Opinie o Mijas-Bud Daniel Mijas w Mińsk Mazowiecki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Mijas-Bud Daniel Mijas. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Mijas-Bud Daniel Mijas o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mijas-Bud Daniel Mijas w Mińsk Mazowiecki

Danny

When I do good, I feel good. When I do bad, I feel bad. That's my religion.

Mikołaj

Śmieć odziany nawet i w złoto zawsze będzie śmieciem. A za kilka lat kasa się skończy ale smród zostanie na zawsze. Głupiego TV na raty do usranej śmierci nie dostanie. Był zerem. Jest zerem. I jako zero zdechnie.

Aaaa

Raz już ciebie i twoją rodzine los ukarał. Rodzice na cmentarzu a ciebie pasożycie musiała wychować babka. I nigdy nie wiesz co cie smieciu jeszcze w życiu spotka. Ciesz się puki możesz bo tak zawsze nie będzie. Z życiem jest jak z tym gó...m na kole, raz na górze raz na dole. A pisząc takie wierszyki potwierdzasz tylko że jesteś prostym chłopkiem co sie cieszy że udało mu się uczciwych ludzi oszukać. Tyle co ty ukradłeś to ludzie potrafią w przeciagu paru miesiecy uczciwie zarobić i sie nie podniecają jak ty. Jestes w Grodzisku zwykły (usunięte przez administratora)

Mike.

Na Żeromskiego babka już wierzycielom drzwi nie otwiera, radzę napier... ile wlezie. A MIjas spier... jak szczur z tonącego okrętu.

bart
@Mike.

Ja obstawiam, że do UK pojedzie na balety a nie beda go sluzby scigac za 200 czy 300 tysiecy. Nie wierze w to, ze pojedzie siedziec.

@bart

A ja nie wierzę że Urzad Skarbowy odpuści. Całe życie nie będzie się ukrywał.Przed podatkami nie ucieknie tymbardziej że US w Grodzisku Mazowieckim prowadzi już postepiwanie w jego sprawie. W BIKu jego dane zostaną do czasu spłacenia wszystkich zobowiązań. Przyjdzie czas że bedzie mu to bardzo przeszkadzać. A to co ukradł na całe zycie nie wystarczy. A babkę przypilnować , porozmawiać w cztery oczy i zaraz kasa sie znajdzie. Bo stara nad grobem stoi i klamie jak z nut. Wychowała pasożytyta a teraz go chroni przed wierzycielami. Tyle samo warta co on.

@bart

Także pogratulować wyboru kariery zawodowej. Już na starcie ukrywanie się przed wierzycielami i organami państwowymi. A koniec kariery gdzie bedzie? Zapewne na śmietniku.

Danny

Kłamstwa! Ludzie nie potrafią po prostu zdzierżyć, że komuś biznes idzie lepiej niż im!!! Proponuję maść na ból d***, powinna pomóc. Wszystkie faktury opłacone zgodnie z umowami zawartymi z przewoźnikami. Jeżeli coś nie zostało opłacone lub opłacone z pomniejszeniem o notę, to tylko i wyłącznie z rażącej winy drugiej strony. Janusze i Grażyny, gdybyście zajeli się na poważnie biznesem, to nie mieli byście problemów - sugeruję wziąć się do roboty, a nie pasożytować. Za partactwo zapłata się nie należy!!!

