Xbs Polska

Katowice

Opinie o Xbs Polska

wielkie nieporozumienie

Miałem wątpliwą przyjeność pracować w firmie XBS Logistics... Prezes pracocholik, wiecznie niezdecydowany. Kadrza zarządzając delikat niemówiąc słabiutka... może poza kierowikami magazynów. Pozdrowania dla Michała M. Poza tym wieczne lawirowanie, jakoś to będzie. Nic nie przygotowane i klejone na prędce. Oczekiwania i aspiracje b. duże, a możliwości mierniutkie. Stanowczo odradzam. W szczególnośći zwykłym pracownikom magazynowm, którzy są traktowani z zasady jak niewolnicy. Dodatkowo francuski lord zmieniea ludzi jak rękawiczki, a szacunek jest pozorny pod przykrywką kulturalnych, salonowych zachowań. Nie chcę nikogoobrażąć, ale słowo "burak" do(usunięte przez administratora).,to jedyne odpowiedznie które udaje mi się zanleść. A wszystko to napisał były pracownik średniego szczebla zażądzającego.

Rafaello

Zostałem zatrudniony przez pośrednika współpracującego z XBS. Po dwóch tygodniach kiedy wracałem z pracy dostałem SMS od XBS z podziękowaniami za współpracę(od osoby z którą widziałem się pół godziny wcześniej)! Uważam to za niedopuszczalne i w związku z tym obniżam ocenę ze słabej czwórki na sterczącą pałę! (usunięte przez administratora)

Rafaello
@Rafaello 30.05.2014 16:56

Sprostowanie Zaszła pomyłka.Przepraszam firmę Xbs Polska. Chodziło mi o firmę XBS Logistics. (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Xbs Polska - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Xbs Polska