Opinie o FILJAN Domy drewniane w Stara Kiszewa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie FILJAN Domy drewniane. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w FILJAN Domy drewniane o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FILJAN Domy drewniane w Stara Kiszewa

Zofia D.

bardzo ładny domek mi Filjanki wybudowały, bajeczka. nie ma tematów, których by nie podjęli, zawsze miło i sympatycznie pomogą doradzą. Od samego początku czułam się u nich mile widziana. pomimo wielu zmian w trakcie projektowania - nigdy nikt nie odesłał mnie z kwitkiem. Jak przyszło do budowy to oczywiście było trochę zamieszania z prądem, wodą na działce - ale jakoś wszystko się udało. Ostatecznie domek zbudowany tak jak chcieliśmy z mężem. polecam gorąco bardzo fajna firma i buduje w bardzo wysokim standardzie.

Poszkodowany

Zajmujemy się skutecznie windykacją. Kilkanaście spraw zostało już zakończonych spłatą. Chętnie pomożemy pozostałym wierzycielom. Skuteczność opieramy na etapie windykacji terenowej dłużnika. Windykację prowadzimy na jego koszt. Tel: +48 573-225-403

Robert P.

Mieszkam w domu wybudowanym przez Filjan i jestem bardzo zadowolony z wyboru firmy:) Dom jest naprawdę energooszczędny a rachunek za cały okres grzewczy z zeszłego roku wyniósł mnie poniżej 2tys. Ogrzewam dom ponad 100m2 piecem gazowym oraz posiadam rekuperacje. Ja osobiście dziękuję Panu Karolowi za zbudowanie fantastycznego domu:)

Roni
@Robert P.

Panie Robercie jak długo pan mieszka już w domu wybudowanym przez firmę filjan że już macie kooperację Bo to jest nowość którą dopiero co proponują

Joanna Marciniak

Firma na prawdę profesjonalna, przemiła obsługa. Prace szły bardzo sprawnie. Jak przypomnę sobie budowanie domu w rok kilkanaście lat temu, to teraz prawie 3,5 miesiąca i mieliśmy wykończony w stanie deweloperskim - nie do porównania. Wiadomo, każdy czeka z niecierpliwością na przyjazd ekipy cieśli czy dekarzy, a potem na ostateczne oddanie kluczy. Ale trzeba uzbroić się w cierpliwość - w końcu budowa to jednak troszkę bardziej skomplikowane przedsięwzięcie niż ciasto :). Trzeba przyznać, że praca wykonana jest na bardzo dobrym poziomie - efekt podoba się wszystkim naszym znajomym.

Helena
@Joanna Marciniak

@Joanna Marciniak Tak pozytywną opinia bardzo cieszy. Napiszecie, czy Filjan przyjmuje osoby bez doświadczenia zawodowego? Będę wdzięczna.

@Helena

Ale to pytanie to chyba trzeba zadać firmie Filjan....pozdrawiam

Dział Rekrutacji FilJan
@Helena

Witamy, realizujemy program praktyk młodzieży uczącej się zawodu w profilowanych szkołach zawodowych. Jesteśmy również otwarci na osoby chcące się przekwalifikować i zdobyć nowe doświadczenia w różnych obszarach naszej produkcji: może to być obróbka drewna, wykonywanie prac ciesielsko-monterskich, prac stolarskich czy też prac ogólnobudowlanych np. murowanie i tynkowanie lub wykończeniowych takich jak szpachlowanie, szlifowanie i malowanie. Wszystkich chętnych i zainteresowanych związaniem swojej ścieżki zawodowej z naszą firmą zapraszamy do aplikowania na adres kadry@filjan.pl. pozdrawiamy

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie FILJAN Domy drewniane, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Jarek G.

Właśnie ukończyłem inwestycję z Filjanem - świetna robota, muszę przyznać jakościowo gitara. Wszystko wymuskane i dopieszczone. W zasadzie nie miałem żadnych większych problemów w trakcie budowy. No wiadomo tu czy tam trzeba było coś skorygować - ale tu też bez problemu. Fajna ekipa. Mieli trochę obsunięcia ze startem, ale później wszystko nabrało rozpędu. Wydaje mi się, że jak ktoś podchodzi do sprawy rozsądnie i na spokojnie, to nie będzie się spinał i szukał dziury w całym - bo wykonanie mają godne szacunku. Dla mnie na wielkie TAK.

