Opinie o Firma Handlowo Usługowa Mar-Marko Mariusz Markowicz w Prabuty

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Firma Handlowo Usługowa Mar-Marko Mariusz Markowicz. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Firma Handlowo Usługowa Mar-Marko Mariusz Markowicz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowo Usługowa Mar-Marko Mariusz Markowicz w Prabuty

Pablo Nowy wpis

(usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) ,nie wypłaca zarobionych uczciwie pieniedzy a po tym jak się ktoś upomina o kasę blokuje i koniec.Ludzie płaca za prace i za dobre materiały a tym czasem co chwile jakieś poprawki bo coś nie tak bo materiał najtańszy żeby tylko oszczędzić .Porazka lepiej zaplacic pare złotych więcej i mieć wykonana prace za jaka się zapłaciło????

Mlody Nowy wpis
@Pablo

Cały czas (usunięte przez administratora) na materiałach ,wszędzie gdzie się dało,z gowna chciał ukręcić bata ,tak się nie da ! Cwaniak jak ich mało.Czemu w Suszu juz nie robi ,bo poznali cwaniaczka, a robił dużo tam ,brat mu załatwił wtyki a on to zmarnował ,nawet swojego (usunięte przez administratora) brata .Gonic Truskawe

Szczerze odradzam,sami z kumplami szukamy czegos innego facet totalnie nie szanuje swoich pracowników a synuś to prawda cały dzień stoi i pilnuje (tylko dać mu bat do ręki),do tego auto prowadzi jak stara babka, jakaś masakra na domiar złego zasypia za kierownica a pracownicy zatrudnieni na czarno .Nie polecam.

Julia

Nikt tutaj nie ma umowy? Jak pracownicy są traktowani, jakie jest podejście do ludzi i atmosfera w firmie?

@Julia

Wszyscy pracują na czarno,do tego są oszukiwani na godzinach Jak są traktowani jak (usunięte przez administratora) bo syn szefa stoi nad nimi cały dzień i pilnuje.

Natalia Nowy wpis

jeśli to prawda to mogłabym się dowiedzieć czegoś więcej na temat warunków i specyfiki pracy? co takiego w niej ludzi zachęca, że podejmowaliby się zatrudnienia bez umowy?

Pracownik Nowy wpis
@Natalia

Szef obiecuje ze zarejestruje od przyszłego miesiaca i tak się to ciągnie od dawna ,o warunkach już pisałem (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) już nie chodzi ze (usunięte przez administratora) tylko ludzi ale także klijentow dla których wykonuje zlecenia ,robione byle jak i byle czym ,co chwile coś do poprawiania.Szkoda slow.

Alfik32

Nie polecam nadal (usunięte przez administratora) na godzinach,wszyscy pracownicy są zatrudnieni na czarno a do tego synuś szefa wozi ludzi do pracy i cały dzień stoi nad nimi i pilnuje myślałem ze ,lczasy niewolnictwa już dawno minęły .

Były Pracownik

Takiego oszołoma jaki jest Kulfon to nie widziałem,oszukiwał ludzi na godzinach nawet brakowało dwudziestu godzin w każdym miesiącu ,a jak mu się zwróciło uwagę to powiedział ze moje godziny się nie liczą co zapisywałem .Co tu dawnej mówić on nawet swojego brata (usunięte przez administratora) na kasę,a on go wciągnął w budowlankę bo kiedyś majtkami tylko handlował ,sory taka prawda .Nie polecam

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Firma Handlowo Usługowa Mar-Marko Mariusz Markowicz na stanowisko PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowo Usługowa Mar-Marko Mariusz Markowicz - Prabuty

• Jak się pracuje w Firma Handlowo Usługowa Mar-Marko Mariusz Markowicz?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Handlowo Usługowa Mar-Marko Mariusz Markowicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Handlowo Usługowa Mar-Marko Mariusz Markowicz?

Firma Handlowo Usługowa Mar-Marko Mariusz Markowicz
  • Rypińska 23