Opinie o FILJAN Domy drewniane w Stara Kiszewa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie FILJAN Domy drewniane. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w FILJAN Domy drewniane o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FILJAN Domy drewniane w Stara Kiszewa

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Filjan Karol Mazur?

Rk

A konkurencja już nie wie ile ma płacić swoim pracownikom

Hehe
@Rk

Za żadne pieniądze tam nie warto pracowac

alfa
@Hehe

Dlaczego ? zła atmosfera, czy fochy szefa ?

Hehe
@alfa

I jedno i drugie

~~
@Hehe

Pracuję już w firmie FILJAN już 5 lat i jakoś nie narzekam :-( młodzi w tej chwili chcą zarabiać miliony nie znając się na niczym, a wymagania wielkie :-(

@~~

Chyba sam nie wiesz co piszesz. Hahaha ryja tam psychikę i tyle.

Helena

Dlaczego w ostatnim czasie nie pojawiają się nowe opinie od pracowników firmy? Nie macie nic nowego do napisania? Bardzo jestem ciekawa jak obecnie pracuje się w Filjan i chciałabym uzyskać jakieś świeże informacje na temat firmy. Napiszcie coś.

@Helena

Dla czego negatywne opisy zostają usuwane?

JaSam
@Helena

Pani "Heleno" w firmie pracuje się wyśmienicie. Firma cały czas się rozwija,o czym świadczy fakt, ze właściciel bardzo dużo inwestuje w nowoczesny park maszynowy a także wymianę sprzętu w ekipach wyjazdowych. Skład całej ekipy nie zmienia się tak jak to jest w innych firmach, a więc prace są prowadzone na najwyższym poziomie

@JaSam

Co innego twierdzą pracownicy.

Elżbieta L.

Produkt finalny - dom w lesie spełnia nasze oczekiwania. Można liczyć na sprawnośc i rzetelność działań serwisowych oraz przyjazne konsultacje z włścicielem firmy panem Karolem.

Firmafan

Witam,poszukuję z innymi inne firmy które zostały oszukana przez firmę Filjan. Nasza poczta firmafan@wp.pl

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie FILJAN Domy drewniane, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Filjan Karol Mazur?

~~

Biuro od 8-mej do 16-tej

Zadowolony inwestor

Nie zgadzam się z poniższymi opiniami, od 3 lat mieszkam w domu wybudowanym przez firmę FILJAN, który wykonany jest z najwyższej jakości materiałów dostępnych na rynku. Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni i z całą pewnością możemy polecić firmę FILJAN przyszłym szczęśliwym posiadaczom domów.

Kto ty

A powiedz mi za co cię zwolnili za lenistwo czy brak doświadczenia na poziomie firmy Filjan

Zaciekawiony

Zastanawiam się dlaczego jeżeli pojawia się negatywna opinia na temat firmy Filjan zostaje ona szybko usunięta przez administratora? a w zaskakująco krótkim czasie pojawia się kilka pozytywne opinii. Czy ktoś jest w stanie wyjaśnić mi na czym polega ten fenomen? Bo dochodzę do wniosku, że mało obiektywnie to wygląda.

Gabi
@Zaciekawiony

Niestety w tym portalu trudno jest o wiarygodną informację. Jak widać poziom niezadowolenia jest stosunkowo duży, tak wśród podwykonawców jaki i inwestorów, a te pozytywne komentarze pisane są na zlecenie ww firmy, to smutne!

@Zaciekawiony

Najwidoczniej patrzysz z złej strony

Gabi

Witam! Zastanawiam się nad budową domu w stanie deweloperskim prze firmę Filian. i szukam kontaktu z osobami i podwykonawcami, którzy aktualnie budują z Filianem. Czy współpraca przebiega bez zakłóceń, ponieważ ostatnie komentarze nie nastrajają pozytywnie. Jeśli zechcecie podzielić się swoją opinią i radą proszę o kontakt na adres mailowy: gabi.k7805@gmail.com.

alfa
@Gabi

Poczytaj poniżej, większość negatywne, jak można współpracować z firmą, z którą po wpłacie zaliczki nie ma kontaktu

Ry
@Gabi

Najlepsze jest to że pod tym imeilem nikt nie odpowiada założony został 17 dni przed pojawieniem na tej stronie przez byłego pracownika kutry dostał wilczy bilet

Mogę śmiało polecić firmę wszystko ok materiały użyte najwyższa półka pełen profesjonalizm przemiła i kompetentna obsługa ale przede wszystkim super fachowcy. Dziękuję i gdybym miał budować kolejny dom to tylko z Wami.

Filjan

Panie Jondras, prosimy o więcej informacji w celu ustosunkowania się do pańskiej wypowiedzi np nazwę firmy ( jeśli nie ma Pan nic do ukrycia) . W firmie pracują osoby, których kompetencje pozwalają na ocenę prac wykonanych przez firmy zewnętrzne. Sztab firmy pracuje na tym, by wykonywane dzieło było zgodne ze sztuką budowlaną i owe zarzuty są bezpodstawne. Nawiazujac do tego, iż pracujemy na słabych jakościowo materiałach to w żadnym wypadku nie możemy się z tym zgodzic. Wszystkie produkty dostarczone na plac budowy są certyfikowanymi materiałami dostępnymi nie tylko na terenie Polski ale także i Europy.

