Opinie o Tylko Pewne Mateusz Styczyński w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Tylko Pewne Mateusz Styczyński. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Tylko Pewne Mateusz Styczyński o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tylko Pewne Mateusz Styczyński w Warszawa

czy mechanicy są może tutaj przyjmowani? Widziałam komentarz jeszcze ze stycznia, w którym klient pisał, że oddal auto do „swojego mechanika”, ja także mam swojego do podsunięcia ale właśnie nie mam pojęcia czy w ogóle można? Głównie o „handlarzach” widzę opinie, tylko Pan Właściciel tu sprzedaje? A te auta kto ogarnia?

Wiola Nowy wpis

Z gorszym (usunięte przez administratora) się nie spotkałam. Po 8 miesiącach generalny remont silnika. Przy przeglądzie okazało się, że podał lewe dokumenty od gazu. Człowiek świadomie sprzedał samochód z butlą LPG, która była nieważna już od miesiąca przed zakupem. Ostatni przegląd zrobił 5 dni przed wygaśnięciem homologacji. Na maile nie odpowiada. Po wymontowaniu butli okazało się, że jest przełożona, niezpasowana i cała pordzewiała od spodu. Sprawa ląduje na policji wraz z opiniami specjalistów.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Tylko Pewne Mateusz Styczyński?

Jacek Nowy wpis

Wszystko ok, samochód jak samochód - chciałem jechać na stacje diagnostyczną przed zakupem nie robił problemu

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Tylko Pewne Mateusz Styczyński. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko SEM Performance Marketing Specialist?
Czarek

Musiałem się pozbyć samochodu na poczet tańszego i kilku tysięcy dla siebie. Pan Mateusz nie powiedział nie na moją propozycję, obejrzal samochód i zaskoczył mnie pozytywnie dostałem tysiąc więcej niz chciałem. Takich ludzi że świecą szukać!

W211

Szukalem Mercedesa przeszło rok, każdy mnie zapewniał że stan idealny a na żywo był dramat.. Na pytanie o stan auta Pan Mateusz mi o każdej wadzie poinformował aż do przesadyzmu, ale jadąc 400km po samochód chciałem wiedzieć cokolwiek. Na żywo wszystko wszystko zgadzało z opisu, kupiłem wkoncu ładnego Mercedesa! Dziękujemy!

Szukałem długi czas Saaba 9-5, omijałem handlarzy. Kolega mnie namówił, że fajny egzemplarz (zabrał mnie to Pana Mateusza, wiedział, że ma autohandel) obejrzałem i kupiłem łamiąc swoją zasadę. Jestem mega zadowolony! Polecam! Będę wracał po następne samochody

Peugeot 206

Szukałem miejskiego auta do 8 tysięcy w automacie, oglądałem po komisach same porażki. Kupiłem od Pana Mateusza, który zrobił pakiet startowy olej, filtry, rozrząd, pierwotnie myślałem, że bajki opowiada i oddałem do mojego mechanika, który stwierdził, że wszystko nowe. To zaskakujące ale polecam tego handlarza!

Stały klient

Kupuję samochód, jeżdżę aż mi się znudzi sprzedaje Panu Mateuszowi i biorę od niego następny. Nie miałem problemów!!!

Urszula
@Stały klient

Ciekawy styl no ale w sumie fajnie tak sobie auta zmieniać, też bym tak mogła bo lubię jeździć różnymi samochodami i dostrzegać różnice. No a powiedz mi - ten pan sam auta sprzedaje czy ma jakiś ludzi u siebie zatrudnionych?

Natalia

Wszystko ok

Kupujący

Sprzedawałem swoje auto i brałem młodsze. Kilka razy kupowałem w komisach zawsze było coś, ale zawsze auta 15+. Nie było problemu pojechać na stację diagnostyczną, jestem zadowolony. Ja też miałem problem ze sprzedażą starego auta, każdy chciał nowy. Ludziom się w głowie przewraca...

