e5 Polska

e5 Polska

Opinie o e5 Polska

Jak aktualnie przedstawia się sytuacja e5 Polska na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, dotyczące chociażby benefitów pozapłacowych, mogą okazać się bardzo cenną wskazówką dla osób pochodzących z Warszawa oraz okolic i mogą ułatwić podjęcie decyzji związanej z podjęciem zatrudnienia w firmie.

e09

no ciekawey to bardzo moim zdaniem temat jest, niby dlaczego tak jak to opisujesz mieliby na tak krótki tylko okres zatrudniać handlowców i ich nagle zwalniać? ciekawa tez co z osobami które osiągały świetne wyniki

A

Zatrudniają kilku handlowców co 3 miesiące. Co daje przez rok ok 60 osób. Płacą 1500netto. Na półkach w sklepach nie widać ich produktów więc pewnie coś się kończy.... Prace handlowa można okreslic jako telemarketing.

A

??

pozytywna zmiana? jak na to samo stanowisko praktycznie nieprzerwanie szukają kogos? w żadnej branży nie spotkałem się z czymś takim

ale o co kaman

http://www.praca.pl/archiwum_475841,e5_polska_sp_z_o_o,warszawa,firma.html matko ile ta firma ma ogłoszeń na to samo stanowisko, i to tylko w ciągu 4 lat. Nikt się nie sprawdzał czy o co z nimi chodzi???

lid

firma kiedys była fajna ale teraz idzie na dno i nie polecam jej nikomu ciezko spełnic oczekiwania, gdy pracodawca rzuca kłody pod nogi

bob
@ala 15.01.2016 12:05

nie polecam, firma idzie na dno. praca po 10 godzin na dobę za niewielkie pieniadze. zarzadzanie z kosmosu, nie ma mozliwosci spelnienia oczekiwan szefostwa no i zbiorowa odpowiedzialnosc za bledy kierownictwa.

Zostaw opinię o e5 Polska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie e5 Polska