Opinie o Mijas-Bud Daniel Mijas w Mińsk Mazowiecki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Mijas-Bud Daniel Mijas. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Mijas-Bud Daniel Mijas o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mijas-Bud Daniel Mijas w Mińsk Mazowiecki

Patrykos

Wiem dla kogo on działa, gdzie teraz przebywają, podawajcie maile a się dogadamy.

znajomy

Znam chłopaka.. nie ma złych intencji ale potrafi przegiąć z używkami i trochę popłynąć. Z tego co wiem chłopak popadł w straszne dlugi bo 50 procent firm mu nie zaplacilo przez takie fora. Zobaczyli że mają okazję nie płacić i nie płacą.. a potem inne firmy ścigają dannego i tak koło się zamyka..

@znajomy

Mi nie zapłacił za wykonaną usługę( 6 miesięcy mineło) . Spedycja od której wziął ładunek mijasbud zapłaciłla mu po tygodniu od wykonania usługi . Zapłaciła mu jednocześnie w trybie skonto za 5 transportów które przewoźnicy wykonali harytatywnie dla daniela mijasa. Mijasbud brał ładunek za 1600 euro a sprzedawał dalej za 1800 euro z góry zakładając że za niego nigdy nie zapłaci.

Radosław
@znajomy

No nie do końca tak jest, jak "znajomy" pisze. Zawsze winny się tłumaczy...! Niech znajomi nie słuchają bzdur i pokrętnych tłumaczeń. Sprawa z bezprawnymi notami pojawiła się dość szybko w przypadku firmy mijas-bud. Najpierw próbowali uwiarygodnic się na rynku i zapalcili za kilkanascie transportów, a później wszystkich podwykonawców "kroili" na bezprawnych notach. Najprawdopodobniej zlecenia od klientów brali w niższych stawkach niż płacili przewoźnikom, bo skąd Mijas-Bud z wpisem w PKD typu "tapetowanie i układanie posadzek" miał by mieć zlecenia, skoro rynek transportowy jest bardzo konkurencyjny i wielkie firmy z kapitałem i historią nie zawsze mają zlecenia "łatwo sprzedawalne" na giełdach transportowych. Z dużym prawdopodobieństwem był "wesołym słupem" za część zgarniętych pieniędzy a biznesem kręcili, jego koledzy "duchy". Pan Danny nie miał doświadczenia branżowego i kierował tym faktycznie ktoś innym,w czasie gdy Danny się cieszył, że kasa wpada. Nie ma usprawiedliwnia dla Pana Danego, bo jest dorosołym człowiekiem i każdy odpowiada za swoje czyny . W tym przypadku jest to pospolite złodziejstwo i tłuamczenia, że klienci nie płacili i wykorzystali sytuacje są wyssaną z palca półprawdą.

tadzio

Sądzić dziada, zgłaszać do prokuratury, sądu, US i gdzie się da jeszcze, niech zobaczy ze jednak przewoźnicy nie odpuszczają i niech zapłaci za oszustwa a choćby tylko swoim zdrowiem, jeśli tak będziemy postępować i zgłaszać nawet najmniejsze sprawy może będzie mniej oszustów w przyszłości.

Samorządowiec

Uwaga, Danny'ego, jako zagorzałego lokalnego patryjotę będzie można spotkać na wyborach samorządowych. Każdy pragnący się z nim spotkać na audiencji może się pojawić przy urnie.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Mijas-Bud Daniel Mijas spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Vick

Dno totalne

Jula

Auto podstawione na zaladunek a tam brak jakikolwiek informacji o ładunku. Tego samego dnia Firma w momencie znikła z giełdy, telefony poza zasięgiem, a teraz straszą Kaczmarskim i windykacją za niewywiazanie się z umowy. Panie Mijas dostanie Pan oczywiście, ale parę ładnych lat za kratkami za te wszystkie krzywdy i zszarpane nerwy uczciwych ludzi!!!!!

