Unite Design

Brwinów

Opinie o Unite Design

Stanis

Nie polecam i odradzam. Meble wykonane niestarannie, niezgodnie z projektem, terminy niedotrzymywane. Olbrzymie trudności z wyegzekwowaniem wykonania poprawek. Właściciel arogancki i niewychowany.

Wilanów

Korzystaliśmy w tym roku (2017) z usług tej firmy. Umowa była precyzyjnie sformułowana i została dotrzymana zarówno co do zakresu, jakości jak i terminu. Pracownicy znają się na rzemiośle, przy projektowaniu pełne doradztwo i życzliwość. Jesteśmy zadowoleni i możemy polecać. T. i J. P.

iss

Zdecydowanie odradzam korzystanie z usług tej firmy. Jest to firma nierzetelna, nie dotrzymująca terminów, wykonująca meble niezgodnie z projektem i odrzucająca od siebie odpowiedzialność za to. Poza tym jej właściciel jest zwykłym chamem i prostakiem, w dodatku pozującym na podwarszawskiego cwaniaczka.

Zostaw opinię o Unite Design - Brwinów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Unite Design