Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Lakmet Mariusz Kasicki w Starogard Gdański

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Lakmet Mariusz Kasicki. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Lakmet Mariusz Kasicki o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Lakmet Mariusz Kasicki w Starogard Gdański

Szeryf

Na rozmowie o pracę proszę być uprzedzonym do Mariusza K. proszę nie wierzyć w żadne słowa taka mała rada ale bardzo cenna. Czytać umowy bo co innego mówi co innego jest podpisywane A to jednak papier jest wiążący. rezultat zła sława o tym zakładzie jeszcze bardziej się rozniosła. Ale to dobrze może ten wpis uchroni chociaż 1 osobę przed podjęciem tam pracy!!!

Nowy zwolniony
@ktoś

Co ty gadasz za bzdóry jak jesteś lepszy od pozostałych zostaniesz zwolniony w 1 kolejności!! mnie zwolnił bo za bardzo wszystko ogarniałem to starzy pracownicy nagadali staremu jakiś bzdór na mnie ale on nie chciał słyszeć tłumaczeń !! Tak to nie że coś kręce i zakończył z mną współprace bo poczuli się zagrożenii na stanowiskach że młody nowy ich wygryzie niestety ale taka przykra prawda... nie polecam najgorszemu wrogowi

Doświadczony operator

Warto wysyłać CV? Pracuje na laserach od 9 lat. Amada i Trumpf. Ta maszyna z szyldu to zabytek. Jak się tam zarabia w ogóle? Z tego co tu czytam to jakieś Auschwitz.

Agnieszka
@Kolejny

i co w takich sytuacjach? generuje to przestoje czy jakoś udaje się wszystko puścić tak jak trzeba? chodzi mi o to, że miesiące mijają a tryb jakoś dalej funkcjonuje w ten opisany sposób? ile osób jest teraz w sumie potrzebnych do obsługi zamówień w porównaniu do ubiegłego roku?

stary

szef jest człowiekiem aroganckim i nieuczciwym oszukiwanie osób niepełnosprawnych na przerwach jak i godzinach nadgodziny pod stołem o które jeszcze trzeba się dopraszać wielkie oburzenie gdy odmówisz mu pracy po godzinach lub w weekendy oraz niemal zachowanie agresywne gdy próbujesz wynegocjować uczciwą stawkę zakład niegodny polecenia a miejsce właściciela jest raczej w więzieniu niż za biórkiem

stary

stary nie płaci za nadwyżkowe godziny u niepełnosprawnych mimo że powinien a czemu nie odchodzą? właśnie odchodzą ostatnimi czasy coraz częściej co odbija się niestety na tych którzy zotają bo stary nie widzi w swoim zachowaniu problemu a gdy próbujesz mu to wytłumaczyć zaczyna przechodzić do zachowań agresywnych zaczynając od klnięcia po krzyki podczas których nic do niego nie dociera

Dominika Nowy wpis

Mam już doświadczenie z pracy z jako referent ds. produkcji i szukam pracy po Starogardzie. W internecie pokazywało mi informację, że Pan kiedyś kogoś takiego szukał do siebie. pojawiło się tu ostatnio sporo odradzających komentarzy… one dotyczą także biura?

szpiegujący Nowy wpis

pan kasicki zdaje się widzieć w osobach nepełnosprawnych jedynie darmowe dotacyjki dopóki nie przychodzi do punktu gdzie się mu przypomni że powinien w zamian o te osoby dbać nieźle się zdziwi gdy wejdzie solidny pozew to wtedy się z tego nie wygrzebie

Statoil Nowy wpis

Wszystko byłoby OK gdyby stary nie obiecywał złotych gór na rozmowie kwalifikacyjnej i nie kłamał, że płaci więcej niż minimum ustawowe. Nadgodziny płacone pod stołem i obcinane z byle powodu, bo komuś nie tak jak trzeba z twarzy patrzy, to już skrajne (usunięte przez administratora) Premie pod stołem to standard w Starogardzie i w Polsce, ale można robić to uczciwie. Pan Mariusz nie bardzo to potrafi. No i upokarzający stosunek do osób niepełnosprawnych, kończący się zwykle zwolnieniem na fatalnych warunkach po pół roku czy roku. Na zewnątrz wielki dobroczyńca, bo zatrudnia niepełnosprawnych. No wielka mi łaska zatrudnić niepełnosprawnego.

