Amg Jakub Giziński
counter
Dima Nowy wpis

UWAGA UNIKAĆ. Nie zgadzajcie się prowadzić samochód do tego serwisu. Mój samochód 2007r. przywieźli do AMG po wypadku, poproszono mnie o podpisanie pełnomocnictwa, aby otrzymać samochód zastępczy, pełnomocnictwo na pieniądze, za samochód zastępczy, usługę parkingową. Pózniej, po wycenie, ukryli ode mnie, że szkoda całkowita. Otrzymali od ubezpieczeniowej 8200zł, wartość końcową, bez mojej wiedzy, kupili części zamienne na kasaciji samochodowej, w jakiś sposób go naprawili (mlotkiem), a około 7000 zabrali za malowanie i instalację 3 części. Nie dostarczają żadnych dokumentów, tylko rachunek za naprawę, wynosi 8200.(usunięte przez administratora)

Administrator

Jak wygląda oferta u nich w przedsiębiorstwie Amg Jakub Giziński w miejscowości Topór? Są jakieś nowe miejsca? Czekamy na aktualne komentarze. Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Amg Jakub Giziński - Topór

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 987 144
  2. olx.pl 3 551 040
  3. pracuj.pl 3 393 576
  4. jooble.org 3 374 784
Amg Jakub Giziński
0/5 Na podstawie 0 ocen.
Amg Jakub Giziński