@Danny

Drogi Panie Danny, To nie są żadne kłamstwa. Oszukał "Pan" wielu ludzi, biorąc zlecenia od dowolnych spedycji i sprzedając je dalej, często sporo drożej zwykłym przewoźnikom. Planował "Pan " od początku "natrzepać kasiure" na obciążeniach dla przewoźników, a nie na swojej pracy. Z rozmysłem w zleceniach był skrócony termin na dosłanie dokumentów, żeby po 1 dniu przeterminowania wysyłać noty na 50% frachtu. Nie powiem, że to chamskie, mimo, że takie właśnie jest. Powiem, natomiast, że to po prostu niegodziwe. Takich rzeczy się nie robi. Pomijając sam fakt obciążeń, są też faktury, które w ogóle nie zostały zapłacone, bez choćby słowa wyjaśnienia. Telefon, mimo dziesiątek wykonanych połączeń milczy. Panie Danny, pamiętaj - na Sądzie Ostatecznym - wszyscy będziemy równi i każdy otrzyma to na co zasłużył, a Ciebie niestety czeka wieczne potępienie. Jest jeden sposób, żeby tego uniknąć. Musisz przeprosić i zadośćuczynić wszystkim oszukanym ludziom. Liczę na to, że się nawrócisz z tej złej ścieżki i uregulujesz wszelkie roszczenia. Życzę Ci, że tak właśnie się stanie, a nazwa firmy, a jednocześnie Twoje nazwisko, przestanie oznaczać w języku potocznym OSZUSTA, a zacznie oznaczać kogoś, kogo należy szanować.

Sobieraj Ola
@Danny

,, Biznesmenie'' a te 100.000 zł długu na Transie skąd się wzięło. (usunięte przez administratora) dziada są ludzie odpowiedni którzy się takimi zajmują. Jacha będzie się śmiał jak będzie musiał wszystko co do złotówki wraz z odsetkami oddać. Na Grodzisku już Fama o nim poszła. Biznesmen z koziej (usunięte przez administratora) ha ha ha.

@Danny

Kłamstwa ? Popłacone faktury chyba Pan nie wie co pisze , kogo pan broni chyba samego siebie ? Firma krzak , nabrała zleceń a nie pozapłacała przewoźnikom , Proszę wszystkich o udostępnianie i nagłaśnianie sprawy, bo to tylko nadaje się do Prokuratury, celowe wyłudzenie pieniędzy, mam nadzieje , że zapłaci za to !!!!!!1

Rozżalona
@Danny

Jak jesteś takim uczciwym człowiekiem to poopłacaj faktury i nikt nie będzie szargał twojego ''dobrego imienia''Puki co jesteś oszust panie Danny.jeśli zbierasz na lekarza bo chorujesz to oby ci nie wystarczyło a jeśli poprostu jesteś oszustem to miłego gnicia na całym ciele

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Mijas-Bud Daniel Mijas spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
Adrian K.

Nigdy nie sądziłem, że ludzie mogą być takimi KANALIAMI! Wszyscy przewoźnicy, którzy dotrzymali warunków zleceń - otrzymali zapłatę za faktury. To, co państwo robicie jest próbą wyłudzenia. Powinniście się Państwo wstydzić. Swoim zachowaniem doprowadziliście do zamknięcia dobrze prosperującej firmy i utraty pracy kilku osób. Nawet nie zdajecie sobie Państwo sprawy, co musi teraz czuć Pan Daniel, którego dobre imię jest w tym momencie bezpodstawnie szargane.

Buggy
@Adrian K.

Radzę leczyć się na nogi bo na łeb już za późno. Oszukał wielu przewoźników mimo prawidłowo wykonanych transportów i dokumentów dostarczonych w terminie, uczciwi ludzie nie zobaczyli nawet złotówki. Kanalia to Mijas i powinien zgnoic w więzieniu za swoje machlojki. A jego pracownicy dziwnym trafem się zawinęli razem z nim. Na szczęście są odpowiednie firmy i instytucje działające w obronie uczciwych ludzi i takiego złodzieja jak Mijas sprowadzą na dno. Kwestia czasu.

@Adrian K.

Oczywiscie ze nie wiem co czuje oszust mijas bo nigdy (usunięte przez administratora) nie byłem. Wykonałem zgodnie ze zleceniem usługę transportową i szustego dnia dokumenty były dostarczone pod wskazany adres. Do dzis brak zapłaty i zero jakiegokolwiek kontaktu z oszustem mijasem. Bylem z wizytą domową u "byznesmena" ale trudno go zastać. Mieszka tam tylko jego babka która twierdzi ze nie wie gdzie wnusio sie podziewa i kazdemu podaje inny numer telefonu do złodzieja . Wychowala gnide a teraz go kryje. Skoro tak dobrze prosperowała firma to dlaczego ją zablokowali na Transie z długiem 100tys zł? To zwykły (usunięte przez administratora) co chciał się szybko dorobić nie płacąc za wykonane usługi. Panie Adrian K vel daniel mijas są osoby co ci te pieniadze z gardła wyciągną. Jestes prosty chłopak i zdziwisz sie jak smutni panowie zawitają do drzwi . Babka ci wtedy nie pomoże.

