K. P. P. U. UNIBUD Spółka z o.o.

Wielki Klincz

Opinie o K. P. P. U. UNIBUD Spółka z o.o.

oburzona

widzw że dużo opinii zniknęło ze strony. Ludzie ciężko pracują a pracodawca robi wszystko żeby jak najmniejsze pensje wypłacić. Kombinuje jak koń pod górę. zakładanie dzialalności godsp,. aby uzyskac kasę od państwa i przez to stracił dobrych pracowników. Zatrunianie ludzi z zagranicy i oszuiwanie ich że są zatrudnieni na umoe o pracę a w rzeczywistości *to pić na wodę *.Kontrole wszelkiego rodzaju też ma gdzieś , po co kontrola jeżeli jest zapowiedziana!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wiecie co nowego wydarzyło się w firmie, jakie umowy oferują pracodawcy? Napisz nam o tym i pomóż pozostałym użytkownikom poznać firmę K. P. P. U. UNIBUD Spółka z o.o..

Zostaw opinię o K. P. P. U. UNIBUD Spółka z o.o. - Wielki Klincz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie K. P. P. U. UNIBUD Spółka z o.o.