Kanapka Nowy wpis

Praca sama w sobie była by znośna gdyby nie skrajne chamstwo własciciela połączone z wymaganiami z kosmosu Płaca minimalna plus nadgodziny pod stołem Chamskie odzywki i groźby Nie polecam

Pracownik Produkcji

Szybka rozmowa, zadnych wymagań, wazne aby byly dwie rece sprawne

Czy odpowiada Ci najniższa krajowa, reszta pod stołem ?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Leszno
Niechęrny

Własciciel nieuczciwy i chamski Przekazywanie zleceń bez patrzenia w grafiki i oburzenie że nie jest gotowe na wczoraj Wymagania z kosmosu przy pensji minimalnej płaconej jak by go kazda zlotówka w dusze paliła Odradzam pracę w tym obozie wyzysku na zdrowie wam wyjdzie

Co wchodzi w socjal Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Lakmet Mariusz Kasicki?

Ss

W sumie nic i jeszcze mniej O pieniadze za nadgodziny trzeba się prosić a i tak ci to obetnie i jeszcze sobie pomarudzi Nie ma szans na zadną kawę ani w zasadzie nic przy czym jak organizujesz sobie sam i trafisz na jego gorszy dzień to bedzie narzekac że masz pracowac a nie kawami się zajmować

hendrix
@Ss

za moich czasów 5 lat temu chociaż woda była latem, gazowana albo nie, do wyboru

anty

Na stronie miejskiej Starogardu jest coś takiego "Lakmet - firma z otwartym sercem". Stary kilka lat temu zaprosił prezydenta i jego ludzi do zwiedzenia zakładu. Sama wazelina, jak to firma wspiera działalność społeczną, charytatywną, zatrudnia niepełnosprawnych i inne cuda na kiju. Zwłaszcza stosunek do osób niepełnosprawnych jest tu skandaliczny ("załatw sobie rentę, już nie pracujesz").

szukający
@anty

miejsce pana marusza jest w więzieniu z resztą widać że coraz więcej pracowników ma dość otwarcie stawiając się staremu szkoda tylko że ten jest na tyle odporny na wiedzę że nie umie się uciszyć i zmienić swojego postępowania a zamiast tego woli wyładowywać swoje frustracje na tych którzy nie są w stanie się postawić albo odejść zmuszanie do pracy na L4 albo robienie wywodu gdy się z niego wróci brak szacunku czy jakiejkolwiek uczciwości względem pracownika jak byśmy się cofnęli do zaboru rosyjskiego wymuszanie nadgodzin i wielkie oburzenie przy odmowie to ledwo wierzchołek góry lodowej z przyjemnością będę patrzył jak będzie zamykał tą firmę bo patrząc na coraz szybciej kurczący się personel innej przyszłości nie wróżę

@stary

Możesz wprost rozwinąć o co chodzi z tymi godzinami? W jakim zakresie wobec osób niepełnosprawnych ma się coś z nimi nie zgadzać? I jak to wygląda wobec pracowników bez grupy?

stary

zgodnie z prawem osoby niepełnosprawne zależnie od rodzaju grupy powinny chodzić 7 godzin lub mniej jednak stary wymusza pracę po 8 godzin pod groźbą zwolnienia

@stary

i jak jest za to w takim razie płacone? nie mam grupy to nie znam zasad, ale skoro więcej godzin macie to w teorii więcej kasy wpada czy jak? i jeśli te osoby nie mogą takiej pracy wykonywać to czemu chcą tu pracować?

mały

Przyjdź ktoś po studiach na stanowisko technologa z doświadczeniem CNC AutoCAD szef ok i można się naprawdę bardzo dobrze dogadać potrzeba teraz specjalisty z tego zakresu ja niestety nie wspomogę naszego szefa w tym zakresie bo mam zbyt niskie kwalifikacje Ale jak Ty masz odpowiednie nie czekaj tylko aplikój.

