Opinie o Druknij.to Sebastian Mozer w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Druknij.to Sebastian Mozer. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Druknij.to Sebastian Mozer o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Druknij.to Sebastian Mozer w Warszawa

Hej, czy w firmie Druknij.to Sebastian Mozer płacą za nadgodziny?

Pracownik Nowy wpis

Tak, płacą.

Pracownik Nowy wpis

Tak, wszystko uczciwie wyliczone!

Pedro Nowy wpis

Taki spokój na forum może być jedynie wynikiem zadowolenia z pracy. Warto starać się i składać cv?

Sebastian Bakuła Nowy wpis

Pracodawca nie wypłaca należnego wynagrodzenia. Na umowę czekałem od lipca i do tej pory jej nie uzyskałem. Przy pytaniach o zapłatę, pracodawca blokuje numer telefonu, nie odbiera, na miejscu grozi pobiciem. Polecam z całego serca omijać szerokim łukiem. P.S. nawet jeśli ktoś dostaje umowę o pracę to z reguły na ćwierć lub połowę etatu, wypracowując faktycznie cały. Januszerka pełną parą.

anon

Z całego serca nie polecam pracy w tym (usunięte przez administratora) Na rozmowie kwalifikacyjnej kłamią w żywe oczy o podwyżkach i awansach a okazuje się że jest inaczej. Już pierwszego dnia w pracy każą wam robić rzeczy o których nie masz bladego pojęcia. Nie można iść na zwolnienie lekarskie bo po powrocie do pracy dostaniesz wypowiedzenie. Kierownictwo nie szanuje swoich pracowników. Trzeba uważać na "kolegów" z pracy bo obgadują w socjalnym to po pierwsze a po drugie donoszą do kierowniczki za każdy mały błąd. Z dnia na dzień bez przerwy zmieniają grafik bez pytania, brak weekendów wolnych i w soboty same popołudniówki.

Sebastian Mozer
@anon

Pani Ado, proszę nie zabawiać się w hejterkę to bardzo nie modne. Pani oszczerstwa są bardzo poważne i proszę wziąć pod uwagę że tego typu pomówienia są karalne. IP Pani komputera jest nam znane i występuje pod każdym Pani wpisem(anon, Krysia, rozczarowany, Anna, uciekinier), więc proszę się nie wysilać na zmianę nicków. Poza tym spamowanie wpisem co minutę nie dodaje im autentyczności. Pozdrawiam i życzę sukcesów.

Pracownik Biurowy

udana

od kiedy można zacząć i czy najniższa krajowa na połowicznej umowie będzie ok

rozczarowany

Czy wy tez musicie kupować papier toaletowy,albo przynosić swój?firmo wstydź się!!!! Zalujecie nawet papieru do kibla pracownikom! Niedługo to jeszcze będziemy za wodę spuszczaną w kibelku płacić. Takie rzeczy tylko w Druknij

Krysia

W firmie panuje mobbing. Dostajesz niska wypłatę na początku i dalej się to utrzymuje. Ludzi ze stażem pracy zwalniają, bo za dużo zarabiają i w to miejsce zatrudniają za niską wypłatę niedoświadczonych pracowników. Nie warto iść na zwolnienie lekarskie, bo po nim nie masz do czego wracać. Na każdym kroku przekręty. Jeśli nie umiesz ściemniać i jesteś uczciwy, to nie warto się zatrudniać.

(usunięte przez administratora) Cofanie i problemy z urlopem oraz kary za L4. Nie przestrzegają BHP więc o wypadek nie trudno. Sami fałszywi pracownicy, którzy nie szanują innych współpracowników. Mobbing przez Panią Dominikę został zgłoszony do PIPu, który bada sprawę. Przymus pracy w weekendy i święta. Szef karze brać nadgodziny za które nie płaci. Wieczne opóźnienia z wypłatami.

Sebastian Mozer
@Anna

Pani Ado, bo to prawdziwe imię, rozumiem rozczarowanie zakończeniem naszej współpracy(tylko dlaczego aż po czterech miesiącach), ale pragnę przypomnieć że rozstaliśmy się za porozumieniem stron. Z mojej strony przyczyną tej decyzji był sposób i jakość wykonywanej przez Panią pracy oraz brak podstawowych standardów higieny. Z Pani brak dopasowania do zgranego zespołu. Reszta wpisu to pomówienia i kłamstwa. Widzę również że kilka innych komentarzy powstało na przestrzeni kilkunastu minut od tego wpisu, musiała się Pani napracować. Z poważaniem, Sebastian Mozer

uciekinier

Odradzam tą firme wszystkim, chyba, że lubicie być traktowani jak nic niewarty śmieć.

