Kościerskie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Unibud Sp. z o.o.

Opinie o Kościerskie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Unibud Sp. z o.o.

Lelek

Pozdrawiam cały unibud..Firma jest Sztos

Xxxxxxxxxxx

Kami

Pracuje 20 lat i nie narzekam ????????

@Kami

Wow, serio aż tyle? Ja podwyżki tu wyglądają po tak dużym stażu?

Lidia

A co najbardziej w tej firmie cenisz ?

Wśród aktualnych ogłoszeń na ich stronie są oferty z 2023 r. Dla specjalisty ds księgowości i specjalisty ds kadr i płac. Zresztą Specjalisty ds. HR to i 2 lata temu szukano. W sumie jednak nawet nie napisali bliżej, co oferują, nie licząc ubezpieczenia na życie, pożyczek, czy pikników. Bo przede wszystkim chciałbym wiedzieć, czy zatrudniając się w tej firmie, miałabym pracę na lata? Czy atmosfera i zarobki sprzyjają wieloletniej współpracy?

Lelek

Pozdrawiam cały unibud..Firma jest Sztos

Elektronika

Brawo Ty !!!

@Elektronika

Atmosfera pomiędzy ludźmi tutaj dopisuje? ;) A jak często się integrujecie?

Xxxx

Atmosfera ? Brak słów

Xxxx Nowy wpis

Xxxxxxxxxxx Nowy wpis

Atmosfera??? Brak słów !

Xxxxxxxxxxx Nowy wpis

Kami

Pracuje 20 lat i nie narzekam ????????

@Kami

Wow, serio aż tyle? Ja podwyżki tu wyglądają po tak dużym stażu?

Lidia

A co najbardziej w tej firmie cenisz ?

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kościerskie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Unibud Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Specjalista ds. księgowości powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Ryba

W Unibudzie na stanowisko majstra,kierownika czy każde inne tak jak i nowo utworzone stanowiska tzw.koordynatorów to dostaje się nie przez zasłużone lata pracy, wiedzę czy umiejętności tylko przez podlizywanie się,donoszenie na innych .A ludzie na tych stanowiskach to do 2 nie umieją liczyć ,tak samo jak panie z biur co mieszają namieszają z zamawianiem ,a inni muszą liczyć i wysłuchiwać ich mądrości

@Ryba

Drogi pracowniku, Dziękujemy za Twoją opinię. Ciężko jest nam odnieść się konstruktywnie do tak ogólnie sformułowanego komentarza. Nie mniej, pragniemy zapewnić, że zmiany kadrowe w UNIBUD odbywają się według ścisłych zasad które zostały określone i opisane w ramach procesu rekrutacji wewnętrznej. Procedura ta jest ogólnodostępna – można się z nią zapoznać zarówno w dziale Kadr jak i w Intranecie. Informacja zwrotna jest nieodzownym elementem Strategii Rozwoju UNIBUD. Wszystkich zainteresowanych przekazaniem konstruktywnych spostrzeżeń zachęcamy do kontaktu z działem kadr, bezpośrednim przełożonym lub z zarządem firmy. Dodatkowo dla osób ceniących anonimowość do dyspozycji pozostają skrzynki na dokumenty kadrowe. Z poszanowaniem, Zespół UNIBUD

@Zespół UNIBUD

Nie zgadzam się z tą opinią ,wiem co tam się dzieje można powiedzieć z pierwszej ręki

Zuzanna
@Ryba

na jakim stanowisku tam pracowales i jak dlugo ze wystawiasz taka negatwyna opinie?

@Zuzanna

Niestety pracuje tam do dziś stąd wiem,jest coraz gorzej z wynagrodzeniem też !!!!!!

Mikołaj
@Ryba

To co tam jeszcze robisz jak jest podobno tak źle? Nie masz innych opcji?

Czy rozmowa rekrutacyjna w K. P. P. U. UNIBUD Spółka z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Zespół UNIBUD

Drogi Kandydacie, To czy rozmowa kwalifikacyjna będzie przeprowadzana również w języku angielskim zależy od wymagań na stanowisku na które aplikujesz. Szczegóły dostępne są w treści ogłoszeń rekrutacyjnych na portalach takich jak pracuj.pl oraz Olx. Z poważaniem Zespół UNIBUD

Zwariowany

Powiem tak niby akord ale przeliczany na stawkę godzinową, przekroczysz stawkę to obcinają. Jeżeli chodzi o dział elektronika - jest pani prowadzaca(Iwona) wprowadza taki terror, ludzie przychodząc do pracy są tak zestresowani oraz wystraszeni że nawet do WC to biegają te biedne dziewczyny. Wszystko zależy od tej pani humoru. Siedzi nic nie robi tylko non stop je i się wysługuje innymi. Zero organizacji Na pomoc nie możesz liczyć od tej pani. A majster tylko przytakuje jej, nie interesują go wogole ludzi taki bez jaj facet. Dlatego jeżeli ktoś to czyta przekażcie dalej może dojdzie do szefostwa i zrobia coś z tym.