XYZ
@Jula

Ma (usunięte przez administratora) tupet. Tylu uczcieych ludzi oszukał. Szukaja go wierzyciele ifirmy windykacyjne. Jakąkolwiek korespondencje przestał odbierać, sprawy w sądzie i prokuraturze a ten idzie na bezczelnego i jeszcze próbuje wyłudzić pieniądze strasząc windykacja. Bezczelność ludzi nie zna granic. Olać dziada niech idzie do sądu. Sam brał ładunki taniej a sprzedawał drożej bo planował ze nigdy za te uslugi nie zapłaci. Po zaginieciu mijasa pewna spedycja zrobiła go w chouja , płacąc za transport bezposrednio przewoznikowi który fizycznie wykonał usługę z pominieciem oszusta. Ich takze zaczął straszyć sądem, windykacja, wpisaniem do BIK. Idzie na bezczelnego aby tylko wyrwać (ukraść) jakiekolwiek pieniądze . Jechać z gnojem gdzie sie da. Oszukał perfidnie mnustwo ludzi i nadal próbuje wyłudzić pieniądze. To sprawa do prokuratury.

@Jula

Jula poproszę o informację czy rzeczywiście Kaczmarski podejmie windykacje przeciwko Tobie czy tylko tak straszy. Jesli tak to skorzystamy z jego usług przeciwko mijasowi. Obecna windykacja mało skuteczna albo się dogadali.

Jula
@Oszukany

Witaj,(usunięte przez administratora) od 2 tyg milczy dzwonili i wysyłali ponaglenia zapłaty w końcu powiedziałam: że szkoda ich czasu bo nie zapłacimy oszustowi, jak również wystosowałam e-mail z zaistniałą sytuacją. Pani z Windykacji powiedziała również, że nie dostała odpowiedzi od pośrednika"FIRMY ROKU'' więc poinformowałam ją, że czekam z niecierpliwością aż pośrednik ustosunkuje się do mojego pisma i proszę aby nie dzwoniła i nie zawracała mi d*** pierdołami. A (usunięte przez administratora) to chyba sobie sprawy nie zdaje z kim współpracuje.......

Znajdę go.

Oj Danielku, Danielku. Wiem, że czytasz to forum - wiedz, że jestem krok za Tobą. Niebawem się spotkamy. Pójdziemy razem na spacer do bankomatu! FU!

Realista
@Znajdę go.

Znajdziesz i co zrobisz? On już całą kasę roztrwonił, nie ma nic, a więc nic nie odzyskasz. Pożył sobie pół roku za cudze, pobawił się z glonojadem, a teraz wróci szara rzeczywistość, sprawa nieco przycichnie i znowu będzie kombinował kogo oskubać.

Znajdę go.

Moja fv na 4800 przeterminowana jest o ponad 50 dni. Wysłane zostały wezwania, zgłoszone do transa. Teraz idzie wniosek do sądu. Danielka sam znajdę, jak nie teraz to w przyszłym roku, a jak nie to za dwa lata.

Ewelina
@Znajdę go.

Podłączam się. Mam u tego gnoja 7800 zł i tez nie zamierzam odpuścić. Chołota nie będzie się panoszyła kosztem uczciwie pracujących przedsiębiorców. Jak mijas bedzie gnił w (usunięte przez administratora) osobiście postaram się o widzenie i przypomnę mu że do końca życia będzie zwykłym zerem z masą długów. Gównianego tv na raty nie dostanie a w sieci nic nie ginie.

Oszukana
@Ewelina

Niestety Mijas jest oszustem , też u niego ma 7000 zł , wezwania się wracają ale od niego dostałam note na 50% frachtu bo dokumenty niby nie na czas , typowy słup, który oszukał tylu ludzi , ten kto go broni to jego człowiek dla wybielenia a fakty są inne. Popieram wszystkich poszkodowanych.

Jarosław
@Znajdę go.

Opala się na Krecie ze swoim glonojadem.

Jarosław
@Ewelina

Gnije na słońcu na Krecie, żeby ten glonojad mu usechł.