Czy wiesz co słychać w firmie Druknij.to Sebastian Mozer w miejscowości Warszawa? Czekamy na Twój komentarz.

Mainstream

Czekacie na negatywne opinie? Odważnie.

Rozbawiony

Nie da się ocenić waszej firmy pozytywnie

Rozczarowana

Bardzo mil :) Szybka i miła obsługa, ceny przystępne. Naprawdę polecam.

@Rozczarowana

A co to ma wspólnego z pracą w tej firmie? Ta strona polega na opiniach o rozmowach kwalifikacyjnych i opiniach o pracodawcy, a nie wypowiedziach kupujących. Opinia powinna zostać zdjęta.

@Rozczarowana

Ktoś tu chyba nie widzi różnicy między opiniami z perspektywy klienta, a pracownika... mój pies ma więcej IQ niż autor wpisu

Katrina

Zdecydowanie polecam, przyszłam z małym zleceniem a mimo to zostałam potraktowana bardzo fachowo, doradzono mi jak najlepiej wykonać wydruk żeby jakoś była jak najlepsza. Poradzono mi co i jak poprawić, także obsługa pierwsza klasa! Polacam

@Katrina

@Katrina

Anonimowi

Totalne dno i wodorosty. Ta firma to jakaś porażka, odradzam.

Sasha

Ceny bardzo wygórowane i bardzo długo musiałam czekać na wycenę.

Sasha

Zdecydowanie nie polecam, przyszłam z małym zleceniem i zostałam przez to potraktowana jako klient mniej ważny. Dodatkowo jakoś nie była najlepsza. Ceny są również bardzo wygórowane. Odradzam!!!!

Nina

Poszukują pracownika, ale nie odbierają, ani nie odpisują na wiadomości OLX. Jak ktoś łaskawie odebrał w ich biurze ( numer znaleziony ma stronie) usłyszałam, że ktoś oddzwoni. I tak czekam od piątku. KPINA, szkoda zainteresowania.

Mainstream

Definitywnie nie polecam firmy. Termin druku długi, ale termin montażu ponad 2 tygodnie???? KARYGODNE!!! Jeszcze gdyby tego mało montażysta się nie zjawił i nie dostałam informacji i czekałem na miejscu jak głupi. Dzwonie do drukarni i Pani Krawczyk tłumaczy to zepsutym samochodem. Kolejna data ustalona czekanie kolejnego tygodnia, bo nie ma wolnych terminów. Montażysta znowu się nie zjawił i znowu brak informacji, a rano dziwiłem dowiedzieć się czy montaż się odbędzie i zostałam zapewniona przez tą samą Panią, że tak. I następnego dnia znowu usłyszałam, że montażysta zapomniał. Śmiech na sali. Zero wiarygodności. Obsługa niekompetentna jak widać, a przynajmniej ta Pani. Nie wiem co ona tam robi, ale skoro okłamuje klientów to powinna ponieść konsekwencje, nie każdy nadaje się do kontaktu z klientem. Cena za druk głupiej naklejki na drzwi z godzinami 60zł netto!!! I montaż 180zł netto. Cała akcja od dnia zamówienia trwała ponad 3 tygodnie. Porażka. Nawet nikt mnie nie przeprosił. Przy trzecim terminie montażu montażysta spóźnił się ponad 3h. Montaż zajął mu 5 min.

Stella

obsługa klienta fatalna, Pani Dominika wykazuje się ogromną niekompetencja ponieważ jeśli dzwonie o coś zapytać każe mi sprawdzić cenę na stronie lub napisać maila. Naprawdę tak trudno powiedzieć ile kosztuje wydruk? Rozumiem skomplikowane wyceny, ale koszt zwykłego druku A4 lub cena wizytówek? W mailach również przyjęcie zamówienia trwało 3 dni. Czas realizacji też pozostawia wiele do życzenia. Ceny wygórowane. Odradzam. Osobiście będę omijać szerokim łukiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Druknij.to Sebastian Mozer - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Druknij.to Sebastian Mozer?

Kandydaci do pracy w Druknij.to Sebastian Mozer napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Druknij.to Sebastian Mozer
1.4/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Wincentego Rzymowskiego 19
    02-697 Warszawa