e5 Polska

e5 Polska

Opinie o e5 Polska

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Jak aktualnie przedstawia się sytuacja e5 Polska na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, dotyczące chociażby benefitów pozapłacowych, mogą okazać się bardzo cenną wskazówką dla osób pochodzących z Warszawa oraz okolic i mogą ułatwić podjęcie decyzji związanej z podjęciem zatrudnienia w firmie.

e09

no ciekawey to bardzo moim zdaniem temat jest, niby dlaczego tak jak to opisujesz mieliby na tak krótki tylko okres zatrudniać handlowców i ich nagle zwalniać? ciekawa tez co z osobami które osiągały świetne wyniki

A

Zatrudniają kilku handlowców co 3 miesiące. Co daje przez rok ok 60 osób. Płacą 1500netto. Na półkach w sklepach nie widać ich produktów więc pewnie coś się kończy.... Prace handlowa można okreslic jako telemarketing.

A

??

pozytywna zmiana? jak na to samo stanowisko praktycznie nieprzerwanie szukają kogos? w żadnej branży nie spotkałem się z czymś takim

ale o co kaman

http://www.praca.pl/archiwum_475841,e5_polska_sp_z_o_o,warszawa,firma.html matko ile ta firma ma ogłoszeń na to samo stanowisko, i to tylko w ciągu 4 lat. Nikt się nie sprawdzał czy o co z nimi chodzi???

lid

firma kiedys była fajna ale teraz idzie na dno i nie polecam jej nikomu ciezko spełnic oczekiwania, gdy pracodawca rzuca kłody pod nogi

bob
@ala 15.01.2016 12:05

nie polecam, firma idzie na dno. praca po 10 godzin na dobę za niewielkie pieniadze. zarzadzanie z kosmosu, nie ma mozliwosci spelnienia oczekiwan szefostwa no i zbiorowa odpowiedzialnosc za bledy kierownictwa.

Zostaw opinię o e5 Polska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie e5 Polska