Opinie o Piekarnia Domowa Helenka Arkadiusz Ruszer w Kościerzyna

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Piekarnia Domowa Helenka Arkadiusz Ruszer. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Piekarnia Domowa Helenka Arkadiusz Ruszer o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Domowa Helenka Arkadiusz Ruszer w Kościerzyna

Wiktoria

Czytałam poniższą, obszerną opinię i jestem w szoku że dziewczyna tak została potraktowana podczas dni próbnych. Powiedzcie jak jest teraz? Czy sytuacja chociaż troszkę się poprawiła? Szkolą, kasę normalnie wypłacają?

****
@Wiktoria

Nic się nie zmieniło . Nigdy w tej firmie się nic nie zmieni . Szef traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora)

Nexus Nowy wpis

Oprócz pączków, które są pyszne reszta bez wyrazu , makowiec który zakupiłem na święta bardzo słaby więcej ciasta niż maku i do tego dodany cynamon, który psuje cały smak. Radzę jeszcze zmienić obsługę w Pruszczu Gdańskim, bardzo nie miła i wyniosła ekspedientka. Poprzednia Pani sprzedająca, która również była z Ukrainy była miła, uśmiechnięta i przesympatyczna, ta obecna to porażka.

Kasia Nowy wpis

Okropne wszystko. (usunięte przez administratora) na dużą miarę, paczki smażone na starym tłuszczu, sernik też śmierdzi tłuszczem bułki sam puch bez smaku, chleb okropny. Jeszcze nigdy nie jadłam czegoś takiego.

XXXXX Nowy wpis

Tak

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Piekarnia Domowa Helenka Arkadiusz Ruszer, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Xx Nowy wpis

Wypieki są przepyszne Jestem stałym klientem i zawsze na giełdzie kupuje paczki są super a szczególnie na ciepło. Serniczek też bardzo doby taki puszysty

Lilka

W pracy jest przyjemnie Pracownicy są bardzo mili jak i sam pracodawcę wynagrodzenie za pracę jest nieźle ja nie nażekam Mi się bardzo podoba Pozdrawiam

Mela 22

Byłam pierwszy i ostatni raz w tej całej piekarni w Pruszczu Gdańskim ,coś okropnego dostałam stare ciasto i paczki które nie były świeże, ;-( dotego jeszcze dla mojego dwuletniego synka wzięłam paluch który mu prawie ząbki połamał- porażka

Xxxx

Omijajcie jak tylko się da ! Lepiej iść do biedronki niż u tego pana pracować!

Taka sytuacja

Nie polecam!!! Z całych sił!!! Pracy z tym pracodawcą!!! Po wcześniejszej rozmowie telefonicznej miałam przyjść na rozmowę i zostać na chwilę żeby popracować zobaczyć jak to stwierdził właściciel czy będzie podobała nam się współpraca,na 1.5 h przed planowym spotkaniem zadzwonił " szef" i poinformował mnie że sytuacja jest dość dziwna pani ,która pracowała w punkcie w Pruszczu Gdańskim nie przyszła do pracy ponieważ jest chora,i że to ja będę musiała pracować tego dnia,przyjechałam oczekiwałam przeszkolenia informacji z czego są zrobione poszczególne wypieki,w rezultacie po 40 min zostałam sama licząc na swoje doświadczenie i na improwizacje, i tak minął pierwszy dzień mojej pracy ,zamknęłam sklep i pojechałam do domu następnego dnia po około h od otwarcia odwiedził mnie właściciel który chyba tego dnia wstał z łóżka lewa nogą przywiózł mi ciepły miękki chleb do krojenia co było dla mnie bardzo dziwna rzeczą ,podczas krojenia usłyszałam że 5 letnie dziecko by potrafiło to zrobić a gdzie dopiero dostać umowę,i znowu pojechał bez żadnej informacji z czego jest chleb za ile jest ,i jeszcze miałam milion innych pytań ale usłyszałam Niemam czasu tu teraz siedzieć ,więc stwierdziłam że podziękuję za pracę skoro sam właściciel traktuje pracownika i swoją piekarnie jak powietrze,koło 14 przyjechał żeby odebrać klucze zachował się względem mnie w sposób bardzo chamski ,kiedy poprosiłam żeby wypłacił mi pieniążki za te dwa dni ,bo przecież niepracowałam tam charytatywnie stwierdził że mam wynosić się z tamtad i na co czekam powiedziałam że bez pieniędzy niewyjde,mówił co chwilę że mam przyjść za tydzień za dwa za miesiąc że nie ma pieniędzy na co powiedziałam mu że w kasie ma ,wtedy wymyślał inne rzeczy żeby mi ich nie dać ,cały ten czas był nie miły arogancki chamski było to dla mnie coś okropnego ,dopiero w momencie kiedy pokazałam mu zdjęcie lodówki na ciasta zagrzybionej na maxa i że pójdę z tym do sanepidu i opisze wszystko na fb ,wtedy się pieniądze znalazły,wychodząc życzyłam miłego dnia i cieszę się że tak szybko odkryłam co to za człowiek bo kto wie jak było by z wypłata miesięczna.

Ziomek Ziomka

Nie polecam. Na prośbę o wypłacenie kasy za, zaległe godziny właściciel powiedział do mojego ziomeczka " to nie ma sensu". Dlaczego? Chłopak w kulturalny sposób dał do zrozumienia ze nie jest pracownikiem którego od tyłu można (usunięte przez administratora) Zamiast wypłacić pełna pule wypłacił ok 60% po czym po przyjściu do pracy na 6.00 usłyszał w/w słowa i dostał tylko w/w część pieniędzy. Ostrzegam, nie polecam!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Domowa Helenka Arkadiusz Ruszer - Kościerzyna

• Jak się pracuje w Piekarnia Domowa Helenka Arkadiusz Ruszer?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Domowa Helenka Arkadiusz Ruszer tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Domowa Helenka Arkadiusz Ruszer?

Piekarnia Domowa Helenka Arkadiusz Ruszer
  • Mała Dworcowa 2