Ferdek
@Xyz

Babka dostaje od wnusia druga emeryturę, nie wsypie cwaniaka.

@Adrian K.

Totalna bzdura co P wypisujesz wisi mi kasę za fakturę od MAJA i nie ma zamiaru zapłacić.

mk
@Adrian K.

ma ktos namiar na tego pasozyta??

Ulcia
@Adrian K.

chyba żeś się z d...niem na rozumy pozamieniał faktury nie opłacone .Oszust

EMPE

wystarczy wejść na transinkasso i zobaczyc że firma mijas wisi ludziom mnóstwo pieniędzy

oszukana
@EMPE

Myśle, że granica 200.000 pln na samym transinkasso pękła :( !, a należy brać pod uwagę to, że nie wszyscy tam zgłaszają wierzytelności.

Dawid

Firma szeust nie placi sam daje sprawe do sadu i do skarbówki .

@Dawid

Witam. Każdą niezapłaconą fakturę przez firme mijasbud prosimy zgłaszać do Urzedu Skarbowego w Grodzisku Mazowieckim. Prowadzone jest postępowanie w sprawie mijasa.

Wkufiony

Oficjalnie Danielek nie ma ani grosza, nie zarabia, nie ma żadnych innych źródeł dochodów z których dałoby się ściągnąć kase. Kufa paranoja, 7k w plecy i bez widoku na zwrot... Przestrzegam!

Agnes Magnes
@Wkufiony

Oficjalnie Daniel Mijas to (usunięte przez administratora) i oszust. W Warszawie na Smoleńskiej widywany. Sprawa w prokuraturze, prędzej czy później pójdzie siedzieć. Taka nasza satysfakcja. Może tam gnoja dojadą.

@Wkufiony

Przerabialismy juz takich i finał ich był w pace. Kasy sie nie odzyska, nie pierwszy i nie ostatni raz ale gnój bedzie siedział. Kilka spraw w prokuraturze jest i urząd skarbowy tez nie odpusci. To zwykły prosty chłopek jest.

IgyZ
@Oszukany

Zwykły prosty chłopek, a tylu wyjadaczy transportu zrobił w chuoja? Niesamowite.

@IgyZ

Czy zrobił w chouja to się dopiero okaże. Przerabialismy juz takiego frajera co też zapomniał zapłacić za transporty i sie zawinął. Po dwóch latach przyprowadzili go do Sądu w kajdankach prosto z paki. Widok bezcenny. Ty też masz juz kilka spraw w prokuraturze i urzad skarbowy tez już prowadzi kontrole. A ich prosty chłopku w chouja pewnie nie zrobisz. Pożyjemy zobaczymy.

Nadzieja
@Oszukany

A może to tylko taki mały żarcik ze strony Daniela i planuje wszystko oddać?

@Nadzieja

Mało mnie to interesuje co planuje oszuest daniel mijas. Pewnych spraw się nie odpuszcza dla zasady.

@Nadzieja

Gołodupiec, tyle ma ile ukradnie.

Hammurabi
@XYZ

Nie taki znowu gołodupiec. Hashtagi od Daniela: #polskifacet #polishman #lacoste #tommyhilfiger #gschock #redalert #mercedes-benz #carl-zeiss Dzięki Państwa Pieniądzom bawi się świetnie.