Dosłownie każdy? Nie jest to zależne ani od działu ani od stanowiska? zastanawia mnie średni staż przy tym, podwyżek stażowych nie będzie?

Tom

Czy pracodawca zapewnia odzież roboczą na produkcję od 1 dnia pracy?

Tom

To rozwiałeś już moje wszystkie wątpliwości już lepiej być na bezrobociu jak tam robić 3600 Brutto darmowe nadgodziny trzeba swoją odzież roboczą kupić brak dofinansowania do podróży zero socjalu brak podwyżek brak premii na święta w ostatecznym rozrachunku wychodzi się na minus. To po co tam pracować ja nie wiem ... nie chce mi się tak szczerze robić za 3600 Brutto za te grosze jak mam płacić za paliwo dojazd za odzież roboczą i brać darmowe nadgodziny.

@Tom

Ja dostałem od razu. Kombinezon, koszula, buty.

mały

Biurowi bardzo dobrze wykonują swoją pracę A Kadrowa do rany przyłóz bardzo serdecznie pozdrawiam wszystko wytłumaczy odnośnie umowy jak i urlopów.

Mały

Ciekawe gdzie są oszukiwani wypłata zawsze jest na czas i jest zgodna z ilością przepracowanych godzin!!!

@Mały

Choćby niezgodność umowy o pracę z tym co było wynegocjowane na rozmowie. Fikcyjne negocjacje płacowe to najgorsze co może być. Jeżeli stary zamierza płacić wyłącznie minimum krajowe i ani grosza więcej to niech uczciwie powie to na rozmowie. Zamiast fałszywie przytakiwać na prośbę o 200 zł więcej. Przypominam, że w większości przypadków stary nic nie daje pod stołem (chyba że nadgodziny). Więc o żadne 200 zł premii pod stołem też nie chodzi.

@ktoś

To co ty nie potrafisz czytać umowy możesz mieć tylko do siebie pretensje pamiętaj że papier jest ważny A nie jakieś negocjacje słowne. Nikt cię nie zmusza do podpisywania umowy za najniższą krajową!!!

@Mały

OK. Ale to oznacza, że umowy u pana Mariusza są nienegocjowalne - podpisujesz to co ci podsuwam albo wynocha. A chyba nie o to chodzi w wolnym rynku. A już zwłaszcza przy tak niskim bezrobociu. Taką postawę pracodawcy niestety należy nagłaśniać.

Flex
@ktoś

A ile może zarobić Programista maszyn CNC bo jakoś mi się nie chce wierzyć że tylko minimalną krajową nie podano zaróbków w ogłoszeniu.

A
@Flex

minimalna to maks na jakie możesz liczyć jak to stary mawia nie raz "wy się cieszcie że macie pracę"

A

plus pragnę zaznaczyć że pan kasicki miewa ogromny ból (usunięte przez administratora) jeśli śmiesz mieć prywatne życie i nie zechcesz zostać na nadgodzinach... które swoją drogą się zwyczajnie nie opłacają... płaci standardową stawkę godzinową za nadgodziny a i tak daje to pod stołem jako "premię" którą lubi sobie obciąć bo coś mu się nie spodobało... na prawdę szkoda nerwów i czasu...

@A

Wypłata za nadgodziny jako "premia", pod stołem (poza ZUS-em, będą nędzne emerytury), przy samowolnie obniżonej stawce i do tego jeszcze uznaniowo. Wyjątkowe (wyręczę administratora i sam usunę to co chciałem tu napisać). Dla pana Mariusza rynek pracy zatrzymał się w latach 90-tych.

@Szeryf

Jakie treści ma Pan podczas pisania tej opinii na myśli? Może jakiś konkret? Te umowy są jakieś elastyczne i można podczas nich negocjować warunki? Po jakim czasie od rozmowy dochodzi do ich oficjalnego podpisania?

Szeryf

Po prostu obiecuje szkolenia wyższe płace A na umowie jest tylko najniższa krajowa tylko tyle... nic tam niema elastycznego chodzi o to by czytać umowę na papierze jaka stawka.

