Gostynin

Opinie o Budrox Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego i Zagospodarowania Terenów Zielonych

ADAM

OSZUST I CWANIAK PAN MACIEJ BUDNY.NIE POLECAM NAWET WROGOWI !!!!!!!!!!!!!!!!!

kierownik

Jest super najlepsza firma w powiecie gostyninskim,super szef,pensje chyba najwyższe w mieście.Perspektywy awansu i pewność pracy ,oraz stabilizacja.Szczerze polecam pracę w tej firmie super,super

olek

ogolnie zenada i niskie place(usunięte przez administratora)

bodrox man

Jest ekstra, najlepiej jak szef z żona wyjeżdzaja gdzieś na wczasy to wtedy murowana mniejsza pensja:) ogólnie ekstra, nieraz na akord, nieraz nie.

Zostaw opinię o Budrox Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego i Zagospodarowania Terenów Zielonych - Gostynin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Budrox Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego i Zagospodarowania Terenów Zielonych