@Hammurabi

Daniel mijas chwalisz się czy żalisz że okradłeś ludzi i za ich pieniądze chwilowo żyjesz jak normalny człowiek. Te sto pare tyś co ukradłeś na całe zycie nie wystarczy ci. Zobacz baranie jaką już masz opinie na tym forum. Jestes prosty chłopek co się cieszy ze okradł uczciwych ludzi i z tego faktu jest niezwykle dumny. Kasa sie szybko skończy a konsekwencje zostaną. Glupiego telefonu nie wezmiesz baranie na abonament bo bedziesz BIK ale ty jesteś za glupi żeby o tym myśleć. "cfaniak" narobił długów na jednoosobowej działalności, firmuje to wlasnym imieniem, nazwiskiem, numerem nip i jest z siebie dumny. To tylko swiadczy o twojej głupocie a problemy dopiero ci sie zaczną. Gwarantuje ci że zrobie wszystko abyś skończył biznes w ZK. Starzy twoi sie w grobie przewracają widząc jakiego pasożyta sprowadzili na ten świat.

@Oszukany

W Warszawie na Smoleńskiej tak się bawisz?

Aaaaa
@IgyZ

Jakim trzeba być imbecylem aby na jednoosobowej działalności świadomie narobić tyle długów i być z tego powodu dumnym . Za pół roku będą sądowe nakazy zapłaty, komornik i wpisanie do bazy BIK. Baza się nie przedawnia i jedyny sposób jej wyczyszczenia to spłata zobowiązań. Także imbecylu mijas nie wiadomo czy sam siebie nie zrobiłeś w chouja jak za kilka lat bedziesz się ubiegał o kredyt, debet na koncie, telewizje, internet telefon na abonament, czy cokolwiek na raty. To co ukradłeś do końca życia nie wystarczy. Pozdrawiam.

Aaaa
@Aaaaa

Danny Montana fb

Michał.

Może i Jacha Gołodupiec jest teraz ,,królem życia" ale ono szybko mu się skończy. Za naszą kasę pożyje 2, 3 lata- na wieki mu nie starczy. A jest nas spora grupa która skutecznie ,, dziękuje " za oszustwa. Sprawy są założone w prokuraturze, skarbówka prowadzi postępowanie i pozew zbiorowy już poszedł. Moze i kasy nie odzyskamy, ale jak posiedzi kilka lat i wyjdzie to mu zostanie wielki ...uj, (usunięte przez administratora) kartoteka do końca życia i nawet głupiego TV na raty nie kupi. Więc nie wiem z czego ten (usunięte przez administratora) się cieszy. I będzie Jacha większym zerem niż jest teraz.

pozdrawiam

Daniel sprzedaje działke niedaleko Grodziska.

mk

ma ktos namiar na tego pasozyta?? adres, telefon?

oszukana przez zlodzieja Mijas
@mk

mam adresy. prosze pisac na : pstrokatazocha@gmail.com ;dogadamy sie prywatnie.

ren

Ciekawe czy w więzieniu będzie grypsował.

@ren

Przeciez to (usunięte przez administratora)

Cezary

Miałem zamiar aplikować ale po lekturze wpisów mam mieszane uczucia!!

@Cezary

Możesz aplikować - spoko. Ale najlepiej w charakterze adwokata albo posłańca. Bo w sądzie danielkowi papuga się przyda a później do pierdla ktoś musi mu paczki nosić. Babka może nie dożyć jak się dowie całej prawdy o wnusiu. Bo starzy się w grobie przewracają za machlojki synusia. 130 tys zł długu wiele oszukanych ludzi.

JOKER

Przestrzegam przed zleceniami transportowymi w których jest mowa o dostarczeniu dokumentów w terminie 7 dni od rozładunku w transporcie międzynarodowym wraz z fakturą. Co jest nie możliwe. W przypadku nie dostarczenia - 50 % z frachtu. Wierzytelności na giełdzie TRANS to około 100 000 zł. Po prostu oszust.

Szybko, szybko!!!
@JOKER

Zgłaszać się do niego w tej chwili, zaczął wypłacać zaległości i rezygnuje z obciążeń!!! Pałka mu zmiękła!!! Brać póki daje!

Danny Barany
@Szybko, szybko!!!

BREDNIE dzwoniłem dzisiaj kilka razy telefon milczy i nikt nie odzwania. Granie na zwłoke TELEFONU BEZCELOWE ZGŁASZAĆ KOMORNIKOWI!