@Zwariowany

To co dzieje się na elektronice,to się w głowie nie mieści.Całym szeryfem tego zamieszania jest brygadzistka i jej świta tz kiedyś była Mariola Aneta,teraz nie wiem.Brygadzistka nie miała swojego zadania,co jej dyktowała Mariola to mówiła,a wszystko to za kawkę,rolatkę nie mówiąc co było w soboty,bez drinków to nie była sobota,a reszta (usunięte przez administratora) musiała rypać.Pojecia brygadzistka nie miała żadnego o pracy,co wykonywaliśmy.Szacunku nie miała dla kobiet żądnego,nie dziwię się! Spojrzała w lustro i frustracje wylewała na kobiety.Co do majstra,nie wiem czy był z tej planety, przelatywał przez halę nie raz jak miał humor to wyszczerzył ten swój jeden ząb.Czytam komentarze i widzę, że nic się nie zmieniło.Dziwię się,że Pani dyrektor nie robi porządku.

Elektronika ~ ONA

Musieliśmy chyba pracować w podobnym czasie na elektronice, bo za moich czasów tez rządziła Mariolka i Anetka (co lepke rączki ma ????). Czasami chciała bym tam jeszcze powrócić i powiedzieć niektórym osobom co o nich myśle. O tym jak traktują innych… Kiedyś będzie im to oddane. Amen. Pozdrawiam

Sąsiad

Wszyscy myśleli że opinia wydana jakiś czas temu troszkę Panią (usunięte przez administratora)przyhamuje a tu niespodzianka. Przychodząc tam raz na jakiś czas widać że kobiety tam pracujące są zestresowane, wiadomo nie trzeba się kochać i lubić w robocie ale powinno tolerować i nie faworyzować ulubieńców. Non stop tam są krzyki aż się tego słuchać nie da. Nie pozdrawiam.

Elektronika

To może i ja wypowiem się na temat pracy na „elektronice” z autopsji ☺️ Pani Iwona Sz. wybiera sobie pracowników, których lubi i Ci mają samowolkę. Lubi jak przynosi się jej drożdżówki, pączki, parzy kawkę i co rano spowiada z życia prywatnego. Żyje życiem innych. Plotki dla tej Pani, to jak tlen bez którego nie da się żyć. Mieszkasz poza Klinczem, jesteś „mieszczuchem”, dbasz o siebie i swój wygląd- na starcie masz przejebane. Kobieta nie lubi ludzi wyglądających lepiej od siebie. Za moich czasów „pupilki” chodziły na papieroska częściej niż inne osoby z biegunką. Jej „szuranie” lacz podczas chodzenia do dziś tkwi mi w pamięci. Przez tą Panią i jej wtedy prawe rączki (m.in. Panią Anetkę i Mariolkę) z dnia na dzień byłam zmuszona odejść z pracy. Niestety przez pracę „na czarno” nie miałam możliwości zgłoszenia tego do Sądu Pracy. Był dzień kiedy zgłaszałam, że źle się czuję i nie dam rady wykonywać w ten dzień przydzielonej pracy, to mnie wyśmiała i prosto powiedziała „że główka i brzuszek, to nie choroba”. Następnego dnia leżałam już w szpitalu po zabiegu ginekologicznym. A „Majster”… Dużo biega po zakładzie, mało robi. Nigdy nie otrzymałam od Niego konkretnej odpowiedzi na żadne zadane pytanie. Pozdrawiam

Mikołaj

Od dłuższego czasu nie jesteście aktywni w tym wątku. Szkoda, bo każdy wpis jest cenny dla potencjalnych kandydatów i sporo wnosi. Czy ktoś z pracowników powie mi czy obecnie warto myśleć nad aplikowaniem do K. P. P. U. UNIBUD? Jesteście zadowoleni z warunków pracy?

Tajemnicza

Zatroskana ma rację. Fikcyjne firmy na które masz umowę, umowy na pół etetu jak masz szczęście oczywiście to umowę dostaniesz dlatego pracuje tam tylu rolników na kruzie. Kontrolę to też jakaś porażka które są zapowiedziane dokładnie. Soboty pracujące z osobna listą bo na umowie oczywiście do piątku. A w piecu pali się wszytko, wszytkie odpady nie raz nie ma czym oddychać trują dzieci, ludzi w całej okolicy. A nadgodziny jak by miały być płacone ekstra to by ich nie było, zresztą i tak się nie szło doliczyć nigdy co za ile, wszytko skrzętnie ukryte

Gaba

@zatroskana a skąd wiesz ze nie daje umów ? Jesteś była pracownicą? Bo z tego co rozumiem to tylko mieszkasz niedaleko firmy ? Pozdrawiam.

admin

Wiecie co nowego wydarzyło się w firmie, jakie umowy oferują pracodawcy? Napisz nam o tym i pomóż pozostałym użytkownikom poznać firmę K. P. P. U. UNIBUD Spółka z o.o..

Zostaw merytoryczną opinię o Kościerskie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Unibud Sp. z o.o. - Wielki Klincz

• Jak się pracuje w Kościerskie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Unibud Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kościerskie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Unibud Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kościerskie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Unibud Sp. z o.o.?

Kościerskie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Unibud Sp. z o.o.