Opinie o Auto-Emów Mechanika Pojazdowa Przemysław Piórkowski w Emów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Auto-Emów Mechanika Pojazdowa Przemysław Piórkowski, i Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Auto-Emów Mechanika Pojazdowa Przemysław Piórkowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto-Emów Mechanika Pojazdowa Przemysław Piórkowski w Emów

adamo4970 Nowy wpis

W grudniu ub.r. podczas jazdy( Opel Vectra C 1,8 - benzyna, przebieg -150.000 km ) uszkodzeniu uległa pompa wody, a tym samym rozrząd, zawory itd. Poważna awaria i praktycznie kapitalny remont głowicy. Zbieg okoliczności sprawił że remont silnika przeprowadziłem właśnie w tym warsztacie. Naprawa została przeprowadzono bardzo profesjonalnie, solidnie i szybko ! W chwili obecnej silnik pracuje perfekcyjne ! Wszystkim Gorąco Polecam Ten Warsztat ! Pozdrawiam, Adam.

Czekamy na nowe informacje odnośnie firmy Auto-Emów Mechanika Pojazdowa Przemysław Piórkowski w mieście Emów, bo nie ma info od Was!

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Emów Mechanika Pojazdowa Przemysław Piórkowski - Emów

Auto-Emów Mechanika Pojazdowa Przemysław Piórkowski
5/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Kręta 2
    05-462 Emów
  • NIP: 5322052494 REGON: 362064293

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Auto-Emów Mechanika Pojazdowa Przemysław Piórkowski