@Szybko, szybko!!!

Babka rentę dostała.

Zachwycona postawą

Pan Daniel rzeczywiście miał małe problemy finansowe, natomiast wykonał do mnie telefon z przeprosinami - opóźnienie zapłaty za transport niemal miesiąc i zaproponował dopłatę 100€ za zwłokę, przyjeliśmy jego warunki. Płatność razem z wspomnianą notą, mimo naszych wielkich wątpliwości już otrzymaliśmy, sprawa wycofana z sądu.

@Zachwycona postawą

A ze mną nie chce rozmawiać pan oszust. Chociaż byłem u jego babci w mieszkaniu na kawce. Transport wykonany bez zastrzeżeń. Dokumenty transportowe dostarczone (awizo) 6 dnia od rozładunku. "Byznesmen" raczył odebrać je dziewiatego dnia z urzedu pocztowego. Po trzech miesiacach zaczął przysyłać jakieś smieszne noty. (50%FRACHTU MINUS 50%PODATKU VAT) Do dziś brak jakiegokolwiek kontaktu i zero zapłaty. Windykacja, sprawa w Sądzie plus niespodzianka dla oszusta. Pozdrawiam.

Nicki
@Zachwycona postawą

Bajki to ty możesz opowiadać przedszkolakom. Za gnoja już się prokuratura i skarbówka grodziska bierze. Aby czekać jak łysy łeb z celi będzie wyglądał.

IgoR

Absolutnie nie zgadzam się z tymi krzywdzącymi opiniami. Daniel jest osobą uczciwą, kulturalną, brzydzącą się oszustwami oraz lenistwem. Pazerność jest paskudną cechą, a za spartolone transporty zapłata się nie należy. Daniel zawsze był człowiekiem wielkiej wiary w ludzką uczciwość i sprawiedliwość. Ta wiara go niestety zawiodła. Trafił na ludzi niegodnych i pazernych, którzy w tym momencie rozdrapują jak zwierzęta jego majątek. Daniel, trzymaj się, nie wszyscy są tacy, jeszcze odzyskasz wiarę w ludzi. Tymczasem odpocznij i wróć do nas z energią do dalszego działania!!!

Jimmy Choo.
@IgoR

Ty się możesz nie zgadzać razem z Danielkiem. Windykacje sądy i komornicy wiedzą swoje.

@IgoR

O tym zadecyduje Sąd a nie ty złodzieju mijas Vel IgoR. Transport byl wykonamy bez zastrzeżeń trzy miesiace temu a platnosci i kontaktu brak. Nawet jak komornik nic z ciebie złodzieju nie wyciagnie to zostaniesz w sieci firmujac zlodziejską fimnę wlasnym imieniem, nazwiskiem i wlasnym numerem NIP. Na giełdzie długów twoje nazwisko bedzie figurowało i nawet głupiego telefonu na abonament nikt ci złodzieju nie da. 100 tys ktore ukradles na całe zycie ci nie wystarczy a konsekwencje zostaną. Ale ty jesteś za głupi zeby o tym myśleć. Windykacja tez pewnie glupi łep obije.

Busiarz
@IgoR

Przeciez to jest szmaciarz, jaki majatek on ma? Babka wychowala zlodzieja a teraz go broni. To jest zwykly gołodupiec co myslał ze jak ukradnie 100 tys to na całe zycie sie ustawi. Popytajcie sasiadow na Żeromskiego jaką o nim opinie mają. Kto normalny to już dawno mu ręki nie podaje. Znam go osobiscie i to jest zwykły (usunięte przez administratora)

JOKER
@IgoR

Widać jaki jest porządny na giełdzie wierzytelności TRANS-a. Przestrzegam przed zleceniami transportowymi w których jest mowa o dostarczeniu dokumentów w terminie 7 dni od rozładunku w transporcie międzynarodowym wraz z fakturą. Co jest nie możliwe. W przypadku nie dostarczenia - 50 % z frachtu. Oszust.

