Opinie o Paweł Uniatowski Usługi Złotnicze w Brodnica

Paweł Uniatowski Usługi Złotnicze
counter
Klaudyna Nowy wpis
Klient

Straszne podejście do klienta. Zaro serdeczności . Pan obrażony na cały świat . A najlepsze w tym nie chciał zmniejszyć pierścionka o jeden rozmiar po zakupie u niego w poprzednim tygodniu wmawiając że jest on skradziony gdzie był świstek bo to nie był nawet paragon . Świstek opieczętowany jego imieniem i nazwiskiem oraz nabazgrolone coś gdzie sam nie wiedział co jest tam napisane w skutek tego wyprosił mnie ze swojego "sklepu ".

Monika Nowy wpis
Klient

Również nie polecam. Bardzo arogancki, niemiły, grubiański a nawet dodam że chamski. Miałam do czynienia z Panem tylko przez chwilę a niemiłe wrażenie pozostanie na dłużej

Piotr Nowy wpis
@Monika

W jakim dokładnie celu miałaś kontakt z firmą Paweł Uniatowski Usługi Złotnicze? Twój wpis bardzo mnie zaciekawił, dlatego mam nadzieję, że dowiem się czegoś więcej w tym zakresie. Mogłabyś mi to napisać? Chcę dobrze go zrozumieć, dlatego proszę o sprecyzowanie. Zachęcam Cię do tego.

art673 Nowy wpis

Potwierdzam powyższą negatywną opinię. Pan jest obrażony na cały świat, a najbardziej na to chyba, że prowadzi nieudolnie działalność gospodarczą. Bardzo niemiły, arogancki z lekceważacym stosunkiem do klienta. Tacy ludzie nie powinni mieć kontaktu z klientem. Odpowiednie miejsce dla tego rzemieślnika to głeboka piwnica i to chyba ten poziom tego Pana. Polecam omijać to miejsce.

Była klientka

Nie polecam! Bardzo nie miły Pan, korzystałam z Pana usług wiele razy. Ostatnia sytuacja sprawiła, że więcej się tam nie pojawię, gdy poszłam odebrać zamówienie okazało sie, że pomyliłam dni odbioru i poszłam o jeden dzień za wcześnie. Pan był oburzony tym, że jak mogłam pomylić termin i że, przez takich ludzi jak ja ma zmarnowany czas, poczułam się bardzo nie miło. Korzystałam z Pana usług wiele razy, lecz przez taki brak szacunku do klienta więcej z usług tego Pana nie skorzystam.

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 987 144
 2. olx.pl 3 551 040
 3. pracuj.pl 3 393 576
 4. jooble.org 3 374 784
Administrator

Oczekujemy na nowe sprawozdania. Napiszcie co nowego słychać w firmie Paweł Uniatowski Usługi Złotnicze w mieście Brodnica, bo nic jeszcze nie wiadomo.

Zostaw merytoryczną opinię o Paweł Uniatowski Usługi Złotnicze - Brodnica

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 987 144
 2. olx.pl 3 551 040
 3. pracuj.pl 3 393 576
 4. jooble.org 3 374 784
Paweł Uniatowski Usługi Złotnicze
0/5 Na podstawie 0 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Św. Jakuba
  87-300 Brodnica
 • NIP: 8741505016 REGON: 340738082
Paweł Uniatowski Usługi Złotnicze