Opinie o Energy5 Sp. z o.o. sp.k. w Gostynin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Energy5 Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Energy5 Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Energy5 Sp. z o.o. sp.k. w Gostynin

pracownik Nowy wpis

Co Ci człowieku po bonach , paczkach i podobnych dodatkach ja Cie orżną na pensji. Zamiast pracować 176 godzin w miesiacu siedzisz 240 / 250 a dostaniesz 200 zł wioecej niz masz wpisane na umowie o prace za te regulaminowe 176 godz. Wiec paczki na siwta sam sobie kupujesz za pieniadze ktorych Ci nie wypłacili. Niggdy nie zgazdzjcie sie na podstawe + PREMIA bo jej nigdy nie zobaczycie. Wszystko ma być na umowie , n apapierze. Pozdrawiam

Zuzanna Nowy wpis
@pracownik

Skoro tak to w jaki sposób ugadać warunki, żeby było najbardziej korzystnie?

@Zuzanna

Jak ugadać warunki? Tak jak oni. Na rozmowie(usunięte przez administratora) i mówić to co chcą usłyszeć A potem sie zobaczy. :-) Nie podpisyjcie umowy PODSATWA + PREMIA ZOSTANIECIE Z SAMĄ PODSTAWĄ Nie podpisywać - wszystko ma być na papierze.!!!

Kielczanin 42

Czy firma zatrudnia /poszukuje przedstawicieli handlowych? Jeśli tak-jak wygląda ich system wynagrodzenia? Czy mogą decydować w którym rejonie pracują? Na jaki rodzaj umowy zatrudnia przedstawicieli?

@Kielczanin 42

Tak - zatrudnia przedstawicieli handlowych. System wynagrodzenia - wyglada tak że masz podstawe ( zblizoną do najniższej krajowej ) a reszta to premia od sprzedaży. Tak - decyduja w jakim rejonie Polski pracujesz. Masz swój wyznaczony teren i nigdziw wiecej Cio nie wolno do kienta jechac. Umowa o prace po okresie probnym, jak chcesz to mozesz byc na samozatrudnieniu i wystawic im fakture. Umowy zlecenie i przez agencje pracy to praktykuja dla pracownikow produkcyjnych.

lid

firma kiedys była fajna ale teraz idzie na dno i nie polecam jej nikomu ciezko spełnic oczekiwania, gdy pracodawca rzuca kłody pod nogi

ala
@lid

Prace w torunskim oddziale tej firmy stanowczo odradzam. Proponuja smiecowe umowy. Na stanowiskach Kierowniczych dziwni ludzie. Przez nieudane wdrozenie systemu crm (o czym sie nie mowi) praca zalosnie monotonna. Jak z obecnej perspektywy przypomne sobie prace w tej firmie, to jest to zalosna parodia. Z reszta przyjmuja ludzi bez doswiadczenia, aby placic malo i aby przeszla smieciowka. Wyzysk. ktory z reszta kwitnie w polskich firmach ze wzgledu na zly rynek pracy.

bob
@ala

nie polecam, firma idzie na dno. praca po 10 godzin na dobę za niewielkie pieniadze. zarzadzanie z kosmosu, nie ma mozliwosci spelnienia oczekiwan szefostwa no i zbiorowa odpowiedzialnosc za bledy kierownictwa.

@bob

!0 h na dobę jesli oprócz podstawywynagrodzenia jest rozsądna prowizja od sprzedanych (przedstawiciel handlowy) i wolne niedziele i co druga sobota-bardzo by mi odpowiadało.Wyglada na to że ma dobre produkty, a takie łatwo sprzedawać przy rozsądnej cenie.

Iwona
@Kielczanin 42

I co, próbowałeś się u nich zatrudnić? Jak to wygląda w praktyce, faktycznie da się tą prowizją fajne wynagrodzenie wyrobić?