Robek

Złodz... i oszus... Ponad 100 tys już wisi na transie a ile jeszcze bedzie. Szukaja go windykacje i skarbowka nie chcialbym być w jego skorze

Zadowolony

Wielki pozytyw! Polecam firmę Mijas-Bud, ich nazwa jest synonimem rzetelności i uczciwości. Nigdy nie uwierzę w te krzywdzące komentarze, ktoś im po prostu zazdrości.

@Zadowolony

Kilka spraw w Sądzie. Za pół roku mijasbud bedzie sławny na giełdzie wierzytelnosci.

Busiarz
@Zadowolony

Nastepny gepard biznesu. Tylu ma fanów że niemożliwe jest się do daniela mijasa wlasciciela mijasbud dodzwonić. Pewnie wszystkie telefony firmowe się grzeją. Skromny chłopak pewnie się zawstydził. Ma sporo gratulacji na transie (i niezaplaconych faktur). I pewna firma windykacyjna też chce pogratulować danielowi mijasowi "osiągniętego sukcesu" (kilkadziesiąt tyś długu). To są fakty.

Dorota
@Zadowolony

Mijasowi to jedyne czego można zazdrościć to odwagi żeby tylu uczciwych ludzi oszukać. Bo czarne chmury nad jego łysym łbem już się zbierają. Za chwilę razem z babka pod mostem wyląduje i będzie że śmietników wybierał jak komornik zajmie babcie emeryturę za długi wnusia.

Wykorzystany

Nawet nie próbujcie brać od nich ładunku. To złodzi eje i oszu ści! Winni 7,5tysięcy złotych! Od miesiąca dzwonie i piszę, nikt nie odpowiada, zgłoszone do transincaso!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Iza bella
@Wykorzystany

Proszę nie obrażać Pana Daniela, wiele swojego czasu i pieniędzy poświęcił dla tych pazernych przewoźników, którzy teraz wyciągają swoje obskurne łapska w kierunku jego kieszeni. Wszelkie roszczenia są bezzasadnymi próbami WYŁUDZENIA pieniędzy. Chcecie, aby Pan Daniel, który już ma problemy z sercem i musiał wyjechać wypocząć nad morzem, trafił do szpitala na zawał serca. Pan Daniel znany jest w swoich okolicach jako osoba, która chciałaby, żeby wszystkim było dobrze, natomiast jak pokazuje ten przykład - nie da się. Zawsze znajdzie się ktoś zawistny, kto zamiast próbować się dorobić ciężką pracą, woli PASOŻYTOWAĆ na ludziach pokroju Pana Daniela.

Ala
@Iza bella

Tak, oczywiście, chce pomóc. Ha ha ha, oszukując innych. Nam tez nie zapłacił i zero kontaktu, a długu juz na ponad 100 tyś.

Danny Sranny
@Iza bella

Pazernych przewoźników ha ha ha uśmiałem się. Ludzie wykonali prawidłowe transporty dla tego złodzieja i oszusta i nawet złotówki nie zobaczyli za swoja prace. A taka (usunięte przez administratora) przytuliła nasze uczciwie zarobione pieniądze i udaje chorego ha ha ha. Niech się leczy i to czym prędzej bo wszystkie długi będzie musiała kanalia uczciwym ludziom oddać. Powoli już mu się do (usunięte przez administratora) właściwe osoby i instytucje dobierają. Jacha :)

Jaro

Porządna firma płacą przed terminem. Polecam

@Jaro

Taka porządna że ludziom ponad 100.000 zł za transporty nie zapłacił Mijas. (usunięte przez administratora) i oszust. Tyle w temacie.

Zostaw merytoryczną opinię o Mijas-Bud Daniel Mijas - Mińsk Mazowiecki

• Jak się pracuje w Mijas-Bud Daniel Mijas?

Zobacz opinie na temat firmy Mijas-Bud Daniel Mijas tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mijas-Bud Daniel Mijas?

Mijas-Bud Daniel Mijas
2.4/5 Na podstawie 83 ocen.
  • S. Żeromskiego 25B lok. 2
    05-825 Mińsk Mazowiecki