Znajdę go
@Jarosław

Ale ktoś Note za brak dokumentów w terminie 7 dni wysłał. Moje poszły od razu, termin 7 dni zachowałem. 50 dni faktura przeterminowana, a on mi Note wystawił. Hahahaha

@Znajdę go

Aha, nota przyszła wczoraj???? smiech

Michał Matysiak Euro-trans

Ja na szczęście zdążyłem przed kryzysem tej firmy i dostałem pieniądze za transport. Niestety z tego co wiem ktoś chłopaka ostro oszukał do tego firmy nie płacą przez całe zamieszanie i opinie i chłopak jest w czarnej d.ie Golas nie ma z czego płacić dalej..

Zygmunt Kulig
@Michał Matysiak Euro-trans

Popieram u mnie też wszystko bez zarzuty. Jak to często bywa pewnie hejt wali jedna osoba pod różnymi nazwami rzekomo poszkodowana. Jak ktoś poszkodowany to do sądu a nie pisanie takich rzeczy... To co można tu wyczytać świadczy o tej osobie co sobą reprezentuje. Pozdrawiamy hejterow! ????

@Zygmunt Kulig

Piszę kolejny raz ze mnustwo spraw już masz w sądzie i to sa fakty. Ato co pis, e to jest 100 %prawdy. Jesli twierdzisz że cie pomawiam to złóż doniesienie na policji. Okolo200 tys dlugu na transie plus już jestes wpisany do KRD. To są fakty ktore kazdy moze sprawdzić i zweryfikowac kto kłamie. Ukrywasz się, nie odbierasz korespondencji i telefonów od dłużników więc to jest jedyny sposób jakiegokolwiek kontaktu z tobą.

Obrońca
@Oszukany

Jak jesteś taki cwany to podaj do ogólnej wiadomości dane swojej firmy. Śmieszy mnie to jak można pisać o kimś nie podając swoich danych. Przecież to tylko potwierdza to jak ktoś tu napisał że to jedna tą samą osoba piszę te wszystkie negatywne komentarze w dodatku się powtarzając. Proszę podać dane i fakty a nie głupoty pisanie..

@Michał Matysiak Euro-trans

Wiem że za transport który ja wykonałem, firma mijasbud miała zapłacone przez nadawcę w trybie ekspresowym. Tylko jakoś mi zapomniał zapłacić.

@Obrońca

Wymagac to ty se możesz. Ale od swojej k... smieciu. Jesli uwazasz ze cię pomawiam to zgłoś na policję. Ja w twojej sprawie bylem w Grodzisku na komendzie. Napisalem ci gdzie możesz sobie sprawdzić ile kasy zalegasz za wykonane usługi. To są fakty ktorych nie oszukasz i każdy zainteresowany może sprawdzić. Fakty są takie ze wykonałem dla ciebie smieciou usługę transportową bez zastrzeżeń. Zapisałeś w zleceniu transportowym śmieszny , nie zgodny z konwencją CMR zapis - 7 dni na dostarczenie dokumentów. Moje dokumenty transportowe były awizowane u ciebie na poczcie 6 dnia od rozładunku wiec teoretycznie wszystko ok. Do dziś brak jakiejkolwiek zapłaty za wykonana usługę i brak jakiegokolwiek kontaktu. Byłem u ciebie w mieszkaniu na kawce ale ciebie trudno zastać a ta stara baba podobno nie wie gdzie jej wnusio pasożyt przebywa. To są fakty.

Zadowolony klient
@Oszukany

(usunięte przez administratora) jesteś Ty, widać jak piszesz. Kultura na najwyższym poziomie. Ta odpowiedź nie pisze żaden jacha tylko zadowolony klient, który nie może czytać ile nienawiści w człowieku.

Agnes Magnes
@Zadowolony klient

Nie myl nienawiści z faktami. Co ma jedno z drugim wspólnego... A fakty są takie że Mijas Bud Daniel Mijasz to (usunięte przez administratora) i(usunięte przez administratora). Karma is a(usunięte przez administratora). Cierpliwości...

Sagnes
@Agnes Magnes

Odrazu widać kto się podszywał pod jacha w komentarzach..