Dominik

Mój znajomy ma wybudowany dom przez firmę Filjan i jest bardzo zadowolony. Widziałem jakie ma rachunki za ogrzewanie (rekuperacja + piec gazowy), więc też będę budował w tej technologii tylko myślę o rekuperacji + fotowoltaika. Byłem kilka dni temu w siedzibie firmy gdzie obsługa była naprawdę miła i pomocna. Bez problemu można zmienić rozmieszczenie ścian wewnętrznych oraz powiększyć budynek co też planuję zrobić. Na pierwszą wycenę czekałem trzy dni, ale myślę że powodem jest duże zainteresowanie i bum budowlany;) Jak widzę firmy co budują domy drewniane i ocieplają je styropianem to mi ręce opadają:( Mam nadzieję, że za rok będę już mieszkał w nowym domu:) Pozdrawiam

Adaś
@Dominik

Witaj. Cieszą dobre opinie o firmie. My też czekamy na budowę z Filjanem. Oglądaliśmy kilka ich realizacji i spodobało nam się. Okres oczekiwania na budowę jest długi ale jak Pan sam pisał mamy w kraju bum a zwłaszcza szkieletowy system stał się popularny. Osobiście polecam rozważyć pompę ciepła woda/powietrze Panasonic. Oczywiście tylko podłogówka bez grzejników. Widziałem rachunki za prąd u kolegi w szkieletówce 115m2. Od 150-400 PLN za miesiąc. Czyli ogrzewanie i oświetlenie. Kosz inwestycji ok 25-30 tys PLN ale warto. W domu ciepło, czysto i bezobsługowo. Niebawem sam się przekonam. Pompa 7kw, dom 90m2. Pozdrawiam

Jacek

"Filjan" wybudował mi w tym roku dom i jestem zadowolony. Cała budowa poszła sprawnie, jak na takie przedsięwzięcie. Pracownicy kompetentni, wiedzą co i dlaczego robią, każdy zna swoje zadanie. Oczywiście w trakcie wyszły problemy, ale rozwiązywane były po konsultacji ze mną i w sposób który mnie satysfakcjonował. Po każdym etapie, ekipy sprzątały po sobie. Czytałem kilka negatywnych komentarzy o firmie, ale z mojego doświadczenia z "budowlańcami" wiem że współpraca z "Filjanem" to przyjemność. Kontakt z firmą na poziomie dobrym, nie sądzę by wymaganie odebranie każdego telefonu od "inwestora" było zasadne, oni też muszą wykonać swoją pracę dla innych "inwestorów". Zawsze oddzwonili do mnie, moje uwagi przyjmowali i zawsze były korygowane zgodnie z tym co mnie "gryzło". Duży szacunek dla Pana Irka, podejście do pracy i fachowość oraz cierpliwe znoszenie moich "zachcianek" również zasługują na dobre słowa. Pozdrawiam ekipę "Filjana"!

Panie Adamie zgodzę się że cena auta jest w standardzie ..ale nie ma pan ukrytych kosztów np za tłumik czy światła .. kupuje Pan to co widzi ..a w firmie Filjan jest trochę inaczej ..widzi Pan dom i nagle biorą się dopłaty za komin itp ... A kontakt z firmą jest graniczący z cudem ...

@Marek

Jak dla mnie sytuacja byla jasna, rozmowa przed kupnem szczegółowa. Ja np potrzebowałem dwa kominy i rozumiem ze musze za nie zapłacić. Są sytuacje ze nie potrzeba kominów to poprostu nie biorę. Jak dla mnie firma ok , obejrzałem kilka domów wcześniej z innych firm i szczerze to takiego wykonczenia u nikogo nie widzialem. Chociażby elewacja, zadnych widocznych wkrętów, bardzo estetycznie to wygląda , farby do drewna bardzo dobre. Materiały wykonczenia wewnątrz ok . wełna porządna instalacje zrobione z dobrych materiałów. Jestem w branży budowlanej nie od dzisiaj i uważam ze budują na wysokim poziomie. Kontakt faktycznie czasami utrudniony ale mysle ze to wynik duzej ilosci zamówień. Zresztą wystarczy sobie porównać chociażby zdjęcia jak wyglądają domy z tej i z innych firm. Według mnie buduja porzadnie a przede wszystkim masywnie, wszystko skręcane na wkręty( spotkałem na etapie szukania wykonawcy , dom zbity na gwoździe????)

ktoś
@Adam

Ściany, są zbijane na gwoździe z pistoletu pneumatycznego :P Na wkręty są skręcane całe gotowe już elementy :)

Jesteśmy właśnie po wizycie serwisu z firmy Filjan. Bardzo pomocni i fachowi panowie :) wszelkie usterki zostały naprawione sprawnie i solidnie. Jeżeli niektóre elementy trzeba było wymienić na nowe również nie było z tym żadnego problemu. Kontakt z firmą bardzo dobry i wszystko załatwiliśmy bez problemów. Widać, że kwestie napraw i kontaktu poprawiły się na duży plus. Polecam i pozdrawiam ekipę serwisową!