Klient

Kupiłem auto, pojechaliśmy na stację diagnostyczną. Jakieś luzy w zawieszeniu, pęknięte mocowanie lampy, ustaliliśmy cenę po minie poniżej oczekiwań. Ja jestem zadowolony, koleżanka szukała auta z polecenia dałem jej namiar też nabyła autko jest zadowolona. Przeczytałem wszystkie opinie, nie zgadzam sie

@Klient

Dobrze, że cenę się udało omówić, ale to oni nie mieli pojęcia wcześniej, że coś jest nie tak z samochodem?

Alicja

Kupiłam już drugi samochód od Pana Mateusza i jest zdziwiona opiniami. Sądzę, że większość opinii sprzed dogadania się że sprzedającym. Ale po co usuwać.. Corolla śmiga aż miło!

@Alicja

Inne opinie moim zdaniem to konkurencja nie uczciwa

@Michał

Skąd ta pewność?

Klaudia

Ja również przestrzegam przed jakim kolejek zakupem samochodu od tego człowieka. (usunięte przez administratora) Kiedy zadzwoniłam z reklamacja wyśmiał że zwrotów nie przyjmuje, zablokował i kazał iść do sądu chociaz jak stwierdził i tak mi się to nie będzie opłacać. Dlatego proszę poszkodowane osoby o kontakt.

@Klaudia

Możesz powiedzieć, czego konkretnie dotyczyła Twoja reklamacja? Jak uzasadnili rzekomy brak gwarancji i jak to wygląda w podpisanej z nimi umowy?

Agnieszka
@Klaudia

Ja również przestrzegam przed tym panem. Jakiś miesiąc temu kupiłam od niego samochód i po jakiś dwóch tygodniach wysiadł komputer wewnętrzny. A co gorsze nie mogę go przerejestrowac bo nie ma karty pojazdu i jednego dokumentu od gazu. Twierdzi że nie ma.

Poszkodowana
@Klaudia

Dzień dobry. Czy wciąż szuka Pani osób, które zostały poszkodowane? Auto kupiłam od brata tego pana- Marka. Auto nie nadaje się do użytku , telefon (do pana Mateusza) nie przynosi efektu. Blokuje numer , nie odpisuje. Proszę o informacje jak można się z Panią skontaktować. Serdecznie pozdrawiam

Mm
@Poszkodowana

Dzień dobry, jest szansa na kontakt?

Stef

Pani Klaudio proszę o kontakt e sprawie tego człowieka . Tomasz tel 570820199

Proszę o kontakt

Coś podobnego mam

@Proszę o kontakt

Może dobrze byłoby zebrać się w jednym miejscu w związku z tym? Ciekawa jestem czy im udało się to już rozwiązać. Nikt niestety nie wrócił z informacją zwrotną

@Stef

Będę dzwonił!

Jolanta
@Marek

Dasz znać jak sprawy się rozwijają?

@Wanda

Tak trzeba zrobić! Może się skontaktujemy?

@Jolanta

Też Pani (usunięte przez administratora) Jego brat, Marek, robi to samo!

@Marek

Widziałam jak w podobnych sytuacjach ktoś tworzył nowego maila i go podawał do kontaktu dla chętnych.

Kornel

Może mi ktoś podpowie czy firma potrzebuje teraz nowych pracowników?

Katarzyna

Jestem zaskoczona negatywnymi opiniami. Ja jestem bardzo zadowolona z zakupu od tego Pana. Uczciwie i profesjonalnie

Luca

Przestrzegam przed zakupem auta od tego człowieka, nie dość, że zawyżył cenę auta, to sprzedał uszkodzone i bez poinformowania kupującego. Dodatkowo, kiedy próbowano skontaktować się z ww to zablokował połączenia. Przez tego pana, jestem stratny 3 500 złotych! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Przestać oszukiwać klientów.

Zostaw merytoryczną opinię o Tylko Pewne Mateusz Styczyński - Warszawa

Tylko Pewne Mateusz Styczyński
3.7/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Aluzyjna 25e lok. 609
    03-149 Warszawa