counter
5 4 7 5 1
Pytanie Nowy wpis

Co jaki okres czasu w Prosky Kamil Traczyk można ubiegać się o podwyżkę?

Agnieszka W. Nowy wpis
@Pytanie

Jeśli pracownikowi zależy, realizuje założenia, wykonuje swoje obowiązki i jest zaangażowany w rozwój firmy to jak najbardziej może liczyć na na podwyżkę. W Prosky nie ma sztywnych reguł, wszystko zależy od pracownika.

Rafał Nowy wpis

Polecam tego pracodawcę. Bardzo dobra atmosfera pracy. Osoby pracujące w organizacji to specjaliści w swojej dziedzinie, więc zawsze można liczyć na wsparcie z ich strony. Szef docenia zaangażowanie i kreatywne podejście do zagadnienia. Dba o swoich pracowników co jest bardzo rzadko spotykane w "polskim" biznesie. Wspólnie podejmujemy decyzje, szybko reagując na potrzeby rynku. Wyścigu szczurów i niekończącej się procedury podjęcia choćby błahej decyzji tu nie doświadczysz. Polecam.

Krzysztof Nowy wpis
Klient

Firma godna polecenia! Miła i przyjazna atmosfera. Firma sprostała oczekiwaniom Polecam!!!

Wojciech Z.

Środowisko pracy bardzo przyjemne, dobra atmosfera, Szef dbający o dobro pracowników, jasne i proste zasady funkcjonowania firmy oraz cele pracowników na danym stanowisku.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Agnieszka W.

Jako osoba pracująca w firmie PROSKY mogę śmiało polecić firmę jako mega fajne miejsce pracy. Uczciwy pracodawca dbający o rozwój zawodowy pracowników poprzez liczne szkolenia i kursy. Zapewniający wszystkie niezbędne narzędzia pracy, terminowe wypłacanie należności i premie uznaniowe. Bezapelacyjnie przyjazna atmosfera pracy. Jak czegoś nie wiem zawsze mogę liczyć na pomoc mojego szefa, który jest wyjątkowo pozytywnym człowiekiem. Dba o pracowników i traktuje ich z należytym szacunkiem. Uważam że mam wspaniałą pracę, która daje mi zadowolenie, w której się spełniam, która daje mi poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji. Zdecydowanie jest to odpowiednie miejsce dla ambitnych osób, które chcą rozwinąć się zawodowo.

Nie ma osoby pracującej, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem? Jak obecnie wygląda praca w firmie Prosky Kamil Traczyk w mieście Warszawa? Wiecie co się dzieje? Czekamy na nowe opinie od zatrudnionych na temat Prosky Kamil Traczyk. Dajcie znać jak sytuacja wygląda obecnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Prosky Kamil Traczyk - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Zobacz wywiad