z O. O.

Słowa kojarzące się z LOTOS SP. Z O. O. (męczoca,stresująca.Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako niedostateczne,ponieważ ich nie było. Atmosfera i ludzie tam pracujący są sypatyczni i irytujący jednocześnie,ale nie wszyscy.Od jakiej stawki można negocjować pensję?Nie ma takiej możliwości. Najbardziej podobało mi się w LOTOS SP. Z O. O.: praca z ludżmi i nawiązywanie kontktu z klientami. Najbardziej nie podobało mi się w LOTOS SP. Z O. O.: brak organizacji.

Zostaw opinię o LOTOS SP. Z O. O. - Rumia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LOTOS SP. Z O. O.