Rozżalona
@Obrońca

Może Obrońca niech się puknie w ł..b.Mijas to oszust

Rozżalona
@Obrońca

podaj e mail wyślę ci potwierdzenie że to oszust

@Zadowolony klient

nie pisz głupot śmieciu jak nie płacisz . Mnie tez oszukałeś , a za transport dostałeś pieniądze bo doszedłem do źródła. Sprzedałeś mi zlecenie za ta sama kwotę za którą je wziąłeś od innej spedycji. Typowo działałeś żeby mnie oszukać .

Android.

Tak szukaja Januszy biznesu ewentualnie słupów. Także wal jak w dym. Opinie Mijas Bud ma doskonałe. W trakcie wystawiania referencji jest prokuratura rejonowa, BIK, KRD, Hermes i Kaczmarski Inkasso. W niedalekiej przyszlosci Danielek debilek wybiera sie na bardzo dlugi i jakze zasłużony urlop. Do ZK. Więc aplikuj poki czas.

Wkurzony

Zapłaty brak, wezwania wracają bo nikt nie odbiera poczty, ale świeżo wystawiona nota obciązeniowa dotarła że niby nie dostarczone dokumenty na czas, przesadzają, sprawy oczywiście nie odpuszczamy, usługa wykonana, oszust Daniel Mijas musi ponieść konsekwencje!

sam sobie raj

Byłem u staruchy, popytałem sąsiadów. Wypowiadają się o Danielu z troską, którą wyraża się mówiąc o dziecku z daunem. Według nich Daniel to typowy bezmózg, którego inteligencja nie pozwala nawet zawiązać sobie sznurówek w butach - dlatego nosi tenisówki lub rzepy. To, że ktoś go wrabia, to jest jasne. Danny przyfirmował swoim nazwiskiem firmę, dostał pewnie kilka tysięcy złotych i nie ogarnia nawet tego, w jakie gó**o się wpasował, do tej pory chodzi z uśmiechniętą gębą i zamiast się zastanowić jak wybrnąć, śmiga na wakacje z glonojadem. Pytanie, czy Jacha wsypie swoich "kolegów" na policje, czy nadal będzie ich ziomeczkiem i pójdzie siedzieć za nich?

Realista

Nie liczę na to, że odzyskam należności, ale na pewno "Jacha" będzie siedział. Dajcie na wstrzymanie, niech odpowiednie służby się tym zajmą.

Natalia.

Biedny (usunięte przez administratora)-oszukało go Yeti albo stado jednorożców. Zapewne dlatego chowa się jak szczur po kanałach. I wszyscy się na niewinnego uwzięli-BIK, KRD, prokuratura, sąd w Grodzisku, Transinkasso, Hermes i Kaczmarski.

Maciej Krok

Jak ktoś partoli transport to kasy nie otrzymuje. Głupoty tu każdy może wypisywać.. i nawet podszywać się pod samego "danego"

Kibic ola sobieraj
@Maciej Krok

Tylko wytlumacz jakim sposobem na transie mijasbud ma około 200 tys długu. Wszyscy jednocześnie spartolili wszystkie transporty? I dlaczego daniel mijas jest w KRD. A zapewne bedzie wiecej zgłoszeń. I z jakiego powodu US prowadzi postepowanie w sprawie mijasbud. I z jakiego powodu daniel mijas sie ukrywa skoro jest niewinny? I dlaczego toczy się kilkanaście postępowań sądowych przeciwko mijasbud? Problemy dopiero ci sie zaczną. Robiłeś za słupa swiadomie firmując swoimi danymi osobowymi (Himalaje głupoty). Dostałeś parę groszy na odczepne plus mnóstwo problemów i kpmornika na łbie. Fascynujesz mnie i ciekawy jestem jaki bedzie twój koniec. (śmietnik na przemian z ZK) Pozdrawiam.

Zygmunt
@Kibic ola sobieraj

A skąd takie wieści o skarbówce i innych? Skąd wiadomo że się ukrywa? Mało ludzi traci płynność finansową? Smieszne... I jak zwykle kazdy anonim mocny hehe

@Zygmunt

Bo sam osobiście poczyniłem w tej sprawie pewne kroki aby miał możliwie jak najwiecej problemów. Z tego co mi wiadomo to nie tylko ja zapewniam atrakcje oszuestowi mijasowi. To nie chodzi o pieniadze tylko o zasady. Bylem u twojej babki na kwadracie dlatego wiem ze sie ukrywasz. A stara klamie jak z nut. Rozmawiałem z twoimi sasiadami i wedlug opowiesci jesteś zwykłym cweuelem.