Panie Arkadiuszu a kiedy pan budowl dom że tak chwali firmę ?? Rok temu ..2 lata?? A co do serwisu to widać że szybko się budzą jak grunt się pod nogami pali gdy ludzie piszą o swojej współpracy z firmą .. .. ja jestem bardzo zawiedziony na tej współpracy ..

Arkadiusz Sk.
@Marek

W tym roku Panie Marku. Pozdrawiam i kończę ten wątek - praca czeka :)

Zespół serwisowy Filjan

Szanowni Państwo, Każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii i to absolutnie szanujemy. Jednocześnie niezależnie od Państwa nastawienia ponawiamy zaproszenie do kontaktu bezpośrednio z zespołem serwisowym pod adresem mailowym serwis@filjan.pl albo nr tel. 531 351 108. W ten sposób będziemy mogli szybciej i sprawniej rozwiać wszelkie wątpliwości i problemy. Pozdrawiamy Zespół serwisowy Filjan

Arkadiusz Sk.

Ja jestem jednym z klientów firmy filjan. Nie dość, że mi się świetnie z nimi pracowało - są bardzo elastyczni, otwarci na wprowadzanie zmian nawet już na etapie wykonawstwa. Oczywiście były też kwestie do poprawienia, bo coś mniej mi się podobało, lub odbiegało od mojego pomysłu czy oczekiwań, niemniej nigdy nie było z tym problemu. Zawsze było to wykonane z najwyższą starannością. Zgadzam sie budują szybko - ale chyba o to chodzi jak 3/4 pracy robią na swojej hali produkcyjnej. Chyba tutaj jest to akurat atutem. Ja w 2 miesiące miałem dom oddany. Świetna kadra, bardzo miła i normalna komunikacja. Ja stanowczo polecam i zachęcam.

Joanna
@Arkadiusz Sk.

Atutem szybkiej budowy powinna być również jej staranność. W moim przypadku te dwie sprawy się nie równoważą... Pośpiech jeszcze nikomu nie wyszedł na dobre. Elastyczność firmy zgadza się ale jaka z niej korzyść skoro samo wykonanie pozostawia wiele do życzenia. A co do kadry to akurat podczas mojej budowy zmieniła się kilkukrotnie... począwszy od p. Szymona. Kadra to zespół ludzi, którzy pracują ze sobą tworząc zgrany zespół. Nie wiem jak jest w chwili obecnej w firmie ale ja do całokształtu mojej budowy mam wiele uwag. Dużo niepotrzebnych nerwów...

Zgadzam się .. obiecywanki ze ktoś będzie a i tak nikogo nie ma z serwisu ... Pod warunkiem że ,,ktoś,, odbierze telefon ..bo z tym też jest ciężko ... Słów mi brak ..

Zespół serwisowy Filjan

Szanowni Państwo, Z pewnym zatroskaniem przychodzi nam czytać poniższe opinie, zwłaszcza, iż dokładamy wszelkich starań, aby każda Państwa uwaga została zaadresowana a sugestia uwzględniona. Niemniej jednak, jeśli istnieje konkretny powód, dla którego zostały one napisane i jakaś kwestia nie została rozwiązana zgodnie z Państwa oczekiwaniami, chcielibyśmy je wyjaśnić. Niestety nie jesteśmy w stanie na podstawie poniższych wpisów przypisać Państwa do konkretnych zgłoszeń i tym samym skontaktować się z Państwem osobiście. Dlatego bardzo prosimy Państwa o kontakt pod numerem telefonu 531 351 108 lub pod adresem mailowym serwis@filjan.pl . Zapewniamy Państwa, że żaden kontakt nie zostanie pozostawiony bez odzewu, i tak jak w każdym innym przypadku dołożymy wszelkich starań aby poruszone przez Państwa kwestie zostały pomyślnie rozwiązane. Pozdrawiamy Zespół serwisowy Filjan

xyz
@Zespół serwisowy Filjan

Winny się tłumaczy... Oczywistym jest, że gdyby wszystko było ok to nie znalazłaby się tu żadna negatywna opinia. Wątpię aby każda z osób, która wyraziła swą opinię zrobiła to tylko i wyłącznie po złości.

klient
@Zespół serwisowy Filjan

Super brawo tak powinno się robić

Jac
@Zespół serwisowy Filjan

Po kilkukrotnym zgłoszeniu usterki telefonicznie do kierownika budowy pana J. słyszę tylko obiecanki będziemy będziemy. Mija miesiąc i co dalej nikogo nie ma. Został napisany mail pod wskazany adres serwisowy, oczywiście odpowiedzi nie mam do dziś. Może warto zatrudnić kogoś bardziej kompetentnego ? To co tu piszecie jako zespół serwisowy bardzo mija się z realiami.

