Jako konsumentka jestem bardzo niezadowolona. Kupiłam towar w sklepie internetowym 22 stycznia Zapłaciłam z góry. Następnego dnia poinformowano mnie, że tego towaru w sklepie nie ma ani nie będzie. Proponowano zamiennik drogą mailową. Telefonicznie poczyniłam ustalenia co do terminu wysłania i rodzaju zamiennika. Następnie drogą mailową przekazano mi niespójne z wcześniejszymi ustaleniami informacje co do terminu i rodzaju zamiennika. Z uwagi na niejasności oraz niespójność informacyjną w tym momencie zrezygnowałam całkowicie z zamówienia. To było dwa dnia po mojej wpłacie, 24 stycznia, jednocześnie prosząc o zwrot mojej wpłaty. Dostałam informację zwrotną, że zamówienie anulowano. Na prośbę wysłałam też nr mojego rachunku bankowego. Do dnia dzisiejszego, 29 stycznia, sklep nie oddał mi wpłaty. Nie odpowiada na wiadomości mailowe, nie odbiera telefonu. Na drodze mailowej przedstawiłam wezwanie do zapłaty