Opinie o P.H.U Julia Jagoda Zielińska w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie P.H.U Julia Jagoda Zielińska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie P.H.U Julia Jagoda Zielińska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U Julia Jagoda Zielińska w Bydgoszcz

Czy P.H.U Julia Jagoda Zielińska oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Jak wygląda sprawa grafiku w P.H.U Julia Jagoda Zielińska. Czy pracodawca idzie na rękę?

Magdalena Nowy wpis

Radze trzymac sie z daleka od tych panstwa, wyludzaja, oszukuja... Zadnej wyplaty nie dostaniesz. Nim cokolwiek podpiszesz, dowiedz sie w odpowiedniej instytucji, czy taka firma jest legalna, wyplacalna. To nie powinno byc ZADNA tajemnica

Magdalena

Prosze uwazac na oboje Panstwa Zielinskich!!! Biora na innych kredyty - nie splacaja!! Jezeli mamy spotkac sie u Prokuratora, badz w Sadzie - BARDZO CHETNIE SPOTKAM SIE Z PANSTWEM OSOBISCIE, jezeli sa Panstwo chetni na takie spotkannie - zaparaszam do Kontaktu.

Poszkodowana
@Magdalena

Też jestem poszkodowana przez tego pana. Prosiłabym o jakiś kontakt.

@Poszkodowana

Następna osoba? Co się stało? Problem z wypłatą?

Poszkodowana

Kredyty :(

@Poszkodowana

Ajj to już całkiem problem w takim razie. :( Jak wysoka rata? I jedynie sąd pomoże?

Poszkodowana Nowy wpis
@Aleksandra

Problem wielki. Dlatego ostrzegam przed panem Mariuszem Zielińskim. To (usunięte przez administratora) matrymonialny. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) ludzi. Wyłudza kredyty. Żeruje na krzywdzie innych ludzi. Trzymać się z dala od niego.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w P.H.U Julia Jagoda Zielińska?

Żadnej umowy! To (usunięte przez administratora)

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie P.H.U Julia Jagoda Zielińska, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Bydgoszcz

Jak się pracuje z ludźmi z P.H.U Julia Jagoda Zielińska?

Nie płacą za wykonaną pracę. Firma krzak

Aleksandra

A masz jakiś dowód na to? Bo widzę po dawnych wpisach, że raczej ktoś tutaj w kulki chyba z tym wszystkim leci. ;)

@Aleksandra

Mam rozmowy na komunikatorze oraz znam ludzi którzy w ten sam sposób zostali (usunięte przez administratora) Mam równiez pismo z inspekcji pracy. Jeśli nie wierzysz spróbuj a sama sie przekonasz tylko pozniej nie lamentuj i nie miej do nikogo pretensji... Ostrzegam przed tymi ludzmi!

@ja

Postaram się nie lamentować... No a co z tym pismem tak właściwie dalej zrobisz?

@ja

Proponuje zglosic sprawe na policje

@Magdalena

W sumie racja. Skoro był pip został uruchomiony to czemu właściwie o policji nic nie wspomina? Myślisz tak właściwie, że policja faktycznie coś skutecznego tutaj zdziała?

@Aleksandra

Policja rowniez została o wszystkim powiadomiona, jak cos mozesz dołaczyc sie do pozwu zbiorowego:) pozdrawiam

@Aleksandra

Mysle, ze warto i tak jak napisal Uzytkownik Ja ponizej - pozew zbiorowy - wcale nie jest zlym pomyslem. Moze ktos sie w koncu wezmie solidnie za takich (usunięte przez administratora)i skonczy sie (usunięte przez administratora), klamanie i naciaganie. A osoby, ktore chca uczciwie pracowac beda spaly spokojnie ze pod koniec miesiaca otrzymaja wyplaty. A na policji warto dodac, ze kto juz takze zglosil sprawe na policje przeciwko temu Panu.

dokladnie

@Magdalena

No i poczyniliście jakieś kroki już w tym kierunku może?

@Aleksandra

Tak, sprawa jest zgloszona na policje.. Ciekawa postac z tego pana (usunięte przez administratora) - ponoc siedzial juz w wiezieniu za jakies przekrety.. takze nie mamy do czynienia z nowicjuszem w oszukiwaniu i okradaniu ludzi

@Magdalena

Serio siedział? Skąd o tym wiesz?

Nadal oczekujemy na nowe informacje. Napiszcie co wiecie o firmie P.H.U Julia Jagoda Zielińska w mieście Bydgoszcz. Wasz post się liczy!

Informator

Nadalnoczwlujemy na usunięcie opon wyżej wymienione komentarze nie były pracownikami nigdy w życiu PHU JULIA ZIELINSKA sprawa została zgłoszona do.prokuratury .

@Informator

nie badz smieszny ty i twoja zona oszukujecie ludzi. zakładacie firmy i zawieszacie działalnosc jak robi sie goraco! karma wraca!

Juki

Firma nie poważna , wlasciciel zwodzi . Kłamie, nie odbiera telefonów. Nie polecam !

@Juki

Pracowała pani dla nich?

Tak i nie zapłacili mi za wykonana prace... zwodzili az prawda wyszła na jaw!(usunięte przez administratora)

Młoda

Jeśli ktoś lubi pracę za darmo to jak najbardziej ta firma jest dla tego kogoś! Zwodzą i manipulują. Szukają młodych naiwnych ludzi!!!

Praca za darmo

Potwierdzam firma krzak!

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U Julia Jagoda Zielińska - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w P.H.U Julia Jagoda Zielińska?

Zobacz opinie na temat firmy P.H.U Julia Jagoda Zielińska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

P.H.U Julia Jagoda Zielińska
  • Józefa Sułkowskiego 15 lok. 19