Opinie o Karolajna Butik Karolina Glegoła w Piaseczno

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Karolajna Butik Karolina Glegoła. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Karolajna Butik Karolina Glegoła o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Karolajna Butik Karolina Glegoła w Piaseczno

Inia Nowy wpis

Hejka, czy tutaj pracują tylko doświadczenie sprzedawczynie / doradczynie klienta? ja w zasadzie jeszcze go nie mam, ale szybko się uczę. Szukam zatrudnienia w Piasecznie, nie mogłam jednak dokopać się do oferty w sieci do butiku więc myślałam, że może tutaj osoba która pracuje / pracowała mi coś podpowie?

Kasia Nowy wpis

Rozmiar wysłany inny niż był zamówiony , rzeczy ze zdj są chyba przerabiane bo w rzeczywistości nie ten kolor . Rzecz wysłana ponad tydzień po wpłacie gdzie w regulaminie pisze ze do 2 dni . Paragonu nie ma .. zdecydowanie nie polecam

Cześć szukam pracy i pomyślałam o niej tylko nie ma żadnej strony z ofertami pracy ani nic, za to jest Facebook. Nie potrzebuje kogoś właśnie do prowadzenia socjali? Mam 2 lata doświadczenia.. chyba że nie starczy jak coś? Nie wiem jakie ma oczekiwania w sumie

Ogromny minus za brak możliwości zwrotów. Laleczka sobie wymyśliła swój regulamin który jest niezgodny z prawami konsumenckimi.... Chyba musi się trochę doszkolić..

zła Nowy wpis

A dlaczego nikt z tym nie zrobi porządku ? Dlaczego rzeczy są wysyłane bez paragonu i nie ma możliwości zwrotów?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Karolajna Butik Karolina Glegoła? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners

Do dziś już cos się poprawiło w obsłudze e-sklepu, że po tej styczniowej opinii nikt niczego nie pisał? Myślałam na początku, że to także butik stacjonarny? Przynajmniej w takiej kategorii Piaseczno przeglądałam. Pani sama obecnie ogarnia te zamówienia czy jednak ktoś pomaga?

Niezadowolona

Dlugi czas oczekiwania, wiadomości odczytywane,ale bez odzewu na sam koniec po 2 tyg wysłane nie to co ze zdjęcia. Nie polecam

Weronika

Ktoś z forumowiczów wie, czy jest to firma jednoosobowa, czy zatrudnionych jest więcej osób? Ciekawią mnie oferowane warunki. Napiszcie, czy pracodawca wymaga wcześniejszego doświadczenia zawodowego. Można liczyć na jakieś zniżki pracownicze? Wszystkie informacje o Karolajna Butik mogą okazać się przydatne.

Pani wysyla buty w zlym rozmiarze, zamowilam sukienke, dostalam zupelnie inna sukienke. A czekalam na wysylke ponad tydzien od wplaty. Brak kontaktu. Ciekawe czy pieniadze zwroci. Dramat

Bartek

Tak

Joanna

Dramat, nie polecam. Brak kontaktu po wplacie pieniedzy za towar, a do tego słaba jakoś ubrań oraz smierdzą jakimiś proszkami.

Silikon
@Joanna

Dokładnie Pani Barbie wysyła buty w innym rozmiarze niż się zamawia...

Zostaw merytoryczną opinię o Karolajna Butik Karolina Glegoła - Piaseczno

Karolajna Butik Karolina Glegoła