Ooo
@Szeryf

co do tych szkoleń to czego wam konkretnie w nich brakuje? Z czego byłyby wręcz konieczne? Wpłynęłoby to na ogólna wydajność? Podejmował ktoś ten temat z Pracodawca?

Johny Rambo
@Ooo

Dobrze wiem że stary cię tu na szpiegowanie przysłał i dobrze Ty wiesz że szkolenie tam trwa 5 minut nie ma tam szkoleń a konieczne by były na pewno z Bhp i norm dźwignia ciężarów kręgosłupy siadaja co za ludzie dobrze że już tam nie pracuje!!! Szkolenie z malowania proszkowego z maską i kombinezonem szkoda szczepić (usunięte przez administratora)na ten zakład. Zapomniałem mogę przeprowadzić szkolenie z obsługi pieca bo zimno w zimę bo nie jest palone. Albo szkolenie z obsługi wentylacjii bo jest niesprawna dalej.

@Johny Rambo

Z BHP też nie ma szkoleń? A jakie to jest to 5-minutowe? To jakieś wdrożeniowe szkolenie? Jak możecie to powiedzcie jakie szkolenia są obiecywane podczas rozmowy o pracę.

szukajacy pracy
@Szeryf

Dzięki za ostrzeżenie, pojawiło się właśnie ogłoszenie na olx i szukam opinii. Widać takie zwyczaje mają starogardzcy pracodawcy że na rozmowie co innego ustalają a potem do podpisania podsuwają co innego. To samo w sputnik Doors w nowej wsi.

@szukajacy pracy

Czyli nie podejmujesz się? od paru dni wisi tez na pakowacza / montażystę. Ja potrzebuje gdzieś przezimować, dlatego biorę ofertę pod uwagę. Jest tu ktoś kto był teraz niedawno by moc ocenić warunki? na 3 miesiące warto się zapakować?

ktoś

Na 3 miesiące może i warto. Z tym, że jeśli jesteś przeciętnie zdolnym i przeciętnie pracowitym człowiekiem ze zwykłymi ludzkimi słabościami, to po kilku miesiącach i tak zostaniesz wyrzucony. Więc zdrowiej dla własnej psychiki samemu w porę odejść.

@ktoś

Czemu mieliby od razu dziękować mi za współpracę? Co prawda jeszcze się jej nie podjąłem, też tamtą ofertę widziałem właśnie. Jak ktoś dobrze robi to i tak miałby zostać zwolniony? Nie rozumiem chyba sensu? Nie ma nikogo kto by kilka lat robił?

ktoś

Jeśli nie masz jakichś ponadprzeciętnych zdolności organizacyjnych czy przywódczych, jeśli jesteś po prostu przeciętnym robotnikiem typu przynieś podaj, to na 100 procent po kilku miesiącach zostaniesz zwolniony. Stary nie toleruje przeciętniaków. Ta garstka ludzi, która robi już tam długo, to są jego zaufani (usunięte przez administratora) i żaden młody człowiek z ulicy tam się nie wkręci w te łaski.

Nowy zwolniony

krokodyl

To nie zakład pracy to (usunięte przez administratora) za najniższą krajową i reszta pod stołem.Jestes tam poniżany wyzywany i zastraszany to (usunięte przez administratora).Na L4 musisz przyjść do pracy a o urlopie zapomnij.Łamie przepisy kodeksu pracy , niepelnosprawnym zabiera dodatkowe 15 min dziennie ze sniadania.To (usunięte przez administratora)o wszystko się czepia choć nie twoja wina.Niepelnosprawny robi tam za 2,o narzędzia musisz się prosić najlepiej z domu przynieść.Pracownicy są zastraszani i boją się z tym iść do inspekcji pracy.

Agnieszka
@krokodyl

Właśnie osobiście mnie to dziwi, że się boją to zgłosić, bo opinie pojawiają się od dłuższego czasu. Chyba, że zaraz wyjdzie, że to jednak nie do końca prawda jest?

