Opinie o Olga Bartczak Pomoc Psychologiczna i Psychoterapia w Kalisz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Olga Bartczak Pomoc Psychologiczna i Psychoterapia. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Olga Bartczak Pomoc Psychologiczna i Psychoterapia o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Olga Bartczak Pomoc Psychologiczna i Psychoterapia w Kalisz

U Pani Olgi Bartczak jestem już 3 lata. Nigdy wcześniej nie uczęszczałem na żadną psychoterapię i nie mam żadnych punktów odniesienia, natomiast mogę stwierdzić, iż jest to jedna z najlepszych decyzji mojego życia. Wracam do Pani Olgi co tydzień jak bumerang, jestem innym człowiekiem, mam siłę każdego kolejnego dnia, aby zmierzać się z problemami, które dziś wydają się tak błahe a kiedyś nie pozwalały mi normalnie funkcjonować. Podejmuję wiele spraw życiowych - prywatnych jak i zawodowych z podniesionym czołem i wspaniałe jest to, że moje sukcesy nie tylko dostrzegam sam ale również moje otoczenie. Wierzę w to co robię a przede wszystkim w siłę tej psychoterapii u mojego lekarza Pani Olgi Bartczak. A Ci którzy nie wierzą niech się sami przekonają lecz niech pamiętają, że jest to inwestycja w siebie długoterminowa. Po jednym lub kilku spotkaniach nic nagle się nie wydarzy, a Pani Olga nie ma czarodziejskiej różdżki, która ulecza od razu. Każdemu mogę polecić Panią Olgę Bartczak z czystym sumieniem. Pani Olgo dziękuję za wszystko i pozwoli Pani że zostanę jeszcze trochę... Pozdrawiam wszystkich...

Artur Nowy wpis
@Marcin

3 lata chodzić na terapię, to raczej nie świadczy o jej skuteczności.

Aleksandra Nowy wpis
@Artur

Istnieją terapię krótko i długodystansowe, więc nie ma to żadnego przełożenia na to, czy jest skuteczna, czy nie.

J.

Czytam te opinie i nie rozumiem, czemu niektórzy krótko kwitują, że ta Pani psycholog jest "beznadziejna". Chodzę do niej od dawna i widzę u siebie znaczną poprawę. Jeśli ktoś myśli, że po kilku wizytach coś się zmieni, to nie rozumie na czym polega leczenie psychologiczne. Uważam, że jest bardzo profesjonalna, wyczuwa kiedy należy zwiększyć częstotliwość wizyt i jaką metodę zastosować. Jest rzeczowa i mówi prawdę o pacjencie (może to się ludziom nie podoba). To nie pogaduchy z koleżanką, lecz praca, często ciężka, nad samym/samą sobą. Dzięki wsparciu Pani psycholog w końcu mogę normalnie żyć i być szczęśliwa. Umiem radzić sobie ze stresem, ustały moje lękowe reakcje i strach - który odbijał się na mojej i psychicznej i fizycznej kondycji. Zdecydowanie polecam terapię z Panią Olgą!

Bronisław
@J.

Cześć. A pod względem cenowym też polecasz, czy trochę wizyty poszły w górę, jak w sumie wszystko teraz?

Bo się zgadzam.

Ula Nowy wpis
@J.

Czy na nfz tez przyjmuje???

Danuta Nowy wpis
@Ula

Niech ktoś odpowie bo też jestem ciekawa! Myślę nad wizytą :)

Pacjentka

Tragedia. Nie polecam nikomu wizyt u tej pani "psycholog".

Mama

Byłam na NFZ. Byłam pierwszy raz i przyszłam z wózkiem, bo nie mam z kim zostawić dziecka. Na wstępie zostałam powitania stwierdzeniem że z dzieckiem to nie, bo moja uwaga się na dziecku skupi. Że jak chce to możemy pogadać jak już przyszłam. A co ma zrobić samotna matka, która nie ma z kim zostawić dziecka, bo nie chce nikomu mówić, że coś się dzieje? A może ma depresję poporodowa? Nie polecam z takim podejsciem

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Olga Bartczak Pomoc Psychologiczna i Psychoterapia spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
dino

Pani psycholog w ogóle nie potrafi zdiagnozować sytuacji, swoimi działaniami wywołuje skutek odwrotny do oczekiwanego Nie polecam !!!!

zośka
@dino

w 100% zgadzam się z tą opinią. Więcej razy nie skorzystam - pieniądze wyrzucone w błoto.

Zbigniew
@zośka

Co konkretnie nie podobało Ci się na wizycie u tej pani psycholog? Wydała Ci się nieprofesjonalna w jakiś sposób? Czekam na info.

Kkkkk

Beznadziejna psycholog

Zostaw merytoryczną opinię o Olga Bartczak Pomoc Psychologiczna i Psychoterapia - Kalisz

Olga Bartczak Pomoc Psychologiczna i Psychoterapia
  • Polna 32 lok. 6d