@Zygmunt

A osobiscie zapewne spotkamy się na twojej sprawie karnej. Ja w roli świadka. Bo w prokuraturze także już się tobą zajmują.

Anonimus

A jestem Superman jacha i kim tam chcecie. I na Hawaje lecę dziś o 12 hahaha To też pewnie lyjniecie głupi ludzie hahaha

Sąsiadka z bloku
@Anonimus

Mierzysz wszystkich własną miarą. To że ty danny jacha jesteś głoopi nie znaczy że każdy taki jest. Przecież jestes. gołodupiec Tyle masz co zapier... . Dostałeś trochę drobnych za wykorzystanie swoich danych jako słup i udajesz " wielkiego cfaniaka". Kasa pewnie się konczy a problemy zaczynają. Zrobili cie w chouja jak chłopka w sądzie.

Pan sąsiad
@Sąsiadka z bloku

Przecież to nie ten cały jacha to pisze co wy nie widzicie że to ktoś sobie (usunięte przez administratora) z gościa robi że leci na Hawaje czy gdzieś czy coś????? Jak dzieci wierzycie we wszystko co tu kto co pisze !?!?! Ogarnięcie się ludziki

Sasiadka z bloku
@Pan sąsiad

Żeby leciec na Hawaje to trzeba mieć pieniądze. A to tylko zwykły SŁUP gołodupiec. Dostał grosze i zaczynaja się kończyć. A w co ja wierzę to już moja sprawa. Robił to świadomie a teraz poniesie konsekwencje. Proste.

Kolko

Dzień dobry ja zglaszam wielki pozytyw. Wszystko O.K.

Kolko
@Kolko

Znaczy transport wykonany prawidłowo (wielki pozytyw) tylko brak zapłaty.

Miśka

Mnie Jacha oszukał na 8.000. Będę żyć. W zamian spora grupę zafundowaliśmy mu pozew zbiorowy w prokuraturze, kontrolę skarbowki i cierpliwie czekamy. Będą wyroki i gnoj posiedzi. Postaramy się również aby dostał 10 cio letni zakaz prowadzenia działalności gospodarczej. Nie wspomnę o wszelkich zgłoszeniach do BIG i wpisaniu do KRD. G. ó. w. n. a na raty nie dostanie do śmierci. Wpisując jego personalna w sieci wyskakuje jedno słowo :O. S. Z. U. S. T. W sieci nic nie ginie. Także będzie wesoło. Jak to mówią karma wraca- wystarczy poczekać. Śmieć zawsze będzie smieciem. Nawet chwilowo odziany w złoto. Pozdrawiam uczciwych przewoźników a na takich ś.m.i.e.c.i jak jacha mam tylko określenie Z.E.R.O- T. O. T. A. L. N. E.

Ulcia
@Miśka

czy mozna jeszcze dołączyć do pozwu zbiorowego...?

Kajka
@Miśka

również pytanie czy można się podłączyć

Daniel

Lecimy z moją księżniczką na Kretę! Czas najwyższy na zasłużony odpoczynek !

Lila
@Daniel

Spoko, odpoczywaj a jak wrócisz sprawdź sobie pozdrowienia z KRD :) usrany jesteś do końca życia Jacha ha ha ha :)

Jacha? Cha! Cha! Cha!

Pierwszy milion trzeba ukraść!

Zostaw merytoryczną opinię o Mijas-Bud Daniel Mijas - Mińsk Mazowiecki

• Jak się pracuje w Mijas-Bud Daniel Mijas?

Zobacz opinie na temat firmy Mijas-Bud Daniel Mijas tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mijas-Bud Daniel Mijas?

Mijas-Bud Daniel Mijas
2.4/5 Na podstawie 83 ocen.
  • S. Żeromskiego 25B lok. 2
    05-825 Mińsk Mazowiecki