Kielczanin 42

Ciekaw jestem jaki koszt truckera na 12 paneli i czy trucker też spełnia normę PN-EN 1090-1

KUPUJACY
@Kielczanin 42

DARUJ SOBIE KOLEGO KUPNO CZEGO KOLWIEK UNICH DOSTAJESZ TOWAR NIEZGODNY Z UMOWA NIE UZNAJA REKLAMACJI WIEDZA ZE ZA 3 CZY 5 TYS ZŁ NIE POJDZIESZ DO SADU A DRUGA SPRAWA NIE ZALEZY IM NA DOBREJ OPINIE I REPUTACJI RAZ KUPJAC KONSTRUKCJE JUZ WIECEJ NIE KUPISZ ILE BEDZIES MONTOWAL MODUŁOW NA DACHU ? RAZ I NA 20 ;LAT ZAPOMINASZ O TEMACIE A FIRMA NIE BEDZIE ISTANIALA 20 LAT WIEC DOBRA RADA - KUP GDZIE KOLWIEK NDZIEJ TYLKO NIE UNICH POZDRAWIAM

Iwona
@KUPUJACY

Czemu masz o nich takie złe zdanie? Trochę się zastanawiam czy to czasem konkurencja takich rzeczy nie pisze... Nie podajesz żadnej konkretnej sytuacji, dla mnie to niewiarygodne.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Energy5 Sp. z o.o. sp.k.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Praca jest w miarę przyjemna nie zbyt ciężka fizycznie. Co do zarobków to jak wszędzie d nie urywa. Kierownik produkcji spoko gościu,nie robi niepotrzebnie ,, problemów,,. Współpracownicy z niewielkimi wyjątkami (AW) naprawdę spoko ludzie.

Przemysław

Zawsze się jakieś wyjątki znajdą, to fakt. Ale dobrze że ogólnie nie narzekasz na pracę :D Czym się tu konkretnie zajmujesz?

@Przemysław

Pracuję na produkcji, jak wszędzie są tzw. święte krowy,czyli znajomi i rodzina a to kierowników a to prezesów itd. Na równe traktowanie co do pracy nie ma co liczyć,ale to jest normą wszędzie. Kasa jest na czas co jest ważne Zaplecze socjalne nie najgorsze, współpracownicy (nie wszyscy ???? Ag K) są w porządku.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Energy5 Sp. z o.o. sp.k.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Galus

Jakie nadgodziny płatne? Masz na umowie najniższą karajową a reszta to premia uznaniowa . Wiec nadgodziny - jak uznają to rzuca Ci z 50 złoty za sobotę. Tak działa prezesina Tomasz B. I marek L. Myślą że to OPEUS. Skonczyło sie WAM. Wiedzieliści dobrze że Panowie Brudnitcy wypier..... la was na zbity pysk.

Remik

Mam nadzieję, że tak dobrze dzieje się w firmie, że nie ma zbyt dużego zainteresowania tym forum?

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy e5 Polska?

To zależy od stanowiska ;)

e09

no ciekawey to bardzo moim zdaniem temat jest, niby dlaczego tak jak to opisujesz mieliby na tak krótki tylko okres zatrudniać handlowców i ich nagle zwalniać? ciekawa tez co z osobami które osiągały świetne wyniki

A

Zatrudniają kilku handlowców co 3 miesiące. Co daje przez rok ok 60 osób. Płacą 1500netto. Na półkach w sklepach nie widać ich produktów więc pewnie coś się kończy.... Prace handlowa można okreslic jako telemarketing.

A

??

pozytywna zmiana? jak na to samo stanowisko praktycznie nieprzerwanie szukają kogos? w żadnej branży nie spotkałem się z czymś takim

ale o co kaman

http://www.praca.pl/archiwum_475841,e5_polska_sp_z_o_o,warszawa,firma.html matko ile ta firma ma ogłoszeń na to samo stanowisko, i to tylko w ciągu 4 lat. Nikt się nie sprawdzał czy o co z nimi chodzi???

Zostaw merytoryczną opinię o Energy5 Sp. z o.o. sp.k. - Gostynin

• Jak się pracuje w Energy5 Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Energy5 Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Energy5 Sp. z o.o. sp.k.
2.5/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Ziejkowa 5
    09-500 Gostynin