Hanna

Po pół roku poszukiwań w końcu trafiliśmy na firmę FILJAN. Po uzgodnieniu kilku spraw drogą mailową i telefoniczną (przemiła pani Sylwia) umówiliśmy się na spotkanie, przedstawiono nam korzystną ofertę i skorzystaliśmy z usług firmy FILJAN,za 8-miesięcy zaczynamy.

King

Nie regulują zobowiązań, nie odbierają telefonów!!!!!!!!!

@King

Witam. Czy firma już uregulowała wobec pana swoje zobowiązania? Jestem w takiej samej sytuacji. Proszę o kontakt na adres e-mail patbet@wp.pl.

klient
@Ktoś

Czy ktoś wie co się dzieje w tej firmie? nie odbierają telefonów

Włodek

Stala nie przejmuj się to tylko koleżanki no może koledzy bhahahah

Koks

Nieplac za wykonaną usługę nie polecam renka rękę myje

Mały

Bardzo ciężko się dodzwonić do firmy w sprawie płatności za wykonanie usług oraz nie terminowa płatność może domy robią ładne . To o swoje ciężko się doprosić. Nie polecam współpracy z firmą

@Mały

Witam odzyskał pan swoje pieniądze jestem w takiej samej sytuacji jak pan ani kasy ani kontaktu pozdrawiam

Beata

Dzień dobry! Zastanawiam się nad budową domku przez firmę Filjan.Czy jest Pani zadowolona? I czy mogłaby mi Pani przekazać więcej info na betidem@gmail.com. Dziękuję

@Beata

Dzień dobry! Ja polecam jak najbardziej firmę Filjan. Prawie rok cieszymy się naszym domem. Jakich więcej informacji Pani potrzebuje?

juullii

NIe polecam firmy FilJan, brak jakiegokolwiek kontaktu w sprawie serwisu bardzo naganne podejście do człowieka gdy uda się już dodzwonić . A najgorsze w tym wszystkim jest to , że w ściany pchają poprostu śmieci skrawki wełny zamiast całych arkuszy , budują z mokrego drzewa . Ogólnie to nie polecam jest wiele innych firm w pobliżu znacznie lepszych i o wiele lepiej presperujących .

juullii
@juullii

P.S gdy odkręciliśmy jedną z płyt OSB wysypały sie te wszystkie śmieci folia paroizolacyjna porwana...

Łukasz
@juullii

Panie Julliii to kogo pan poleca bądź inaczej komu zalerzy na wydawaniu tak negatywnych opiniach jak osobiście zbudowałem z tą firmą dom i jestem zadowolony a powie mi pan jaka firma się wyrabia przy takim bum budowlanym osobiście bym polecił tę firmę a i polecam wykonawców ław fundamentalnych solidni i dokładni chodzi mi o brygadę Pana Ryśka

beti
@juullii

Możesz podać namiary na te inne firmy

@beti

Słuchajcie, całkiem przypadkiem dowiedziałam się, że w Filjan szukają pracownika biurowego - stażysty. Wydaje się być to bardzo ciekawą propozycją, ale jedno mnie zastanawia. Wiecie może, czy po odbyciu takiego stażu istnieje szansa na normalne zatrudnienie w firmie?

Renata Matras
@juullii

Oj czuć konkurencję na kilometr. Mieszkam w ich domu drugi rok, widziałam każdy etap budowy. To bzdura ta opinia. Ja jestem bardzo zadowolona i wszystkim będę powtarzać że kocham FILJAN za pomoc w spełnieniu marzenia o domu jak z bajki

K.Hinz

Witam. Jestem po wizycie serwisu (p. Krzysztof i p. Patryk) poprawili kolor elewacji na ścianie szczytowej. Powiem tak: cierpliwosc poplaca. Zglaszalam meilowo i rozmawiałam telefonicznie z Panem Karolem na temat nierównego koloru elewacji około dwóch a może półtorej miesiąca temu. Pięć dni temu telefon,że będą i zrobią. Byli,pomalowali. Radzę wszystkim którzy budują z Filjanem troszkę cierpliwości i wyrozumiałości. Tam naprawdę pracują super fachowcy. Dziękuję serwisowi.

King
@K.Hinz

A jak Pan to zrobił, że pan z nimi rozmawiał bo ja nie mogę się dodzwonić, za żadne skarby?

To nie jest opinia o pracodawcy

Roni
@Ania

A kogo Pani zdaniem to jest opinia. Popieram Małego w 100%

@Ania

A może Ty powiesz coś o Filjan? Jeśli pracowałaś w firmie, to z chęcią poczytam o Twoich doświadczeniach. Na czym ta praca polega?

To nie jest opinia o pracodawcy

Zostaw merytoryczną opinię o FILJAN Domy drewniane - Stara Kiszewa

• Jak się pracuje w FILJAN Domy drewniane?

Zobacz opinie na temat firmy FILJAN Domy drewniane tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FILJAN Domy drewniane?

FILJAN Domy drewniane
4.2/5 Na podstawie 23 ocen.

FILJAN Domy drewniane