Unite Design

Adres: Mazowiecka 14, 05-840 Brwinów

NIP: 5342310999 REGON: 142289111

1 16 10 5 1

Opinie o Unite Design

Filtruj opinie po kryteriach:

Ja

Najgorsza firma produkująca meble jaką w życiu spotkałem - prace wykonywanie niechlujnie, niezgodnie z projektem nie mówiąc o terminach, które najwyraźniej dla firmy nie istnieją. Firma nie poczuwa się również do odpowiedzialności za zniszczenia dokonane podczas montażu - obite i odrapane ściany, uszkodzone płytki na ścianie. Nie potrafili nawet wypoziomować szafy - musiałem wezwać inną firmę żeby naprawiła usterki pozostałe po tych partaczach, bo również w tym zakresie nie mieli sobie nic do zarzucenia. Zdecydowanie odradzam, a dla tych, którzy nadal jeszcze się zastanawiją czy podpisać umowę na wykonanie mebli, polecam obejrzenie szopy, w której meble są „produkowane” - osobiście bądź przez Google street view. Zdecydowanie odradzam!!!

Agnieszka
@Ja

Ten wątek służy do przekazywania informacji o jakości pracy i zatrudnienia w Unite Design. Opinii szukają tu zainteresowani podjęciem współpracy z tą firmą. Jeśli jesteś konsumentem, niezadowolonym z jakości produktów oferowanych przez Unite Design, spróbuj wyjaśnić te kwestie bezpośrednio z przedsiębiorstwem .

TakNie

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Unite Design o opisanie nowej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Dariusz

Szkoda, że obciążamy firmę za swoją złą pracę!!!

Nick

Ta firma to jakieś nieporozumienie a właściciel prostak (usunięte przez administratora) i cwaniak...zgarnia kase i dalej go już nic nie obchodzi....odradzam. Prostak kijem robiony z Brwinowa.

Tak3Nie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Unite Design? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Kuba

Musi być dobrze w firmie skoro nic nie piszecie?

Stanis

Nie polecam i odradzam. Meble wykonane niestarannie, niezgodnie z projektem, terminy niedotrzymywane. Olbrzymie trudności z wyegzekwowaniem wykonania poprawek. Właściciel arogancki i niewychowany.

Tak5Nie

Wilanów

Korzystaliśmy w tym roku (2017) z usług tej firmy. Umowa była precyzyjnie sformułowana i została dotrzymana zarówno co do zakresu, jakości jak i terminu. Pracownicy znają się na rzemiośle, przy projektowaniu pełne doradztwo i życzliwość. Jesteśmy zadowoleni i możemy polecać. T. i J. P.

Tak1Nie1

iss

Zdecydowanie odradzam korzystanie z usług tej firmy. Jest to firma nierzetelna, nie dotrzymująca terminów, wykonująca meble niezgodnie z projektem i odrzucająca od siebie odpowiedzialność za to. Poza tym jej właściciel jest zwykłym chamem i prostakiem, w dodatku pozującym na podwarszawskiego cwaniaczka.

Tak25Nie

Zostaw opinię o Unite Design - Brwinów

Chcę opublikować: