Hydropol

Gostynin

Opinie o Hydropol

Arek

@tomasz a na jakim stanowisku pracowałeś (bo tak wnioskuje z komentarza)? :) Szkoda, że nie widzę teraz żadnej rekrutacji... kiedy kolejna?

Słowa kojarzące się z Hydropol (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): rozwojowa Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . średnia Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .fajni Od jakiej stawki można negocjować pensję?xxx Najbardziej podobało mi się w Hydropol: Najbardziej nie podobało mi się w Hydropol:

Zostaw opinię o Hydropol - Gostynin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hydropol