AJ
@Agnieszka

Inspekcja pracy niewiele może, w najlepszym wypadku nałoży na pracodawcę mandat, kilka tys zł. Co to jest 2 czy 5 tys dla takiego przedsiębiorstwa? Dopóki nie będzie prawdziwych kar za łamanie prawa pracy to nic się nie zmieni.

Jaki jest wkład kierownictwa Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Lakmet Mariusz Kasicki w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Zero

Wkład jest zerowy robią wszystko co stary im każe czyli donoszą na pracownika i wymyślają historię co pracownik nie zrobił chyba w budowaniu złej atmosfery człowiek tam przychodzi robić jak za kare!!! Może ktoś ma odmienne zdanie do mojego to proszę się wypowiedzieć

AB

Pan Mariusz podatków i składek płacić nie chce, ale na renty dla zwalnianych po pół roku niepełnosprawnych, to państwo ma mieć. Jak mnie wyrzucał, to właśnie powiedział mi, że mam iść na rentę - tak słabym pracownikiem podobno byłem. Szkoda, że to nie pan Mariusz decyduje o rentach w Polsce, bo bylibyśmy w siódmym niebie.

Ciągnik
@AB

Jak w Starogardzie ogólnie też Polsce nie ma teraz za bardzo rąk do pracy to jeszcze zwalnia niedługo to będzie sam tam siedział no pracowników jak wiadomo to ma tam raczej dziadków po około 50 lat.

Mały

Lakmet nie jest ani na plus ani na minus zwykła normalna praca w mniejszym mieście na produkcjii no zmęczysz się bo fizyczna gdzieś trzeba robić cieszcie się że macie pracę zostańcie w lakmecie bo jak was zabraknie kto będzie robił? Naprawdę już trochę tam robicie a nowego to trochę trzeba szkolić jak by poszli ci na stałych umowach potem sobie pomyślcie że lepiej było by zostać pamiętajcie od kąd pamiętam wypłata zawsze była na czas !!! Zawsze dobrze to było i jest pilnowane czasem były małe sprzeczki bo towar już powinień jechać A był jeszcze na produkcjii I stary się musiał tłumaczyć towar pojechał i była już zwykła praca jak codzień bez nagonki.

D
@Mały

lakmet jest jednym wielkim minusem praca pracą wypłaty wypłatami ale brak szacunku lub choćby minimalnego docenienia za ogarnięcie bajzlu przed terminem i nadgodziny w formie "premi" nie raz obciętej bo staremu coś się nie spodobało dopraszanie się o urlopy czy kilkukrotne tłumaczenie się "czemu potrzebujesz wolnego?" nie raz skwitowane "a tam coś kręcisz" oraz zwyczajne olewanie tego co mówią pracownicy gdy coś jest nie tak czy jego komentarze lub fałszywe oblicze to rzeczy których nie da się zaakceptować ludzie pokroju pana kasickiego nigdy nie powinni mieć włądzy nad ludźmi... zwyczajnie nikt kto ma mentalny PRL w głowie się nie nadaje do prowadzenia firmy...

XD
@D

Uciekajcie idzie zima A stary znowu w piecu nie będzie palił znowu plac nie będzie odśnieżony I ktoś złamnie noge zasuwać Ogień na Janusza Biznesu jak będziecie dalej tam robić to będzie tylko gorzej!!! On wchodzi wam na głowę abyście za inną robotą się nierozglądali wszystkie narzędzia pracy najtańsze I zużyte moje niespełna pół roku w tym zakładzie to mój najgorszy okres życia!!! Z ciekawości tu wszedłem po kilku latach czy się coś zmieniło i się zmieniło tylko na gorsze masakra

M

Dobrzy pracownicy sami odchodzą, nie mogąc się doczekać lepszych warunków pracy i płacy. Ci troszeczkę słabsi są zwalniani, bo stary liczy, że w końcu na miejsce słabszego znajdzie dobrego, który mu nie odejdzie. Póki będę chętni do pracy w takich januszexach, to nic się nie zmieni, choćby bezrobocie było zero procent. Gdyby nikt nie przynosił CV do firmy, to stary musiałby zacząć szanować tych ludzi, których ma.

