Opinie o Paweł Uniatowski Usługi Złotnicze w Brodnica

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Paweł Uniatowski Usługi Złotnicze. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Paweł Uniatowski Usługi Złotnicze o rekrutacji.

Branże: Produkcja biżuterii i zegarków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paweł Uniatowski Usługi Złotnicze w Brodnica

Klaudyna Nowy wpis

Obsługa tragiczna. Zostałam zwyzywana. Więcej tam nie przyjdę. Odradzam każdemu. Trzeba tego człowieka zbojkotować

Klientka Nowy wpis
@Klaudyna

Podpisuję się pod tym , zostałam wyrzucona i obrzucona wyzwiskami i przekleństwami przez tego człowieka , jestem w głębokim szoku i uważam ,że ten człowiek nie powinien obsługiwać klientów, ponieważ jest (usunięte przez administratora) .

Alunia Nowy wpis

Byłam tam pierwszy i ostatni raz. Pan bardzo arogancki, z takim podejściem do klienta to dawno się nie spotkałam. Powiedział, że mam poszukać sobie innej pracowni złotniczej i nie przychodzić do niego bo on nie wie, czy będzie mógł wkleić oczko do pierścionka. To jest brak kultury że strony tego pana. Nigdy już tam nie wejdę do tej jego "nory".

Szok

Pan bardzo nie miły. Pracuję jakby za karę. Średnie wykonanie usługi a duży koszt. Policzył sobie 5zł za to, że rozplątał łańcuszek który reperował... mimo, że wcale robić tego nie musiał i było to lekkie zaplątanie. (Po prostu zaniosłem go w pudełku i się zakręcił) ????

Czesia Nowy wpis
@Szok

Niemiły człowiek. Brak kultury, bezczelność i chamstwo

Klaudyna

Straszne podejście do klienta. Zaro serdeczności . Pan obrażony na cały świat . A najlepsze w tym nie chciał zmniejszyć pierścionka o jeden rozmiar po zakupie u niego w poprzednim tygodniu wmawiając że jest on skradziony gdzie był świstek bo to nie był nawet paragon . Świstek opieczętowany jego imieniem i nazwiskiem oraz nabazgrolone coś gdzie sam nie wiedział co jest tam napisane w skutek tego wyprosił mnie ze swojego "sklepu ".

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Paweł Uniatowski Usługi Złotnicze? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?

Również nie polecam. Bardzo arogancki, niemiły, grubiański a nawet dodam że chamski. Miałam do czynienia z Panem tylko przez chwilę a niemiłe wrażenie pozostanie na dłużej

@Monika

W jakim dokładnie celu miałaś kontakt z firmą Paweł Uniatowski Usługi Złotnicze? Twój wpis bardzo mnie zaciekawił, dlatego mam nadzieję, że dowiem się czegoś więcej w tym zakresie. Mogłabyś mi to napisać? Chcę dobrze go zrozumieć, dlatego proszę o sprecyzowanie. Zachęcam Cię do tego.

art673

Potwierdzam powyższą negatywną opinię. Pan jest obrażony na cały świat, a najbardziej na to chyba, że prowadzi nieudolnie działalność gospodarczą. Bardzo niemiły, arogancki z lekceważacym stosunkiem do klienta. Tacy ludzie nie powinni mieć kontaktu z klientem. Odpowiednie miejsce dla tego rzemieślnika to głeboka piwnica i to chyba ten poziom tego Pana. Polecam omijać to miejsce.

Była klientka

Nie polecam! Bardzo nie miły Pan, korzystałam z Pana usług wiele razy. Ostatnia sytuacja sprawiła, że więcej się tam nie pojawię, gdy poszłam odebrać zamówienie okazało sie, że pomyliłam dni odbioru i poszłam o jeden dzień za wcześnie. Pan był oburzony tym, że jak mogłam pomylić termin i że, przez takich ludzi jak ja ma zmarnowany czas, poczułam się bardzo nie miło. Korzystałam z Pana usług wiele razy, lecz przez taki brak szacunku do klienta więcej z usług tego Pana nie skorzystam.

Zostaw merytoryczną opinię o Paweł Uniatowski Usługi Złotnicze - Brodnica

Paweł Uniatowski Usługi Złotnicze