Unite Design

Brwinów

Unite Design

Opinie o Unite Design

Ja

Najgorsza firma produkująca meble jaką w życiu spotkałem - prace wykonywanie niechlujnie, niezgodnie z projektem nie mówiąc o terminach, które najwyraźniej dla firmy nie istnieją. Firma nie poczuwa się również do odpowiedzialności za zniszczenia dokonane podczas montażu - obite i odrapane ściany, uszkodzone płytki na ścianie. Nie potrafili nawet wypoziomować szafy - musiałem wezwać inną firmę żeby naprawiła usterki pozostałe po tych partaczach, bo również w tym zakresie nie mieli sobie nic do zarzucenia. Zdecydowanie odradzam, a dla tych, którzy nadal jeszcze się zastanawiją czy podpisać umowę na wykonanie mebli, polecam obejrzenie szopy, w której meble są „produkowane” - osobiście bądź przez Google street view. Zdecydowanie odradzam!!!

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Unite Design o opisanie nowej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Dariusz

Szkoda, że obciążamy firmę za swoją złą pracę!!!

Szukasz pracy?

Nick

Ta firma to jakieś nieporozumienie a właściciel prostak (usunięte przez administratora) i cwaniak...zgarnia kase i dalej go już nic nie obchodzi....odradzam. Prostak kijem robiony z Brwinowa.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Unite Design? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Kuba

Musi być dobrze w firmie skoro nic nie piszecie?

Stanis

Nie polecam i odradzam. Meble wykonane niestarannie, niezgodnie z projektem, terminy niedotrzymywane. Olbrzymie trudności z wyegzekwowaniem wykonania poprawek. Właściciel arogancki i niewychowany.

Wilanów

Korzystaliśmy w tym roku (2017) z usług tej firmy. Umowa była precyzyjnie sformułowana i została dotrzymana zarówno co do zakresu, jakości jak i terminu. Pracownicy znają się na rzemiośle, przy projektowaniu pełne doradztwo i życzliwość. Jesteśmy zadowoleni i możemy polecać. T. i J. P.

iss

Zdecydowanie odradzam korzystanie z usług tej firmy. Jest to firma nierzetelna, nie dotrzymująca terminów, wykonująca meble niezgodnie z projektem i odrzucająca od siebie odpowiedzialność za to. Poza tym jej właściciel jest zwykłym chamem i prostakiem, w dodatku pozującym na podwarszawskiego cwaniaczka.

Zostaw opinię o Unite Design - Brwinów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Unite Design