dark

zwlekanie z umową zwlekanie z aneksami jedyne z czym @Pracodawca nie zwleka to z wypłatami ale czym jest ten drobny plusik na tle całego (usunięte przez administratora) którym jest ten zakład stary potrafi (usunięte przez administratora) za tak absurdalne rzeczy jak chociaż by zbyt dokładną kontrolę jakości bo w jego oczach to "marnuje jego cenne pieniądze" człowiek któremu nie da się niczego wytłumaczyć bo gdy próbujesz mu cokolwiek wyjaśnić szybko się ulatnia mówiąc "nie chce słuchać wymówek" albo "nie chce tłumaczeń" dodajmy te jego spacery po zakładzie a jak ma gorszy dzień potrafi z uporem maniaka latać w te i na zad aż znajdzie coś do czego można się przypierdzielić 40 stopni na hali? chcesz otworzyć okno by się nie ugotować? nieeeee... bo "wiatr zawieje i mi farbę kurzem zanieczyści" coś się stało z piecem i szukamy rozwiązania? "wy wiecie ile kosztuje nagrzanie pieca... pieniądze mi uciekają" wymieniać można by tak cały dzień momentami mam wrażenie że stary robi to dla sportu

After dark
@dark

Jak tam cały powiat już wie co to za zakład pracy ambitni młodzi ludzie szybko uciekają zostają tylko osoby z niepełnosprawne albo niebyt inteligętne na takich osobach Stary I Żoną jego nic lepsza żerują.

jo
@dark

Też się spotkałem z tym narzekaniem na długo otwarty piec. Ten ładunek na kilku trawersach czasami trochę waży, nie da się tego wyładować w 5 sekund. To niech stary zamknie tą firmę jak tak strasznie go to wszystko kosztuje. Wyjątkowe sknerstwo, za (usunięte przez administratora) pewno był nikim.

taki
@After dark

niepełnosprawni też są wyrzucani z byle powodu albo i bez powodu

Dodatek
@taki

Albo się ich podstępem zmusza do podpisania aneksu... Albo się na nich naskakuje że są mniej wydajni... Stary nie rozumie że ktos chory nigdy nie będzie taki sam jak zdrowy człowiek... Ale hajs za trzymanie takiego pracownika chętnie przytula nie licząc się ani z przywilejami ani potrzebami takich osób...

taki

stary to człowiek fałszywy i obłudny, udaje wielkiego charytatywnego dobroczyńcę, a po cichu co chwila zwalnia z byle powodu albo bez powodu, gdy mnie wyrzucał to też opowiadał że ma na głowie utrzymanie 50 rodzin z ich problemami socjalnymi, tylko że akurat dla mnie wśród tych 50 miejsca nie było, wyrzucił mnie jak najgorszego pijaka i złodzieja

Taka
@taki

To nieźle tobie powiedział On sam te problemy socjalne stwarza jakby płacił coś więcej jak minimalna zapewniał socjal w pracy i przestrzegał zasad BHP A nie on pijaków malarzy trzyma stary nigdy nic od siebie nic nie dał i nieda żadnej rodziny rodziny na głowie do utrzymania niema za prace należy się wynagrodzenie koniec kropka reszta to są jego osobiste urojenia !!!

Ciecie ocynku Na gorąco

Cięcie ocynku blach pokrytych tą warstwą na gorąco czy to laserem czy to szlifierką kątową ogólnie ciepło wytwarza toksyczne rakotwórcze opary i niszczy powłokę ocynkowaną trzeba na zimno ciąć cięcie wodne także jak ktoś myślał że go trucie Nie dotyczy bo jest na maszynowni to jest w błędzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Lakmet Mariusz Kasicki - Starogard Gdański

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Lakmet Mariusz Kasicki?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Lakmet Mariusz Kasicki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Lakmet Mariusz Kasicki?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 1 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Lakmet Mariusz Kasicki?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Lakmet Mariusz Kasicki napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Lakmet Mariusz Kasicki
1.8/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Czesława Nagórskiego 6
    83-200 Starogard Gdański