Witam .. niestety ale muszę się zgodzić z ,,inwestorem,, firma ma klienta w (usunięte przez administratora) Wiele niedociągnięć ..ukrytych kosztów na koniec budowy .czas realizacji pół roku a nie 3 miesiące jak mówią ..na serwis czekam już 3ci miesiąc a nie 3 tyg jak jest w umowie ... Na tel i e-maile nikt nie odpowiada .. tragedia jak dla mnie ..wiele obiecywanek a potem nikt nic nie wie ...

Rad1234

Witam serdecznie. Jesteśmy szczęśliwym posiadaczem domu z firmy Filjan i to co tutaj czytam ( oczywiście negatywne opinie)to coś tu nie pasuje ponieważ kontakt jak i samo wykonanie domu to jest mistrzostwo świata jeżeli wykonuje tel w jakiejś sprawie to zawsze ktoś odbierze tel bądź oddzwoni wiec te opinie moim zdaniem odbiegają od rzeczywistości bardzo daleko. Jak dla mnie i mojej rodziny jakbym budował w przyszłości jeszcze jeden dom szkieletowy to tylko z firmą Filjan. Naprawdę z czystym sumieniem polecam tę firmę.

inwestor
@Rad1234

To chyba państwa budowa domu była kilka lat temu. Obecnie odnoszę wrażenie, że firma stawia na ilość nie na jakość. Moja budowa zakończyła się na początku roku i również z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że jest wiele rzeczy do poprawek. A kontakt z firmą jest ciężki. Od dwóch miesięcy nie mogę doczekać się serwisu... Dziwne, że jak ja wykonuje telefon do firmy to nikt nie odbiera i też nikt nie oddzwania... A nie należę do kłótliwych osób. Tylko po prostu firma powinna być profesjonalna od początku do końca. Moim zdaniem nie jest. I wcale nie piszę tej opinii specjalnie żeby komuś tu zaszkodzić. Stwierdzam tylko fakty.

Sławomir Starsiak

Dzień dobry wszystkim, ja pragnę bardzo podziękować firmie Filjan jak i szefowi tej że firmy za wykonanie fantastycznej pracy. Czytam opinie tutaj i myślę że ktoś kogoś nie lubi bo jeżeli chodzi o wykonanie to ja złego słowa nie powiem pozdrawiam wszystkich i życzę takiej firmy każdemu super

Drogi Administratorze czemu usuwasz opinie ?? Ludzie tu wypowiadają się jakie mieli lub mają styczność z ową firmą.. a wiedzę że opinie niepasujące (negatywne) są usunięte ...

Tomasz

Chciałem podjąć współpracę z powyższą firmą, ale po tym, co tu przeczytałem mam duże wątpliwości. Wystarczą mi argumenty, typu: brak szybkiego kontaktu, albo co bardzo istotne...komin, czy dach nie są w cenie domu?!!!

Co za głupota, cena samochodu tez jest w standardzie, jezeli chcesz lepsza wersje ustalasz to w salonie. Po to wlasnie są spotkania żebyś mógł wybrać standardy dla siebie . Ja jestem bardzo zadowolony , wystarczy trochę poczytać o budowie i wiedzieć o czym sie rozmawia. Pozniej podjąć decyzję kupuję lub nie !

zawiedziony
@Adam

Gorzej jak po zakończeniu budowy i finalnym rozliczeniu "nagle" pojawiają się dodatkowe koszty typu: zwiększony wymiar okna, płotki przeciwśniegowe (które niby są w standardzie bez dopłaty) itd... Informowano nas, że wszystkie dodatkowe rzeczy, które pojawią się w trakcie budowy zostaną aneksowane i wyjaśnione podczas prac. Niestety tak nie było. Jestem inwestorem a nie wykonawcą, nie muszę się znać na wszystkich szczegółach, dlatego wybrałem firmę i nie buduję się sam. Nie czuje się odpowiedzialny za to aby pilnować firmy i sprawdzać na każdym kroku, od tego jest kierownik budowy i pracownicy aby pamiętali o aneksach do umowy. Tylko jeżeli jest jeden kierownik budowy na całą firmę i braki w kadrze to wnioski nasuwają się same. Jestem rozczarowany współpracą

Zostaw merytoryczną opinię o FILJAN Domy drewniane - Stara Kiszewa

• Jak się pracuje w FILJAN Domy drewniane?

Zobacz opinie na temat firmy FILJAN Domy drewniane tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FILJAN Domy drewniane?

FILJAN Domy drewniane
4.2/5 Na podstawie 23 ocen.

FILJAN Domy drewniane